Ugrás a kommentre

GONOSZOK (CSOPORT SELEJTEZŐ)


Donát

Csoport selejtező #7  

26 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness Főtáblájára?

    • Supreme Leader Snoke
      5
    • Jango Fett
      9
    • General Hux
      9
    • Nute Gunray
      2
    • Admiral Piett
      1

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Piett és Gunray kilőve nálam, és idevenném még Snoke -ot is. Snoke egyelőre nem mutatott magából sokat - konkrétan semmit - így őt is parkolópályára teszem.

 

Marad Jango és Hux. Míg előbbi a galaxis egyik, ha nem a legjobb fejvadásza, addig a másik egy olyan szadista állat, aki egy olyan beszédet nyomott le a Starkiller bázison, hogy azon nyomban szétlövetném a saját fegyverével. Nehéz döntés, egyelőre még kicsit rágódok rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke egyelőre sajnos még nem villantott olyat, ami miatt számottevő tényezőnek tartanám itt. A rejtélyessége nekem kicsit kevés. Gunray-t imádtam gyűlölni, Piett meg... Amikor a Falcon elugrik a Bespinről, az a pofa mindent megér. De amúgy nincs sok szerepe. Jango Fettet az egyik legkirályabb szereplőnek tartom, kenterbe veri a "fiát", ráadásul míg Bobát egy vakember győzte le, addig Jango kinyírta a Jedi Tanács egyik ragját, és a Jedi Tanács feje nyírta ki végül, de azelőtt azért még megtaposta a reek. Ja és még Obi-Want is megizzasztotta. Kétszer is. Szóval Jango kemény, mint a bakasz*r.

És valószínűleg gondolkodás nélkül reá szavaznék, ha nem lenne itt Hux. Ő sem szerepelt sokat, de az a fanatikus duma, amit lenyom a Csillagpusztító elsütése előtt, az nagyon ott van a szeren. Szóval most kicsit gondolkodóba esem. Hux vagy Jango? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is Jango vs. Hux párviadal lesz. Jango való igaz többet szerepelt mint Hux, de a tábornok annyira karizmatikus volt a VII-ben, hogy nehéz mást jelölni. Ebbe nyilván közrejátszik, hogy frissebb az emlék is róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, Bomarr, meglepődtem, azt hittem az örök kedvenc Jangoé lesz a szavazatod. :) Jango nagyon kemény. Azon túl, amit kiemeltetek én még beszélnék arról a jelenetről is, amit Obi-wannal nyom Kaminon. "They do their job well. I guarantee that." Ez a fickó úgy tud fenyegetni, mint más senki. :lol: 

 

Nálam ő lesz a nyerő. Huxból eddig még keveset láttam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most még Hux kapja a szavazatomat, de nagyon valószínű hogy Ep8 ezen változtatni fog. Vagy nem, mert lehet hogy Hux ismét brillírozni fog. Egy biztos, az általam gyengének tartott Ep7 számomra egyik legerősebb jelenete volt Hux beszéde. Ott konkrétan ugráltam a székemen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is jobb szívvel szavazok Jango-ra, mint Huxra (a többiek nem jönnek szóba komolyan, az előttem szólókkal egyetértve). Úgy érzem Hux karaktere még kibontakozás előtt áll, míg ez szegény Jango-ról nem mondható el, aki egy kritikus helyzetben elvesztette a fejét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke-ról szinte semmit nem tudunk. Rejtélyesnek rejtélyes, de ez egyelőre kevés ahhoz, hogy verje a többieket. Piett szerintem nem kimondottan negatív karakter, így nem tartom őt a legjobb "gonosznak". Gunray nálam semleges. Nem semmitmondó, viszont Jango és Hux jobban megfogott nála. Mint gonosz, egyértelműen az elvetemült, és valószínűleg elmebeteg Hux érdemelné az 1. helyet. Kettejük közül végül mégis Jangóra szavaztam, mert emlékezetesebb, igazi badass karakter, több zseniális momentummal, aki még az ikonikus Boba Fett árnyékában is fel tudott mutatni valamit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Snoke-ról szinte semmit nem tudunk. Rejtélyesnek rejtélyes, de ez egyelőre kevés ahhoz, hogy verje a többieket. Piett szerintem nem kimondottan negatív karakter, így nem tartom őt a legjobb "gonosznak". Gunray nálam semleges. Nem semmitmondó, viszont Jango és Hux jobban megfogott nála. Mint gonosz, egyértelműen az elvetemült, és valószínűleg elmebeteg Hux érdemelné az 1. helyet. Kettejük közül végül mégis Jangóra szavaztam, mert emlékezetesebb, igazi badass karakter, több zseniális momentummal, aki még az ikonikus Boba Fett árnyékában is fel tudott mutatni valamit. 

Épp ez az, hogy nála sokkal többet. Amúgy egyetértek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Donát írta:

Meg is van a legszorosabb verseny holnap estiig. :) 

Ha most behúznám Huxra, holtverseny alakulna ki. De még nem húzom be. Délután megnézem filmbeli jeleneteiket, és meglátjuk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dei írta:

Végül Jango-ra szavaztem, de szerintem Hux behozza. Amúgy megnéznék szívesen egy hosszabbítást. :D 

Én is. Ha az egy órás ráadás sem hozna amúgy eredményt, akkor Jango a kedvezményezett a 2002-es debütálása miatt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnézve mindkét karakter jeleneteit, végül Huxra szavaztam. Jango jelenetei mozgalmasabbak és az Obi-Wan és közte zajló beszélgetés során csendes pszichopatának tűnik, de nem az. Hux viszont kifejezetten fanatikus őrült, aki lelkendezve, kielégült fejjel csodálta azt a halálsugarat, ami több milliárd életet oltott ki, ezzel őt a Star Wars legnagyobb tömeggyilkosává téve. Komolyan, Tarkin fasorba sincs az Alderaan elpusztításával, de még akkor sem közelíti meg Huxot, ha hozzászámoljuk a Jedhát és a Scarifot. Ráadásul Tarkin nem élvezkedett, nem örvendezett, számára ez egy szükségszerű lépés volt. Hux ellenben szó szerint úgy fest, mint akinek nagyon jó pillanatai vannak a Csillagpusztító elsütésekor. És pont ezért rettentő félelmetes a pali. Jangónak csak szakmája a gyilkolás, de neki a munkájába néha az is beletartozik, hogy élve fogjon el valakit. Nem tűnik olyannak, akinek élvezetet nyújt az ölés, ráadásul látjuk, hogy nem rossz apa a maga keretei között. Hux viszont szimplán pszichopata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy  néz ki,lesz mègegy kör a szavazatom jóvoltából, mert részemről is Huxra ment a voks, leginkább Domhnall Gleeson fantasztikus alakítása miatt! :) A beszèdètől még mindig kiràz a hideg... A többiek számomra sajnos érdektelenek, Snoke-ról meg még korai bármit is mondani :/ 

 

Köszi Donát, hogy felhívtad a figyelmemet erre az eseményre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Megnézve mindkét karakter jeleneteit, végül Huxra szavaztam. Jango jelenetei mozgalmasabbak és az Obi-Wan és közte zajló beszélgetés során csendes pszichopatának tűnik, de nem az. Hux viszont kifejezetten fanatikus őrült, aki lelkendezve, kielégült fejjel csodálta azt a halálsugarat, ami több milliárd életet oltott ki, ezzel őt a Star Wars legnagyobb tömeggyilkosává téve. Komolyan, Tarkin fasorba sincs az Alderaan elpusztításával, de még akkor sem közelíti meg Huxot, ha hozzászámoljuk a Jedhát és a Scarifot. Ráadásul Tarkin nem élvezkedett, nem örvendezett, számára ez egy szükségszerű lépés volt. Hux ellenben szó szerint úgy fest, mint akinek nagyon jó pillanatai vannak a Csillagpusztító elsütésekor. És pont ezért rettentő félelmetes a pali. Jangónak csak szakmája a gyilkolás, de neki a munkájába néha az is beletartozik, hogy élve fogjon el valakit. Nem tűnik olyannak, akinek élvezetet nyújt az ölés, ráadásul látjuk, hogy nem rossz apa a maga keretei között. Hux viszont szimplán pszichopata.

Ráadásul Hux ötlete volt, hogy lőjék ki a Hosnian rendszert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.