Ugrás a kommentre

A Porgok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Amíg a szigeten vagyunk ott én egy kicsit sokalltam őket, idegesítettek is, főleg a hangjuk, de a sziget utáni részekben, már tűrhető mennyiségben voltak.

Pedig ott is volt vagy két-három jelenetük. Szerintem belesimultak a filmbe. 

 

Darth Porg! Meg voltál elégedve a szerepükkel? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remekül szórakoztam a porgokon, nem is tudom, mikor nevettem ennyit Star Wars-figurákon. :lol: Valóban zabálnivalók, ahogyan Darth Sky is írta. És szerintem egyáltalán nem szerepeltették őket túl. 

Én minden egyes pillanatukat élveztem. Nekem ezek a porgok annyira megtetszettek, hogy muszáj szereznem egy ilyen plüssfigurát, még ha már jócskán kinőttem már abból a korszakból. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, caseyjones írta:

Remekül szórakoztam a porgokon, nem is tudom, mikor nevettem ennyit Star Wars-figurákon. :lol: Valóban zabálnivalók, ahogyan Darth Sky is írta. És szerintem egyáltalán nem szerepeltették őket túl. 

Én minden egyes pillanatukat élveztem. Nekem ezek a porgok annyira megtetszettek, hogy muszáj szereznem egy ilyen plüssfigurát, még ha már jócskán kinőttem már abból a korszakból. :D 

Amikor Chewie-ra néznek amikor épp meg akarja enni azegyiket...szakadtam. :D 

ÉS tudom, hogy nem porgok, de a másik kedvenc poénom amin hangosan röhögtem, amikor Rey levágja a sziklát és a caretaker motyóját szétb-ssza. :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az ewokok kaptak önálló filmet anno (kettőt is!), akkor a porgoknak is illene spin-offot készíteni, természetesen Chewbacca szereplésével! :D:lol: 

Ha az ewokok két filmet is kaptak, akkor a porgoknak már trilógia kéne! Kérvényt fogok benyújtani a Disney-nél!

:lol2: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cuki kis lények, jól eltalálták őket és a szerepüket is. Végre úgy tudták behozni ezt a fajta gyerekes cukiság-faktort és humort, hogy az jól működjön és ne legyen túlerőltetve. Ez ugye sajnos Jar Jarnál, 3PO-nál vagy az ewokoknál nem igazán sikerült. Nem a porgok miatt fogom szeretni a filmet, de jópofák voltak, egyáltalán nem zavartak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, pb69 írta:

Cuki kis lények, jól eltalálták őket és a szerepüket is. Végre úgy tudták behozni ezt a fajta gyerekes cukiság-faktort és humort, hogy az jól működjön és ne legyen túlerőltetve. Ez ugye sajnos Jar Jarnál, 3PO-nál vagy az ewokoknál nem igazán sikerült. Nem a porgok miatt fogom szeretni a filmet, de jópofák voltak, egyáltalán nem zavartak.

Igen, Jar Jart picit túltolták szerintem anno. 3PO-nál ezt nem igazán éreztem, bár meg kell hagyni, néha az agyára tud menni az embernek. :) Az ewokokkal meg semmi bajom nem volt.

De a porgok nálam továbbra is a nyerők. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , caseyjones írta:

Igen, Jar Jart picit túltolták szerintem anno. 3PO-nál ezt nem igazán éreztem, bár meg kell hagyni, néha az agyára tud menni az embernek. :) Az ewokokkal meg semmi bajom nem volt.

A 8 előtt újranéztem a filmeket és engem egyre jobban idegesít 3PO. Komolyan mondom, néha már Jar Jarnál is jobban irritált. A gungan legalább szimplán csak primitív volt, akit az Ep.1 készítői jelenítettek meg nagyon rosszul. De a karakterben több lehetett volna, ha ügyesen viszik vászonra, működhetett volna. 3PO-nál meg egyre inkább azt érzem, hogy az egész karakter egyetlen lényegi szerepe, hogy idegesítő legyen. A folytonos affektálása, okoskodása, vészmadárkodása. R2-nak sok jó húzása volt, de azért tisztelem a legjobban, hogy az aranybogarat így el tudta viselni hosszabb távon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Féltem hogy a porgoknak valami ''nagy szerepet'' szánnak mint pl. deaktiválnak valami fegyvert vagy megnyomnak egy gombot amivel megmentenek egy szereplőt de szerencsére semmi ilyen nem volt. Nem lépték meg a lehetetlen kategóriát hogy a porgok hősök legyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, mmateexd írta:

Féltem hogy a porgoknak valami ''nagy szerepet'' szánnak mint pl. deaktiválnak valami fegyvert vagy megnyomnak egy gombot amivel megmentenek egy szereplőt de szerencsére semmi ilyen nem volt. Nem lépték meg a lehetetlen kategóriát hogy a porgok hősök legyenek.

Az mekkora volt már, amikor 2 porg ólálkodik a fénykard körül, és az egyik majdnem levágja a másik fejét. :lol: Én imádtam a film humorát, mert tele volt ehhez hasonló játékosságokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, pb69 írta:

Cuki kis lények, jól eltalálták őket és a szerepüket is. Végre úgy tudták behozni ezt a fajta gyerekes cukiság-faktort és humort, hogy az jól működjön és ne legyen túlerőltetve. Ez ugye sajnos Jar Jarnál, 3PO-nál vagy az ewokoknál nem igazán sikerült. Nem a porgok miatt fogom szeretni a filmet, de jópofák voltak, egyáltalán nem zavartak.

Aranybogárnak az OT-ben azért volt elég sok szállóigévé vált beszólása, a JV-ben pedig dramaturgiailag is fontosszerepet játszott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Donát írta:

Az mekkora volt már, amikor 2 porg ólálkodik a fénykard körül, és az egyik majdnem levágja a másik fejét. :lol: Én imádtam a film humorát, mert tele volt ehhez hasonló játékosságokkal.

Na, én ilyenre nem is emlékszem, pedig kétszer is láttam a filmet, ráadásul a porgok felbukkanásánál duplán figyeltem. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam valahol, hogy a porgok tulajdonképpen azért szerepelnek a filmben, mert a forgatás helyszínéül szolgáló sziget tele van valamilyen madarakkal, amik folyton a háttérben ólálkodtak, és egyszerűbb volt őket porgokká átalakítani animáció segítségével, mint eltüntetni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy én mennyire imádom ezeket a kis tollgombócokat. :D  Pl. ahogy az egyik nyomkodja a lábával a fénykardot a másik meg belenéz. :lol:  De a Chewie-s jelenet a csúcs! :D Egyébként hangulati elemnek is szuperek. A szigeten mindig hallani a hangos rikácsolásukat. Elvétve látni is őket. A legjobb fej aki nézi Luke-ot horgászás közben. :D Nagyon aranyosak, viszont ízlésesen vannak elhelyezve a filmben. Kíváncsi leszek a IX-ben feltűnik-e az aki a Falconon maradt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.