Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Érdekes taktika hogy 6 héttel a premier előtt még mindig ennyire rejtegetik. Engem már kicsit fáraszt ez a 3. ilyen hangulat előzetes. Rakjanak ki egy normálisat vagy akkor inkább semmit. 

 

Örülök azért,hogy van olyan is aki nem élvezett el tőle :D Persze moziba lepődjünk meg mint a trailer alatt,de nekem a Végtelen Háború előzetese azért jobban felcsigázott. Mondjuk egy jelenet nagyon tetszett Thor Vs Marvel kapitány /bár én a rendezők helyébe még a szemét se forgattam volna meg mire néz Mari néni mert úgy még vagányabb lett volna a jelenet/. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én örülök, ha a moziban fogok meglepődni, és nem egy trailerből tudom meg a film fordulatait. Szerintem a világ összes trailerének ilyennek kéne lennie.

Én is de azért ettől lehetne többet is mutatni mert én mint nem Marvel rajongó is várom a filmet de ezektől az előzetesektől annyira nem rohannék a moziba.   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ennél a filmnél már alapvetően nem az előzeteseknek kéne arra sarkallania, hogy a moziba rohanj. Legalábbis úgy érzem, hogy ha a huszonnemtomakárhányadik filmnél és az IW után még mindig egy trailernek kellene motiválnia, akkor ott valami nem kerek. Értem mire gondolsz, csak nem értem, mit vársz még mindez után? Pláne annak tükrében, hogy szerintem ez egy k*rva jó trailer egy olyan filmhez, ami 10 évet és 20+ filmet zár le, miközben nem akarnak ellőni minden puskaport már az előzetesben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem kerek (neked) mert nem vagyok Marvel és képregényes rajongó. Megnézem őket de nem rajongok értük. És arra gondolok sztem nagyon sok hozzám hasonló ember van aki megnézik ezeket a filmeket de nem feltétlenül a moziban és egy olyan trailer mint ami lejjebb is van dönti el hogy moziba vagy majd otthon. Egy rajongónak nem kérdés de casual nézőnek igen.  Mit várok? Egy hasonló trailer mint az IW-nél volt. Lehet hogy nem kéne annyit mutatni azt aláírom de 3. előzetes óta nézem már hogy néznek kisírt szemmel a kamerában. Az ok valószínűleg az hogy vissza mennek az időben és ott lesznek a harcok amit nehéz úgy megmutatni hogy ne lőjék le a dolgot. 

 

 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, szerintem ez a leggyengébb IW trailer, amit bemutattak. Ez inkább csak egy látványshow, rengeteg olyan jelenettel, ami vagy nem így szerepel a filmben, vagy benne sincs, olyan hatásvadász Thanos szövegekkel, amik el sem hangzanak a filmben. Ráadásul az IW is nagyjából végig ugyanazokból az elemekből (csapat mutogatása, Thanos a nagybadassfőgenya) építkezett. Ha már IW, szerintem ez ezerszer jobban sikerült:

1 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Az ok valószínűleg az hogy vissza mennek az időben és ott lesznek a harcok amit nehéz úgy megmutatni hogy ne lőjék le a dolgot.

Most azt mondom, ha az időutazás lesz itt a nagy csattanó, akkor csalódott leszek, mert azt kár rejtegetni. Mindenki arra számít.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

És arra gondolok sztem nagyon sok hozzám hasonló ember van aki megnézik ezeket a filmeket de nem feltétlenül a moziban és egy olyan trailer mint ami lejjebb is van dönti el hogy moziba vagy majd otthon.

Nekem nem tudnak olyan előzetest mutatni, hogy én ezt moziba nézzem meg. :D

 

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Most azt mondom, ha az időutazás lesz itt a nagy csattanó, akkor csalódott leszek, mert azt kár rejtegetni. Mindenki arra számít.

Ez egy nagyon olcsó megoldás lenne, és az előző rész drámáját teljesen hazavágná. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ha már IW, szerintem ez ezerszer jobban sikerült:

Igen valóban sokkal, csak azért nem ezt raktam be mert ez már tényleg sokat mutat, nekem az első trailer típusú is már elég lenne. De am érdekesség hogy tavaly is április végén volt a premier és az általam belinkelt trailer november 29-én adták ki és amit te linkeltél az meg szinte ugyan akkor jött tavaly mint a mostani és menyire más a két trailer. 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez egy nagyon olcsó megoldás lenne, és az előző rész drámáját teljesen hazavágná. 

Azt is, de ami rosszabb, hogy amiről a mostani pletykák szólnak, a szerint minden korábbi filmet tönkre vágnának.

Spoiler

Vagyis hát mindent a The Avengerstől kezdődően, mert a forgatási képeken az első Bosszúállókban látott ruhákat viselik a szereplők.

Az időutazást csak úgy tudnám elképzelni, ha csavarnak rajta valami bitangot.

2 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Igen valóban sokkal, csak azért nem ezt raktam be mert ez már tényleg sokat mutat, nekem az első trailer típusú is már elég lenne nekem. De am érdekesség hogy tavaly is április végén volt a premier és az általam belinkelt trailer november 29-én adták ki és amit te linkeltél az meg szinte ugyan akkor jött tavaly mint a mostani és menyire más a két trailer. 

Igen, az IW-nél a trailerekkel inkább Thanost és az "összes hős egy filmben" felállást hangsúlyozták, a Endgame-nél meg a "lezárás" a téma, szerintem ezért is ennyire mások. Azt értem, hogy ez valószínűleg kevésbé fog meg olyat, aki nem követte nagy érdeklődéssel tíz éven át ezt a szériát, ugyanakkor szerintem ez a film nem is nekik készült. Ez olyan, mint az ep9. Nem azoknak készül, akik csak úgy beülnek a moziba, aztán azt sem tudják, hogy a Rogue One folytatása az ep4, vagy azt hiszik, hogy a Solo az ep1 előtt játszódik, mert csak ennyire érdekli őket az SW. Ez tényleg a rajongóknak a filmje lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az időutazást csak úgy tudnám elképzelni, ha csavarnak rajta valami bitangot.

Az SW-ben is ezért elképzelhetetlen, mert akkor gyakorlatilag mindent meg lehet változtatni visszamenőleg. A gondolatától is kiráz a hideg. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Azért nem kerek (neked) mert nem vagyok Marvel és képregényes rajongó. Megnézem őket de nem rajongok értük. És arra gondolok sztem nagyon sok hozzám hasonló ember van aki megnézik ezeket a filmeket de nem feltétlenül a moziban és egy olyan trailer mint ami lejjebb is van dönti el hogy moziba vagy majd otthon. Egy rajongónak nem kérdés de casual nézőnek igen.  Mit várok? Egy hasonló trailer mint az IW-nél volt. Lehet hogy nem kéne annyit mutatni azt aláírom de 3. előzetes óta nézem már hogy néznek kisírt szemmel a kamerában. Az ok valószínűleg az hogy vissza mennek az időben és ott lesznek a harcok amit nehéz úgy megmutatni hogy ne lőjék le a dolgot. 

 

 

 

Nekem ez a kedvenc előzetesem. Én se vagyok fan,de kb ez adta belém a lendületet az érzést,hogy moziba érdemes megnézni. Én is akartam linkelni, de így már nem kell. :D kb. 1 hónapig néztem sőt magyarul még most is hallgatom néha edzek erre is annyira adja a félinget főleg a szöveg a képekkel együtt zseniális. 

Amúgy a legfontosabb a film legyen jó a többi másodlagos. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

 Ez tényleg a rajongóknak a filmje lesz.

Hát azon én személy szerint nagyon meglepődnék, ha ez az Avengers csak a rajongóknak készülne. A mostani filmtől anyagilag biztos sokat várnak. Ha csak a rajongókra hegyezik ki és a mezei néző nem kap szinte semmit a pénzéért, akkor elég drámaian fog esni a nézettség. Amit nyilván nem akarnak, így biztos vagyok benne, hogy a saját lábán is meg fog állni a film, ha más nem, egy akció dús, érzelmi hullámvasutas, odamondós csihipuhiként. Ehhez viszont tényleg kicsit keveset mutattak a trailerekben a mezei nézőknek. Szerintem abban bíznak, hogy a név már önmagában elég lesz, hiszen ha 10x jól elvagy egy Marvel filmen, 11-jére is adsz neki egy esélyt, ha tudod, hogy játsszák a mozikban. Már pedig ezek a trailerek arra mindenképpen jók, hogy hírt adnak a film érkezéséről a mezei nézőknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is arról van szó, hogy csak rajongóknak készülne, de abban szerintem tökéletesen igaza van Dzséjtnek, hogy ne üljön már be úgy valaki egy ilyen filmre, hogy minimális szinten sincs tisztában az előzményekkel. Az egy dolog, hogy ez egy 20+ filmes univerzum egyik filmje, amely szervesen kapcsolódik ezekhez, ettől még nem feltétlenül kell elvárni, hogy vki igazán otthonosan mozogjon a világban.

Ugyanakkor a Végtelen Háború ennek a filmes univerzumnak jelenleg egyfajta végállomása. Az egész ide fut ki, egyre jobban érződik, hogy ebben a világban minden erre mutatott. Ezek után már azért erősen elvárható, hogy "mezei néző" ne várjon önmagában ettől sokat, vagy legalábbis ne az ő igényeinek kelljen már megfelelni.

És akkor itt jön képbe az, hogy ez ráadásul a VH-nak is a 2. felvonása, egy konkrét folytatás. Én nagyon remélem, hogy itt minimális szinten sem lesz az szempont, hogy ez a film önmagában is megállja a helyét, mert azzal rengeteget fogunk veszteni, mi, olyanok, akik amúgy képben vagyunk, követtük az eseményeket, láttuk és magunkévá tettük az előzményeket. Ez tipikusan egy olyan film, ami a hozzánk hasonlóknak kell szóljon elsősorban. Csalódni fogok, ha nem így lesz,

 

Ilyen tekintetben pedig jó párhuzam a SW Ep.9. Ha oda úgy ül be valaki, hogy nem látta a 7-8-at, akkor magára vessen, ha nem fog összeállni a kép. De úgy általánosságban elvárható a SW világ ismerete, minimum az OT tekintetében. Ne mi szopjunk már azért, és ne nekünk kelljen már egy absztraktabb és bátortalanabb alkotást nézni és ezzel zárni a Saga-t, mert vannak akik úgy ülnek be moziban egy trilógia zárására és egy franchise kiemelt alkotására, hogy kb. semmit nem voltak hajlandóak addig tenni azért, hogy megismerjék a világot, amiről az szól.

  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, pb69 írta:

n nagyon remélem, hogy itt minimális szinten sem lesz az szempont, hogy ez a film önmagában is megállja a helyét, mert azzal rengeteget fogunk veszteni

Ha nem áll meg önmagában a lábán, akkor meg a Disney veszt sokat. Mivel profitért készítik a filmet, szerintem önmagában is bőven élvezhető lesz. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, csoli1138 írta:

Néztem Endgame trailer elemzéseket. Érdekes, hogy Thor új kalapácsáról senki sem tett hozzáfűzést.

Bezzeg a Natasha hajának lenövésével mindenki foglalkozott..

Ugyanez volt a fegyvere a Végtelen Háborúban. A Vihartörő. Vagy én látom rosszul?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, mui-ruy írta:

Ugyanez volt a fegyvere a Végtelen Háborúban. A Vihartörő. Vagy én látom rosszul?

Basszus lehet, ahogy ölbetett kézzel fogja megtévesztett.A nyele sem látszik egyszer sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Am.... mi is a baj a Marvel kapitánnyal? Hogy nő a főhős? (A filmet egy pillanatig sem éreztem feministának, nem jobban, mint bármely másik filmet!) Hogy újra eredettörténet? (Hú vazze! Egy kvázi a filmes univerzumban új karakter bevezetéséről beszélünk, még jó, hogy valahol be kellett mutatni az eredetét, de szvsz azt formailag bitang jól oldották meg a rendezők!)

Összességében... a Marvel kapitány meglepett, és nagyon kellemesen...  a sok közepes és lehúzó kritika után, amit net szerte olvasni (és látni videó kritikákban) nem igazán vártam sokat, ehhez képest brutálisan jól szórakoztam. 

 

Larson kisasszonyt már korábban is csíptem, mint színész ... szerintem jó volt Marvel kapitányként, nem éreztem rossznak a castingot!

Jackson Fury-ként egyszerűen lubickolt a szerepben, imádtam minden pillanatát... főleg a macskás jeleneteket!
Ben Mendelsohn több ízben is bizonyította már, hogy nagyszerű színész, itt Talosként nagyon hamar megkedveltette magát velem! 

 

És hogy van-e értelme megnézni a Végjáték előtt ezt a filmet? Véleményem szerint nagyon is van!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.