Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

Az elmúlt 2 hónapban a Luke Cage -en és a Punisheren kívül sikerült kivégeznem az összes Netflixes sorozatot - régen csak a DD 2 évadját és a JJ első évadját láttam -, így hamarosan nekikezdek a DD 3. évadjának. :)

 

Röviden: tetszettek, bár valahogy a JJ 2. évadja és kicsit az IF 2. évadja felemásra sikeredett. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik eldőlt a Fox-féle Marvel-univerzum filmjeinek sorsa. Most hogy a Disney-hez kerültek a jogok, törlésre kerültek az eddig tervezett spinoffok. Tehát nem készül el a Gambit, ami már vagy 5 éve készül, se a Dr Doom, se a Kitty Pryde és az X-23 és az X-Force filmek sem. A Sötét Főnix lesz az utolsó film az X-Men sorozatban, az Új Mutánsok pedig az utolsó X-Men tematikájú film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Venomot. Semmit nem tudtam erről a szuperhősről, de ez volt a jó. :) Tetszett, és látványban is a kiemelkedőek közé sorolnám. A főgonosz csávó meg csak a végén esett le honnan ismerős. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, RacerX írta:

Úgy tűnik eldőlt a Fox-féle Marvel-univerzum filmjeinek sorsa. Most hogy a Disney-hez kerültek a jogok, törlésre kerültek az eddig tervezett spinoffok. Tehát nem készül el a Gambit, ami már vagy 5 éve készül, se a Dr Doom, se a Kitty Pryde és az X-23 és az X-Force filmek sem. A Sötét Főnix lesz az utolsó film az X-Men sorozatban, az Új Mutánsok pedig az utolsó X-Men tematikájú film.

Hát ez rossz hír számomra. Ezek szerint Deadpoolra sem lehet számítani a jövőben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megnéztem a Venomot. Semmit nem tudtam erről a szuperhősről, de ez volt a jó. :) Tetszett, és látványban is a kiemelkedőek közé sorolnám. A főgonosz csávó meg csak a végén esett le honnan ismerős. :D 

Na, ezek után már én is kíváncsi vagyok rá. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Az hivatalosan megerősített infó, hogy mondhatni azonnal a Végjáték után játszódik a sztori?

Úgy tudom igen. De az is lehet hogy éppen azzal ér véget, amikor az iskolabuszon Peter észreveszi az űrhajót - miután már elindultak a reptérről. :D
De még mindig azon vagyok, hogy várhattak volna a folytatások bejelentésével. Oké, várható volt hogy visszatérnek majd az IW-ben elporladt karakterek, de nem kellett volna utána nem sokkal bejelenteni a BP, GoTG, vagy az SP folytatásokat. Így meghalt az izgalom. :D
Persze ettől függetlenül tetszik ez az előzetes. Várom is a filmet. De most megnézem újra a trailert kockáról kockára.

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Az hivatalosan megerősített infó, hogy mondhatni azonnal a Végjáték után játszódik a sztori?

Abszolút!

1 perccel korábban, RacerX írta:

Így meghalt az izgalom. :D

Szerintem nem halt meg az izgalom. Így sokkal jobban érdekel, hogyan térnek vissza. És én erősen kételkedem a múlt megváltoztatásában. Az túl egyszerű és kézenfekvő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az igazság, hogy az IW-ban már az önmagában egy hatalmas spoiler volt, hogy kik "tűntek el". Senki nem gondolhatta komolyan, hogy pont az újabban beemelt figurákat vonják ki a forgalomból, miközben a régi motorosok meg maradnak. Az újakra akarják építeni a franchise jövőjét, nem azokra, akik már 3-4 filmeket kaptak, ráadásul a színészek is kezdik vágyni a szabadulást a szerepből. És nem lehet mindig olyan filmeket csinálni, amik az IW előtt játszódnak.

 

Sajnos ennyiből kellemetlen kicsit az IW vége, hogy nem tud igazán ütni a dráma. Persze, áll leejtős és hátborzongató a jelenetsor, de aztán hamar ki lehet kerülni a hatása alól, mert mindenki tudja, hogy nem végleges. Nincs meg az a bizsergető kíváncsiság, hogy most akkor tényleg mi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy ti szoktátok írni: "in-universe" megvolt a dráma és a sokk, de mivel már a Végtelen Háború premierje előtt be volt jelentve, hogy az azt követő film az új Pókember lesz, ezért nem meglepetés, hogy visszahozzák őt a Végjátékban. Nem is beszélve arról, hogy aki olvasta a Végtelen Hatalom képregényt, pontosan sejthette, hogy a csettintés benne lesz a filmben is, mivel azt is jó előre tudtuk, hogy a Végtelen Háború nagyrészt azon a képregényen fog alapulni. Engem pl. ezért is nem lepett meg a film vége. Sőt, a Fekete Párduc 2, a Doctor Strange 2, és a Galaxis Őrzői 3 is meg fog valósulni. Itt a nagy kérdés csak az, mit találnak ki a Végjátékra? Sokan az időutazást tippelik, már csak a forgatási fotók miatt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Most komolyan lelőtték az Endgame poénját? :o

Nem lőtték le, hiszen eddig is tudtuk, hogy többen is visszatérnek. Ezt már tudtuk az IW megtekintése után is, hiszen több törölt szereplő is kap folytatást, cikkeznek is róluk rendesen, plusz az Endgame szereplőlistája is ismert jó ideje.

És mivel ezzel a készítők is tisztában vannak, nem hiszem, hogy az IW drámája füstbe ment vagy ilyesmi, és az Endgame poénja sincs még lelőve. Nem tudjuk, hogy hogyan térnek vissza a szereplők. Közel sem lehetetlen, hogy akik meghaltak, azok halottak is maradnak, és a következő részekben már nem ugyanazokat a karaktereket látjuk, akiket az IW előtt. A SHIELD-ben már láthattunk is alternatívát az utolsó évadban.

Spoiler

Hiszen az a Fitz, akit az első évadtól követhettünk, meghalt az utolsó szezon végén. Ugyanakkor mégis életben van egy alternatív, korábbi változata. De az már egy másik Fitz, aki nem járt az alternatív 2091-ben, nem találkozott a felnőtt unokájával, nem mentette meg Simmonst, még csak nem is a férje és sose került szembe a megkattant Talbottal.

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem nem halt meg az izgalom. Így sokkal jobban érdekel, hogyan térnek vissza. És én erősen kételkedem a múlt megváltoztatásában. Az túl egyszerű és kézenfekvő.

Én is így vagyok vele, izgalmasabb a hogyan :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Most komolyan lelőtték az Endgame poénját? :o

 

Én is nagyon felületesen követem a témát úgyhogy engem is meglepett a dolog. Mondjuk én még az IW-t se láttam. Csak hallottam hogy sokan meghaltak a végén. De akkor mégse :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IW vége abszolút ütős volt a moziban ülve!

De már kifelé jövet magunktól rájöttünk, hogy ez nem maradhat így. Ezzel az alkotók is tisztában vannak/voltak.

Szóval szerintem nincs spoiler abban, hogy Peter Parker nem hal meg. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most akkor mi lenne az elvárás? Hogy a július 5-én moziba kerülő filmet április 26. utánig be se jelentsék, és a markating is csak azután induljon el, mert hátha valaki még nem látta az Endgame-et? Azért legyünk már realisták. Populáris filmekről van szó, nem lehet három hónappal a premier előtt bejelenteni, és csak akkor elkezdeni a marketinget. Plusz, ha be sem jelentik, a forgatásról akkor is értesülni fogunk, kémfotók jelennek meg. Hát már az Endgame forgatásáról kikerültek olyan fotók tavaly az Infinity War premierje előtt, amiken a filmben meghalt szereplők láthatóak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.