Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

18 perccel korábban, Donát írta:

Az Endgame után egyébként mi lesz az univerzum sorsa? Jön még egy két különálló film és ennyi?

Nem, jön a következő fázis, aztán pedig a következő és így tovább. Valószínűleg ezzel a 3 fázissal befejezik a mostani hősöket (eredeti Bosszúállók) és Thanos történetére is pontot tesznek. Viszont jönnie kell egy új gonosznak és mivel Kevin korábban azt mondta, hogy a kozmikus világ felé kezdenek el majd menetelni (ugye GotG sorozat, Marvel kapitány, közelgő The Eternals film és még kitudja hogy mi lesz :)) így sokan Galaktusra tippelnek, mint következő főellenség.

Az Endgame utáni filmek jelenleg:

- Spider-man: Far From Home

- Black Widow

- Black Panther 2.

- The Eternals

- Doctor Strange 2.

- Shang Chi

 

Ezen kívül borítékolható egy Póki 3 2021 -re - ha tartani akarják a két évente érkező Póki filmeket - és egy Captain Marvel 2. Ja és valszeg érkezik a Young Avengers/New Avengers vagy tudomisén hogy melyik változat. :D

Plusz a Fox megvételével a Fantasztikus Négyes - X-men kombó is érkezik, bár őket valszeg a 4. fázisban csak bevezetik, valószínűnek tartom azt, hogy az 5. fázisban fognak debütálni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mennyi Marvel fan van itt. :D Tök jó amúgy, és még én nem akartam ezt a topikot. Az idő bebizonyította, hogy van létjogosultsága. :clap:

Nagyon szépen, tudatosan felépítették az univerzumot. Nem csoda, hogy ennyi embert bevonz, szemben pl. a DC-vel. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 újítással ismerkedtem ma meg. Az első: életem első moziélménye a Cinema City Arénában. :D A második: életem első ScreenX -es moziélménye. A harmadik: életem első Marvel-filmes moziélményem! E 3 kombónak hála sikerült ma megtekintenem a Captain Marvelt. :)

A film tetszett. Nem vártam tőle sokat, egy sablonos eredettörténetre számítottam, ellenben sokkal többet kaptam, ami meglepett, kellemesen. Nem mondanám az MCU legerősebb "eredettörténetének", de a másabb elmeséléssel újítónak hatott. A főszereplő és a színész is jó volt, bár egy-két jelenete fura volt. SLJ Fury -ja nagyon bejött, Coulson rövidke szerepe is tetszetős volt. A csavar a történetben már korábban is sejthető volt - legalábbis számomra. Érdekes volt mindenesetre. :)

A látvány pazar volt, a CGI is, bár néhol a macsek durván mellément. :P

 

Kíváncsi vagyok hogy a csaj mit fog alkotni a Bosszúállókban. Thanos arckifejezése mindent el fog árulni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marvel maraton utolsó felvonás, vagy ahogy Strange doki mondaná „This is the endgame now”

 

Agents of S.H.I.E.L.D. 5 évad eleje – A sok Netflixes és Hulus sorozat után már nagyon vártam, hogy visszatérhessek kedvenc ügynökeimhez, különösen úgy, hogy ezt az évadot most láttam először. A várakozás megérte, ugyanis az évad ezen részét felettébb élveztem. Maga az alapszituáció, hogy a közeljövőben a Föld meghasad, és az emberiség maradékát a kree faj „karolja fel”, hogy hasznot húzzanak a bolygón lévő inhumanokból, kellően üdítően hatott. Bár a kree-k részéről hiányoltam a technológiai felsőbbrendűséget, amivel kordában tarthatják az emberiség maradványát, a diszlet és a hangulat kellően nyomasztó volt, hogy könnyen emészthető legyen a szituáció.

 

Thor: Ragnarök – Bevallom, amikor először láttam a filmet, kissé csalódtam, hogy ezzel a témával ilyen könnyed hangulatú filmet késztettek. Ennek a filmnek a világ végéről kellett volna, hogy szóljon, és lássuk be, az asgardiakkal nem is történik benne semmi jó (a népet lemészárolják, Thor barátai odalettek, a bolygó elpusztul), mégis poént poén követ a filmben, és nehéz átérezni mit is veszített igazán Thor és a népe. Mára már jobban megbarátkoztam a filmmel, nagyban annak köszönhetően, hogy az IW-ban van a jelenet, ahol Thor kifejti az érzéseit Rocketnek, ahol tényleg átérezhető, hogy mint ment Odin fia az utóbbi hetekben. A film másik szála a Sakaar, sem a kedvencem. Tetszik Hulk behozása a történetbe (hamár az Universallal nem tudtak megegyezni a szóló Hulk film kapcsán), de nekem az egész túlságosan is a Galaxis örzőire hajazott, és na, egy Thor filmtől nem feltétlenül ezt vártam, pláne nem egy olyantól, aminek a világvégét kellene, hogy bemutassa. Szórakoztató film, de dráma szempontjából lehetett volna sokkal ütősebb is.

 

Agents of S.H.I.E.L.D. 5 évad közepe – A hőseink végre visszatérnek a jelenbe, ahol ismétcsak bujkálniuk kell a hatóságok és a Hydra  elől. Ezt a részét az évadnak már kevésbé élveztem, főleg a félelemdimenziós részeket, és az sem tetszett, hogy megint elővették nagy gonosz Hydrát. Igaz megmagyarázzák, hogy hogyan élték túl Malik 3. évadbeli árulását, de már lerágott csontnak érzem az egész felhajtást. Az viszont tetszik, hogy a sztori szempontjából relevánsan visszahoztak első évados elemeket, amiket anno nagyon bizonytalanul zártak le, uyganakkor a félelemdimenzós gonoszok beletuszkolásának már nem örültem annyira.

 

Ant Man and the Wasp – Ugyan a Bosszúállók után jött ki, mégis a film cselekményének nagy része azt hivatott megmagyarázni, hogy mivel töltötte Scott a mindennapjait, miközben Kapiék éppen Wakandában bunyóztak. Ismétcsak egy szórakoztató filmről beszélünk, aminek az alapkonfliktusa egy egyszerű kéréssel elkerülhető lett volna, hisz a film amúgy is azzal zárul, hogy Hank és a felesége segítenek Éván. Ha Lawrence Fishburn karaktere egyszerűen felkereste volna Pyméket és megkéri, hogy segítsenek kvantum energiát nyerni Évának az egész perpatvar elkerülhető lett volna. Maga az akciók ötletesek és látványosak, mégha a zsugorodásban és a növekvésben nincs is mindig meg az első részben felépített logika (igaz, már ott sem mindig volt meg :D ). A film legjobb része viszont tagadhatatlanul Scott és az FBI ügynök párosa, és a köztük lévő furcsa kapcsolat.

 

Agents of S.H.I.E.L.D. 5 évad vége – Hát bevallom, hogy a főgonosz személye nagyon meglepett, és a módszer amivel elintézték kicsit furcsa is volt, de bejött. Maga az évad lezárása nagyon érződik, hogy vészhelyzeti sorozatlezárásnak készült, mert ugyan maradt cliffhanger, ami alapján tovább lehet szőni a történteket, de a karakterek nagyrésze megkapta azt a lezárást, amit megérdemeltek. Mivel rosszalkodtam, és az évad előtt megnéztem a 6. évad előzetesét, így tudtam, hogy ki fog meghalni, és ki az, aki túléli, de a lezárás még így is kellően meghatóra sikerült (bár furcsa, hogy senki sem vált porrá, hisz az évad vége az IW-ral párhuzamosan fut). Szerencsére nem kell sokáig várni a folytatásra.

 

Avengers Infinity War – És akkor következzen A FILM, 10 év gyümölcsének első felvonása. Hát nem kellett csalódnom benne se akkor, amikor először láttam, se most sokadszorra. Ez az a film, amit nyugodtan mondhatunk a korunk Birodalom visszavágjának. Emlékszem a premier előtt ment a spekuláció, hogy a film alatt Thanosnak mennyi követ sikerül majd összeszednie (és ehhez a trailerek apró hazugságai tökéletes alapot adtak), de arra senki sem gondolt, hogy már most az első részben sikerül elérnie azt, amit tervez, és elhamvasztja az univerzum felét. Ez anno olyan sokként ért, főleg miután láthatjuk, hogy Thor sikeresen „megöli” az új fejszéjével. Nem is tudom, mit lehet mondani erről a filmről, ami még ne lett volna elmondva ezerszer. Látvány: 5*, történet: 5*, karakterek: 5*, humor: 5*, drámaiság (amit hiányoltam a Ragnarökben) 5*, és remélem a főgonosz érdemjegyét sem kell túlragoznom. Ha a zárórész csak megközelíti ennek a minőségét, akkor már kellemes szájízzel hagyom el a mozit

 

És ha már most jött ki, akkor írnék pár sort a Captain Marvelről is. Be kell valljam, messze nem ez lesz a kedvenc MCU filmem, és ez nagyban köszönhető az ellenszenves főhősnőnek. Ahogy a filmben is elhangzik, nehéz nála erősebb, kitartóbb és idegesítőbb karaktert találni. Maga a történet nem olyan rossz, hisz sikerült a sokadik eredettörténeten csavarni annyit, hogy ne legyen teljesen izzadtságszagú, a karakterek viszont már kissé gyengébbre sikerültek. A főhősnőről már írtam, Fury nekem nagyon idegen volt ebben a „balfék” szerepben (bár lehet, hogy csak a szinkron miatt érzem ezt, majd nagyon kíváncsi leszek a filmre eredeti nyelven), a kree szereplők is felejthetőek voltak, és Ben Mendelsohn Talosa sem lopta be magát a szívembe (bár a szinkron nála is idegesítő volt). Coulsonból el tudtam volna viselni többet is, főleg, hogy annak a kevés szerepének a fele is egy skrull volt. Egyértelműen a flerken volt a film fénypontja, ami sokat elmond a moziélményről. Tetszett ahogy a Tessaractot beleszőtték a sztoriba, de az összes kapcsot a korábbi filmekkel ide lehet sorolni (Ronan, Korath, ugráspontok, P.E.G.A.S.U.S.), de ennek ellenére is csak egy erős közepes filmnek tartom. A Marvel rajongóknak tetszeni fog (ahogy nekem is tetszett), de mindenképp láttunk már ennél jobb filmet is (és remélem nemsokára fogunk is :D )

 

Úgyérzem, mostmár készen állok én is a Végjátékra :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mennyi Marvel fan van itt. :D Tök jó amúgy, és még én nem akartam ezt a topikot. Az idő bebizonyította, hogy van létjogosultsága. :clap:

Én speciel csak MCU fan vagyok. Sajnos még az Agents of Shield sem ment nekem. A képregényes múltam, jelenem és jövőm, pedig 0.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mennyi Marvel fan van itt. :D Tök jó amúgy, és még én nem akartam ezt a topikot. Az idő bebizonyította, hogy van létjogosultsága. :clap:

Bizony ám, én pl. 2004 óta vagyok rajongó. Akkor láttam a Pókember 2-t a moziban, egyúttal kaptam meg első Csodálatos Pókember füzetemet. Ezután kezdtem el gyűjteni. Én a képregények miatt lettem Marvel fan, a rengeteg film (és az MCU) csak erősítette a rajongásomat. Szintén a Marvelnek köszönhetem, hogy szépen lassan elkezdtem más képregények felé is nyitni. És milyen jól tettem! Szóval tényleg köszönet illeti Stan Lee-t és társait, hiszen ha ők nem lettek volna, ma a Marvel Univerzum sem létezne, és sokkal több hőssel és történettel lennénk szegényebbek. Csak egy érdekesség, hogy pl. George R. R. Martin is rajongott a Marvel képregényekért. Az egyik régi F4 füzetben megjelent a levele, amit ifjú korában írt Stan Lee-nek. Lehet hogy majd megkeresem és beszúrom ide.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

... és ez nagyban köszönhető az ellenszenves főhősnőnek.

Miért volt ellenszenves? Már máshol is olvastam ezt, de nem tudom hova tenni, viszont szeretném megérteni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg az váltotta ki az ellenszenvet, hogy mindenkivel lekezelően bánik a film során. Fury-val is a film végéig nincs egy olyan mondata, ahol ne éreztetné,azt, hogy ő mennyivel felsőbbrendű. Aztán ott van a volt barátnőjével a beszélgetés, amikor meséli, hogy versenyeztek a reptérre, és ő levágta az utat. Carol nemhogy a szabályokra, de a versenyre sem emlékszik, de rögtön mentegetőzik, hogy ő ugyan nem csalt, mert az útlevágás nem volt lefektetve a szabályokban.

Nekem ezekből az apró jellemvonásokból egy olyan ember képe sejlik fel, aki bármekkora hülyeséget mond vagy csinál, mindig kiforgatja a történteket úgy, hogy neki legyen igaza, és ehhez makacsul ragaszkodik. Szerintem a legtöbb embernek van ilyen ismerőse, és akkor már könnyű elképzelni, hogy miért nem jött be nekem Denvers kisasszony jelleme

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... érdekes, amit írsz... talán még lehet, hogy van is benne valami, de nekem kifejezetten bejött, hogy nem a világ leg simulékonyabb, legkedvesebb és legjószívűbb emberének állították be. Legalább lesz honnan 'karakterfejlődni'... na de én annak ellenére sem éreztem ellenszenvesnek, hogy bizony igen, nekem is van hasonló ismerősöm, nem is egy. Na de hát ezt nyilván, mint ahogy lényegében mindent ezen a világon - embere válogatja! :)

És ha már karkterfejlődés ... szerintem Denvers kisasszony (ha nem is nagymértékűt) de lenyomott egy karakterfejlődési ívet már ebben a filmben is az elejétől a végéig. 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a versenyesdi szerintem csak egy poén volt a részéről, nem pedig magyarázkodás. Mondjuk én nem éreztem rajta, hogy tévedhetetlennek tartaná magát, hiszen pont az a film egyik mozgatórugója, hogy Danvers oltári nagyot tévedett, ezt el is ismeri és segíteni kezd. Stark, Strange vagy Rogers szerintem ilyen téren sokkal unszimpatikusabbak, főleg az a képmutató USA-drukker.

Némi felsőbbrendűség persze volt Danversben, amíg nem tudta, hogy ember, hanem azt hitte, hogy egy olyan civilizáció tagja, ami másodpercek alatt tesz meg száz fényévet. Erre jönnek vele keménykedni a Holdig is alig elvánszorgó emberek (Fury sem beszél valami hűde nagy tisztelettel vele az elején), akik még azt hiszik, hogy a Föld körül forog az univerzum és rajtuk kívül nincs élet a galaxisban. Thor sem beszél kedvesebben a Földiekkel, egyszer pont Fury képébe vágja, hogy az emberek milyen szánalmasan aprók (The Avengers). De földönkívüliként én sem beszélnék máshogy egy ilyen arrogáns, civilizálatlan, szánalmas néppel. Hm... belegondolva, földiként sem tartom túl sokra a fajomat. :D 

Amúgy szerintem Fury és Danvers között kifejezetten az old-school haverság volt inkább tetten érhető, ami a '90-es évek akciófilmjeire eléggé jellemző volt. Folyamatosan beszólogattak egymásnak, egymásra licitáltak, és látszólag baromira nem tisztelték egymást. Nekem ez kifejezetten bejött.

 

Mondjuk azt azért hozzáteszem, hogy még angolul is látnom kell, hogy végleges képet kaphassak Danversről, mert sokszor a magyar szinkron nagyon sokat elvesz vagy teljesen megmásít egy karaktert.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spider-Man: Into the Spider-Verse

 

Egynek elment, de jobbat vártam. Az alapkoncepció viszonylag érdekes és akadnak egész jó pillanatok a filmben, de kevésnek éreztem. Miles-Peter-Gwen triója bőven elég lett volna a főbb (pók)szerepekre, nem is értem, ki gondolta komolyan azt a rajzfilmes malacot vagy a robotot irányító japán anime-kislányt. Illetve gondolom, hogy a poén végett kerültek a filmbe, de nem kellett volna, annyira kínosak. Ahogy jópár párbeszéd és jelenet is (ezeket valószínűleg nem az én korosztályomnak szánták). Az animáció néhol tűrhető, néhol borzalmas. Pl. Kingpin modellje komolyan vehetetlenül karikatúraszerű. A mozgásokkal is problémák voltak, sokszor annyira "szaggatott", hogy nem érződött folytonosnak a karakterek mozgása, ami elég szembántó volt. A képregényes feeling gondolom a készítők célja volt, de szerintem ezt is túltolták. A sztoriban nincs semmi extra, meglehetősen kiszámítható és sablonos. Ennek ellenére egyszer meg lehet nézni, de részemről semmi több.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marvel Kapitány:

Egyáltalán nem vártam sokat ettől a filmtől, ehhez képest hatalmas pozitív csalódás volt. Nekem nagyon tetszett az egész. Baromi jól eltalálták a hangulatot, illetve remekül szőtték bele az eddigi szálakba. 20+ MCU film után úgy éreztem, hogy itt már nem fognak tudni újat mutatni, megint kapunk valami sablonos eredetsztorit, csak legyünk túl rajta és jöjjön a Végjáték.

Ehhez képest úgy gondolom, hogy sikerült egy kifejezetten egyedi karaktert bemutatni, és a történet se volt bántóan klisés. Nekem pl. az a bizonyos fordulat remekül ült. Nem azt mondom, hogy soha nem láttunk még ilyesmit, de nem számítottam rá, hogy ez lesz az irány.

 

Carol pedig nem önmagában attól más, hogy női karakter, hanem tényleg van egyénisége. Nem tudom miért látták sokan annyira antipatikusnak, szerintem egyáltalán nem volt az. Egyetértek Dzséjttel abban, hogy egy Stark, Rodgers, Thor vagy Strange (de többeket lehetne még sorolni) sokkal inkább mondható annak. Kicsit tartok attól, hogy ez az ellenszenv nem a karakternek, hanem sokkal inkább a színésznőnek szól.

Azt sem értem miért kattognak azon, hogy ez egy feminista propaganda, miközben a női szerep egyetlen egyszer kerül elő a filmben, egy rövid gondolatfoszlány erejéig. Igen, nő a főszereplő, és? Már a SW8-nál is rohadtul idegesített, hogy kikiáltották femináci reklámfilmnek, mert volt benne egy rózsaszín hajú nő. Lehet én nem vagyok kellően jártas vagy érzékeny a témában, de nekem ettől még nem lesz propagandista egy film.

Carol egy erős női karakter (hozzátenném, hogy a MCU is hasonlóan szegényesen állt ezzel, mint a SW), mindig is az volt, már kislány korában is. Viszont láthatóan helyén van a szíve, nagyjából az esze is, illetve van humora. Elég sajátságos, de nekem bejön. Való igaz, hogy van benne arrogancia, de ez szerintem koncepcionális. Egy olyan faj "kondicionálta", illetve ezen faj tagjának hitte magát, amely elég látványosan felsőrendűbbnek gondolta magát. Ő ráadásul még közülük is kiemelkedett, különleges volt. Ez érezhető rajta, mégis nagyon sok emberi van benne, ami árnyalja ezt a képet. A film aztán ezt kiemelt motívumként is kezeli.

 

Fury nem olyan, mint akit eddig megszokhattunk. Olyan, akiben ott van a csírája annak, akit később látunk. És ez nekem baromira bejön. Utálom, amikor valaki azt várja el egy előzményfilmtől, hogy az adott karakter legyen ugyanolyan, csak fiatalabb kiadásban. Abban mi az érdekes, mi benne az izgalmas? Vadernél sem értettem soha. Nekem teljesen hiteles volt a fazon, elhiszem, hogy a sok-sok előttünk álló történés hatására ebből az arcból lett a már jól ismert Fury.

A kémia remekül működött közte és Carol között. És hála a sornak, végre egy olyan alkotás, ahol nő és férfi úgy alkotnak remek párost, hogy semmi romantikus vonulat nincs köztük. Üdítő élmény. Ahogyan az is, hogy úgy kapunk erős és karakteres szereplőket, hogy közben sem Brie Larson felsője nincs lábközépig kigombolva, sem Sam. L. Jackson nem félmeztelen pózolva rohangál. Amúgy egyikőjüké sem volt egy  kimagasló alakítás, de hozták, amit a szerep megkövetelt.

Jude Law és Ben Mendelsohn hasonlóképp. Nyilván kisujjból kirázták a szerepüket, épp annyi extrát toltak csak bele, ami ahhoz kell, hogy pikáns fűszer legyen a menüben. Az alakváltást ügyesen használták. A humor egyébként szerintem jól működött, és itt is volt egy sajátságos stílusa a filmnek. Pedig rengeteg MCU alkotás ment már le, legtöbben fontos szerepet játszott a humor, mégis itt picit más volt, de azért ismerős. A "flerken" komoly volt, bár néha kicsit túltolták.

Spoiler

Az viszont hatalmas gag, hogy Fury szemét is egy "cica" tette taccsra. Sokan nagyon komolytalan és bazári húzásnak tartják, de nekem pont azért tetszik, mert váratlan és egyedi megoldás. Baromi klisés lett volna, ha mondjuk harc közben sérül meg vagy baleset éri. Ez kb. olyan, mint amikor Luke elhajítja a fénykardot. Mármint nem olyan szimbolikus, hanem olyan bátor és meglepő húzás, groteszk.

 

Több helyről hallottam azt a véleményt, hogy ha ettől a karaktertől várják a csodát és a Thanos elleni fordulatot, akkor nagy a baj, mert valójában semmi olyat nem mutatott, nem is annyira erős. Őszintén szólva, ezt én nem tudom hová tenni.

Spoiler

A csajszi csak a film végén szabadul meg a korlátaitól, kezdi megismerni az igazi erejét és kiteljesedni (miközben azért korábban is túlélt egy óriási robbanást). Ehhez képest zsebre vágja a Kree főintelligenciát, repül, plazmasugarat lövell a kezéből, puszta kézzel megállít és visszadob egy bazinagy rakétát, felröppen az űrbe, majd egy laza csuklómozdulattal kettézúz egy csillaghajót. Ronan pedig ezt látva gondol egyet, és a Kree-flottával visszavonulót fúj. Tehát Ronan! egy hajóflottával! elmenekül egyetlen ellenfél elől.

Ja, és nem mellesleg a tesseract erejét lefitymálja Caroléhoz képest, amikor is őt titulálja a legerősebb "fegyvernek", amiért vissza kell jönni. Ahhoz a tesseracthoz képest, aminek az erejét láttuk pl. az Amcsi kapitányban vagy a Bosszúállókban. Carolban konkrétan egy végtelen kő ereje van, amit csekély erőlködés nélkül ural és irányít. Teszi mindezt évtizedekkel a Végtelen Háború előtt. Gyakorlatilag egy Superman 2.0. Ha ő nem, akkor nem tudom ki lehetne elég erős Thanos-hoz, de nem lennék a Titán helyében, amikor ez a csaj sok-sok évvel később megerősödve visszatér a galaxis másik feléről rendet toszni.

 

Igazából csak pár dolog nem annyira tetszett.

Spoiler

Az egyik, hogy nem igazán értem hogyan élhette túl Carol azt a robbanást. Azt értem, hogy az adta az erejét, csak azt nem, hogy maradhatott életben. Tulajdonképpen ő már előtte is szuperhős volt, csak nem tudott róla, nem? Szóval kicsit ilyen fonák eredet ez, mert azt megmagyarázzák hogyan lett ekkora spíler, de azt nem, hogyan élhette túl mindazt, ami ezzé tette. :D Mondjuk nem egy jelentős dolog, csak így felmerült bennem.

A másik, hogy Carol nagyon hamar elhiszi a skrull vezérnek, hogy igazából ők a jók, akik csak menekülnek és új hazát keresnek, miután a kree-k leigázták őket. Nyilván azért van így, mert rájön arra, hogy hazudtak neki és átverték, ugyanakkor ebből még nem következne, hogy mindenben a másik félnek van igaza. De ezt betudom annak, hogy azért ezeket a képregényes sztorikat nem szokták nagyon túlgondolni. Ha rájössz, hogy valaki gonosz, akkor az ellensége biztos jó, ilyen fekete-fehér a világ.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Állítólag 3 óra 2 perc lesz a Bosszúállók: Végjáték c. film játékhossza. :)

 

Azt is híresztelték annó, hogy lehet a moziba lesz szünet mert olyan hosszúra sikeredett a játékidő. Egyszer voltam olyan filmen amin volt 15 perces szünet az a Gyűrűk Ura 3. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában az Avengers-filmekben Stark és Rogers nagyjából egyenlő szerepet kap, de az Infinity War inkább Starké volt, így azt ígérték a készítők, hogy az Endgame-ben azok kapnak nagyobb szerepet, akik az előző részből kimaradtak vagy kevesebb lehetőséget kaptak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.