Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Szerintem most nem. Ez elég konkrét. Bár nem lepődnék meg ha a Mandaloriról lenne szó. Vagy a saját könyvéről. :D  Egyébként ez milyen időzóna? Mert ha mondjuk PST akkor már idő van. :P 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha jól tudom valami könyvet fog kiadni. Lehet azzal lesz összefüggésben. :P

Több mint valószínű.

 

Daniels véleménye a forgatókönyvről.

 

"Of course, it was all out of sequence but in the final edit, we had shot the closing moments of the film itself. It was a rather moving experience. Especially for me. I could see my future changing. But as the end of this trilogy, it all felt so right and so fulfilling. Chris and J.J. had gathered in all the threads and tatters of the previous episodes and spun a mystery of their own; a wondrous coup of creative storytelling, a fulfilling and rewarding closure, for everyone."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Több mint valószínű.

 

Daniels véleménye a forgatókönyvről.

 

"Of course, it was all out of sequence but in the final edit, we had shot the closing moments of the film itself. It was a rather moving experience. Especially for me. I could see my future changing. But as the end of this trilogy, it all felt so right and so fulfilling. Chris and J.J. had gathered in all the threads and tatters of the previous episodes and spun a mystery of their own; a wondrous coup of creative storytelling, a fulfilling and rewarding closure, for everyone."

Ha Palpatine reflektálni fog a saját múltjára, PT-s eseményekre, ami hozzáad valami pluszt a prequelekhez, akkor az bokaf*sós lesz... :shocked:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem biztos megpiszkálják a Plaguies szálat, és ha igaz amit C3PO ír, akkor különleges lehet a film. Egyébként ezt mondta más bennfentes szereplő is már, de én ettől független óvatos vagyok. Ugye ismerjük a spoilereket kisebb-nagyobb mértékben.... :para: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ugye ismerjük a spoilereket kisebb-nagyobb mértékben....

Amelyek jó része ellentmond az alkotók nyilatkozatainak... Én nyugodt vagyok. Emlékszem, amikor kijött egy történetszivárgás a TLJ-hez, az is teljesen egybevágott az előzetesekkel, aztán szinte semmi nem volt igaz belőle. Most ugyan nem gondolom, hogy ez lenne a helyzet, de bízom Abramsékben, hogy tudják, hogy kell ezt csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem biztos megpiszkálják a Plaguies szálat, és ha igaz amit C3PO ír, akkor különleges lehet a film. Egyébként ezt mondta más bennfentes szereplő is már, de én ettől független óvatos vagyok. Ugye ismerjük a spoilereket kisebb-nagyobb mértékben.... :para: 

Nem, ez a spoilermentes topik, tehát semennyire sem ismerjük a spoilereket és nem is akarom azokat itt látni, ebben a topikban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Nem, ez a spoilermentes topik, tehát semennyire sem ismerjük a spoilereket és nem is akarom azokat itt látni, ebben a topikban. ;)

Nehogy bemenj akkor mint én a Galaktikus polgárháború 2 topicba. Yoda rendesen spoilerezett ott. Direkt vigyázok hogy semmit ne tudjak, erre mindenféle figyelmeztetés nélkül ott a film vége. Most ez nagyon felbosszantott. Sikeresen elrontotta a szórakozásomat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Frenkie írta:

Nehogy bemenj akkor mint én a Galaktikus polgárháború 2 topicba. Yoda rendesen spoilerezett ott. Direkt vigyázok hogy semmit ne tudjak, erre mindenféle figyelmeztetés nélkül ott a film vége. Most ez nagyon felbosszantott. Sikeresen elrontotta a szórakozásomat.

Már a topik címe is spoileres, de hagyjuk... de amúgy a címkével való igaz meg van jelölve, hogy "spoileres" topik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Donát írta:

Nem, ez a spoilermentes topik, tehát semennyire sem ismerjük a spoilereket és nem is akarom azokat itt látni, ebben a topikban. ;)

Bocsánat de itt milyen spoilerest írtam? :) 

4 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Nehogy bemenj akkor mint én a Galaktikus polgárháború 2 topicba. Yoda rendesen spoilerezett ott. Direkt vigyázok hogy semmit ne tudjak, erre mindenféle figyelmeztetés nélkül ott a film vége. Most ez nagyon felbosszantott. Sikeresen elrontotta a szórakozásomat.

Spoileres topikba mentél be, ki volt írva!!!!!

4 órával ezelőtt, Donát írta:

Már a topik címe is spoileres, de hagyjuk... de amúgy a címkével való igaz meg van jelölve, hogy "spoileres" topik.

A TLJ vége neked spoileres? Nem láttad a filmet :? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak 2 dolgot szeretnék mondani. Az elmúlt napokban leülepedett minden.

 

1. A film marketingje valami siralmas. Itt most ezekre a karakterplakátokra célzok. Már a plakát se valami hú de combos nekem, de ezek a karakrercentrikus poszterek... ertem, hogy Kylo maszkban nagyon menő de nwm kell az 50. pózt is felvennie. Meg valahogy nem hypeol ez a sok karakteres cucc. A TLJ de még valamelyest a TFA is jobb volt szvsz. :)

 

2. Ha a fele is megvalósul annak, amit a spoilerekben írtak, akkor spoilermentesen annyit mondok: nekem akkor a 8. résszel de lehet hogy a 6. résszel lezárul a Saga. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

1. A film marketingje valami siralmas. Itt most ezekre a karakterplakátokra célzok. Már a plakát se valami hú de combos nekem, de ezek a karakrercentrikus poszterek... ertem, hogy Kylo maszkban nagyon menő de nwm kell az 50. pózt is felvennie. Meg valahogy nem hypeol ez a sok karakteres cucc. A TLJ de még valamelyest a TFA is jobb volt szvsz. :)

Khmmm... Milyen karakter plakátokról van itt nagybaszó? Egyet nem láttam még.

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

2. Ha a fele is megvalósul annak, amit a spoilerekben írtak, akkor spoilermentesen annyit mondok: nekem akkor a 8. résszel de lehet hogy a 6. résszel lezárul a Saga. :(

Ha...ha...és ha. Hahaha. Hagyjuk ezt a marhaságot. Úgy nem fog megvalósulni ahogy olvastad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Khmmm... Milyen karakter plakátokról van itt nagybaszó? Egyet nem láttam még.

Például amit Rog kitett fentebb. :)

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ha...ha...és ha. Hahaha. Hagyjuk ezt a marhaságot. Úgy nem fog megvalósulni ahogy olvastad.

Nagyon remélem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

de lehet hogy a 6. résszel lezárul a Saga.

 

Hidd el sok embernek még a 9. részt se kell látni ahhoz,hogy lezártnak tekintse :D  Amúgy JJ is megmondta annó nem lesz mindenki boldog a végét illetően aztán majd kiderül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.