Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Gondoltatok már rá milyen lesz a szinkronos teaser? Jajjaj. A nevetést meghagyják? Vagy Revicky lesz? Más nem lehet...Luke-ot felismerik? Stohl lesz? Félek fájni fog..

Nem gyötröm magamat ilyen mérgező gondolatokkal. :evil:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Gondoltatok már rá milyen lesz a szinkronos teaser? Jajjaj. A nevetést meghagyják? Vagy Revicky lesz? Más nem lehet...Luke-ot felismerik? Stohl lesz? Félek fájni fog..

 

Én spec. kíváncsian várom. 

 

 

 

 

Érdekességnek hoztam ezt a 3-at főleg az eleje miatt. Mindig liheg valaki :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint hallgatom a Holonet Krónikákat azért egy dolgot tényleg nem szabad elfelejteni. JJ első kedvcsinálójába nem sok minden volt a végleges változatba vagy legalábbis máshogyan volt kreálva. Szóval lesz itt még változtatás bőven a jeleneteket illetően az biztos. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Amint hallgatom a Holonet Krónikákat azért egy dolgot tényleg nem szabad elfelejteni. JJ első kedvcsinálójába nem sok mindent volt a végleges változatba vagy legalábbis máshogyan volt kreálva. Szóval lesz itt még változtatás bőven a jeleneteket illetően az biztos. 

Emlékeim szerint csak Kylo erdőbeli fénykardaktiválása nem volt benne a végleges változatban.

kylo ren honorary mutant GIF 

 

Szerintem Palpatine visszatérését így vagy úgy de készpénznek vehetjük. Nem hiszem, hogy ez egy kivágott jelenet lenne. Ahhoz túl jelentős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Darth Sky írta:

Szerintem Palpatine visszatérését így vagy úgy de készpénznek vehetjük. Nem hiszem, hogy ez egy kivágott jelenet lenne. Ahhoz túl jelentős.

Kis túlzással az egész hype rá épült. Hatalmas csalódás lenne, ha nem lenne benne a filmben valamilyen formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Emlékeim szerint csak Kylo erdőbeli fénykardaktiválása nem volt benne a végleges változatban.

kylo ren honorary mutant GIF 

 

Szerintem Palpatine visszatérését így vagy úgy de készpénznek vehetjük. Nem hiszem, hogy ez egy kivágott jelenet lenne. Ahhoz túl jelentős.

Meg még Rey jelenete ami teljesen kimaradt. A többi ahogy nézem stimmel. Ezzel nem azt akartam közölni,hogy Palpó  nem lesz benne csak nem árt felkészülni,hogy egyes jelenetek más szögből vagy akár kisebb változtatással lesznek lehet benne. Most vágják szerkesztik a végleges filmet szóval még benne van a levesben,hogy lesz egy két variálás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márk kiállt a trélerre erősen pozitívan reagáló rajongó mellett.

 

Mark Hamill defends ‘Star Wars’ superfan’s emotional response to ‘The Rise of Skywalker’ trailer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deadline azt írja, hogy a teasert a kikerülése utáni első 24 órában kb. 111 millióan látták (ilyenkor beszámítják a közösségi oldalakat is). Ez elvileg rekord a franchise-on belül. A Last Jedi első teaserét az első 24 órában 91 millióan látták.

  • Nagyon tetszik 2
  • Meglepő 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár remek komment. :D 

 

"Odd numbers for a "dying" franchise."

"I know I watched it 110 million times. I was wondering where the other million came from. Thanks! :)"

"91 million of those views were probably from the people who said they'll never watch another Star Wars movie again!"

"Darth Kennedy, Ruin Johnson, and Jar Jar Abrams are finished!!!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.