Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

Lando nagyszerű szerintem is, csak kicsit erőltetett, hogy pont ugyanabban a ruhában van, mint a Solo-ban.

Egyébként az is milyen szép kör lenne ha a Falcon végül Lando-hoz kerülne :)

 


Az új csaj létjogosultságát picit vitatom, mennyi értelme van egy lezáró részbe egy olyan karaktert behozni aki feltehetően annyira fontos lesz, hogy volt értelme meghívni a panelra?

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Nekem baromira tetszik a látványvilág. :clap: Megérte leszerződtetni a Blade Runner látványtervezőjét. Bravó! 

Kire gondolsz? Megnéztem az imdb-n, de nem ugyanaz a látványtervező (production design). Szárnyas fejvadász 2049-nél Dennis Gassner, The Rise of Skywalkernél Rick Carter (akárcsak Az ébredő Erő esetében). Egyébként nem vitatom, a látvány elsőrangú! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Az új csaj létjogosultságát picit vitatom, mennyi értelme van egy lezáró részbe egy olyan karaktert behozni aki feltehetően annyira fontos lesz, hogy volt értelme meghívni a panelra?

Majd ő is kap egy Cassian-hoz hasonló sorozatot, amiben kibővítik a karaktert. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Dei írta:

Majd ő is kap egy Cassian-hoz hasonló sorozatot, amiben kibővítik a karaktert. :) 

Ja nem is arról van szó, hogy nem lehet vele mit csinálni az EP 9 után, könyvek, képregények stb. csak így általában, nem jellemző, hogy egy trilógia záródarabjában, új, fontos karaktert hoznak be, legalább is nekem nem rémlik, ilyen trilógia :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ja nem is arról van szó, hogy nem lehet vele mit csinálni az EP 9 után, könyvek, képregények stb. csak így általában, nem jellemző, hogy egy trilógia záródarabjában, új, fontos karaktert hoznak be, legalább is nekem nem rémlik, ilyen trilógia :)

Ep3 Grievous. Azért őt is egy zárórészben hozták be, és szép kis történeteket írtak a karakteréhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, mui-ruy írta:

Kire gondolsz? Megnéztem az imdb-n, de nem ugyanaz a látványtervező (production design). Szárnyas fejvadász 2049-nél Dennis Gassner, The Rise of Skywalkernél Rick Carter (akárcsak Az ébredő Erő esetében). Egyébként nem vitatom, a látvány elsőrangú! :clap:

Paul Inglis. Art director. :) Bocsánat művészeti vezető a helyes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bomarr írta:

kudar: ezután, hogy ennyire nyomatékosan megjegyzik hogy visszatér, már komoly meglepetés lenne szerintem ha flashback-nél többet kapna.

Igen, sajnos ebben lehet valami, de azért meghagyok az agyamban egy kiskaput a reménykedésnek, hátha... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó nagyon elborult teória jutott az eszembe, szóval tessék helyén kezelni. :D

 

Na mármost a cím Skywalker felemelkedése, szóval kell nekünk egy Skywalker, a TLJ végén látható Rey rácsukja az ajtót Kylo-ra jelenet alapján, ő végzett a benne való reménykedésben. Láttam egy kommentet miszerint a trailer Kylo vadászos jelenete csak egy edzés szóval Rey kooperál a pilótával, ezt mondjuk alátámasztja az, hogy ugyan miért nem lő rá. A TLJ után miért tenné? Plusz nem győzöm eleget mondani, hogy az apagyilkosságból való kimosdatás necces. Miért nem mutatják Kylo arcát csak a kesztyűket? Miért ne lehetne őt láttatni? Kylo hajója más... új verzió vagy az nem is Kylo hajója? Mivan ha... van...van mééég eeegy Szkááááj-vvóóóó-ker (Solo). Plusz azért az tény, hogy némely elemeket vesznek át a Legendsből kicsit tekerve rajtuk... és a Legendsben Leia-nak ikrei vannak... :)

 

na tessék emészteni :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig milyen szép lenne. JJ mindent visszacsinálna amit Rian "elcseszett neki". Hoppá Snoke mégsem halt meg és Rey mégis valakinek a valakije. :D:D

A végén ott leszünk az Endoron, Rey legyőzi Kylot Snoke vagy Palpi előtt és újraforgattuk a 6. részt is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

A TLJ után miért tenné? Plusz nem győzöm eleget mondani, hogy az apagyilkosságból való kimosdatás necces. Miért nem mutatják Kylo arcát csak a kesztyűket? Miért ne lehetne őt láttatni? Kylo hajója más...

 

Én nem vagyok róla meggyőződve, hogy valóban megtörténik az a jelenet. Nekem látomásnak/illúziónak tűnik. Hogy miért? :) 
Nem tudom észrevette-e más is, de tökre olyan, hogy amikor Rey felugrik, mintha megváltozna a táj! Az addigi sivatagot felváltotta egy zöldesebb környezet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután 6 és 7 között nem jött, utána meg nem voltam már netközelben, így csak most láttam, de sebaj! Azóta vagy 10-szer megnéztem. :D

 

Óriási hangulata van ennek a két percnek! Eleve, ahogy kezdődik, lassan, egy elhagyatott környéken, aztán ahogy elpörög minden, nagyon jók a vágások, a zene full nosztalgia, aztán ahogy Luke beszél, és amiket mond... 'We will always be with you" - itt szerintem Leiára is gondol, aki akkorra már meghalhatott, és olyan jó hallani, hogy Luke tényleg nem ment el végleg...

Landó óriási, ahogy vezeti a Falcont! Leia anyja helyett anyja volt Reynek, hacsak egy rövid időre is, ez tisztán kijön az ölelésükből, valamint én úgy látom, Hogy Kylo egy Ren lovagot vág a földhöz, ami elég sokatmondó. :) Palpatine nevetése szintén. :D 

Tetszenek a helyszínek, és szerintem is a Halálcsillag tányérját látjuk a végén. Na röviden ennyi. :D Remek film lesz ez, ebben biztos vagyok! És végre kézzelfoghatóvá vált a decemberi premier! :yeah:

Na és akkor most megnézem a műsort is. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem tudom észrevette-e más is, de tökre olyan, hogy amikor Rey felugrik, mintha megváltozna a táj! Az addigi sivatagot felváltotta egy zöldesebb környezet!

Van egy-két bokor a földön az tény. De azok korábban is látszanak Rey mögött.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy eszembe ötlött valami. Ugye a címből utalva mindenki Rey-re /akiről kiderülhet/ vagy Kylo-ra utal na de van nekünk még egy Skywalkerünk aki igaz már nincs az élők sorába,de a filmbe szerepelni fog. Már csak azért is érdekes a felvetés mert annak idején nagyon hangoztatták,hogy az utolsó részre fontos szerepet kapott volna...lehet mégis megvalósul?  Merész gondolat....

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

kudar: ezután, hogy ennyire nyomatékosan megjegyzik hogy visszatér, már komoly meglepetés lenne szerintem ha flashback-nél többet kapna.

 A panelban elhangzik, hogy a hősök szembekerülnek a legnagyobb gonosszal (greatest evil), amit utána nem bont ki sem JJ. sem Kennedy, csak nevetnek, gondolom, szándékosan. Ez  beugratós rész is lehet, inkább Palpatine örökségével kerülnek szembe valahogy, mintsem, hogy vele magával. Én is a flashback-re tippelek inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ülepítve:

2 perc és újra nagybetűs star warst láttam.

2 perc és Abrams meggyőzött, hogy nagyszerű hangulatú és látványvilágú filmet készített.

2 perc és kiderült, hogy a film tele lesz meglepetéssel.

2 perc és rájöttem, hogy a saga nagyszerű végéhez értünk.

2 perc és könnybe lábadt szemmel hidegrázva ingattam a fejem finoman ámulva.

2 perc és vitán felül kiviláglik, hogy "ezek" újra megcsinálták!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.