Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

Egyébként én először azt hittem, hogy Mark Hamill nevetését halljuk a végén (megvolt a Jokeres beütés is). Ezt abból szűrtem le hirtelenjében, hogy ő beszélt a teaser alatt, és hogy a nevetés után a The Rise of Skywalker címet kaptam az arcomba. Csak McDiarmid megjelenésével tudatosult bennem, hogy ez inkább Sidious lesz. Vagy ez a nagy csavar és megvezetés? Mindenki azt hiszi az öreg Palpi röhög, aztán ki tudja... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Tarzaan írta:

De igen, enynire egyértelmű.

Az nem egyértelmű, hogy mennyire vannak messze tőle azon a snitten ;) egy percig sem vitattam, hogy egy csillagromboló is egérke hozzá képest 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jelenetsor, amikor nagytotálban pásztáz a kamera a sivatagban és utána a zavaróan alacsonyan repülő TIE felett Rey átszaltózik, az valami félelmetesen jól néz ki! :yes:

Nekem most mennem kell, de szívesen olvasnék valakitől egy részletesebb trailer elemzést majd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarzaan: nem biztos hogy ez megnyugtat de az SW-ben egy csomó logikátlanság van a méretekkel. A Falcon például belülről sokkal nagyobb mint kivülről. Annak például semmi értelme, hogy Hant és Luke-ot egy hosszú folyosó választja el egymástól ott ahol lőnek az ágyukkal az ep.4-ben. Majdnem egymás mellett kéne legyenek. Az ep.1-es Nubianben pedig annyi helyiség van hogy az csak egy kb. háromszor akkora űrhajóban férne el... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én először azt hittem a trailer végén hogy snoke nevet fel újra, de aztán a színpadon megjelent Ian, és leesett az állam, amikor mondta h na akkor nézzük meg újra. :D

Nem lehet hogy az Endoron vannak itt a végén amikor a halálcsillag darabkáit nézik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Tarzaan: nem biztos hogy ez megnyugtat de az SW-ben egy csomó logikátlanság van a méretekkel. A Falcon például belülről sokkal nagyobb mint kivülről. Annak például semmi értelme, hogy Hant és Luke-ot egy hosszú folyosó választja el egymástól ott ahol lőnek az ágyukkal az ep.4-ben. Majdnem egymás mellett kéne legyenek. Az ep.1-es Nubianben pedig annyi helyiség van hogy az csak egy kb. háromszor akkora űrhajóban férne el... :P

Tudom, de ennél eléggé kilógna a lóláb. A többi belefér egy film kereteibe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Nekem úgy tűnik hogy a többségnek egyáltalán nem lóg ki itt a lóláb. Nekem kifejezetten tetszik az a snitt.

Nekem is, igen hátborzongató és látványos. Pláne, ha ez az Endor vagy a Yavin IV (előbbire tippelek), akkor meg még egy igen látványos pluszt is adnak egy már ismert bolygóhoz.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Lenci írta:

Újra és újra nézve egyre inkább úgy érzem, hogy a sivatagos bolygó inkább a Jedha... valahol logikus is lenne, hogy Rey valahogy a Jedik kultikus bolygóján leledzik....

Kizártnak tartom, mert Jedha már nem néz ki ennyire jól.

latest?cb=20171115221112

 

Ráadásul a Jedikhez kötődő rész helyén van az a csinos lyuk. Ugyanakkor egy The Rise of Skywalker című filmhez a Tatooine jobban illene, ahol három Skywalker is élt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a Tatooine bolygót gondolom a trailer elején. Aki olvasta a Jedha hamvai című képregényt, az tudhatja, hogy Jedha már 1 évvel a tesztlövés után se lubickolt az élhetőségben -fentebbi Dzséjt által betett kép -, hátmég ha 30+ év telik el.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Lenci írta:

Újra és újra nézve egyre inkább úgy érzem, hogy a sivatagos bolygó inkább a Jedha... valahol logikus is lenne, hogy Rey valahogy a Jedik kultikus bolygóján leledzik....

Az biztos, hogy van egy-két elég Jedhaszerü alak ezen a bolygón (lásd a hátteret).

k478i1nt3vr21.png

Mondjuk a kánon szerint a Jedha jelentős része teljesen szétrobbant, ahogy Dzséjt képén is látszik. Viszont ott úgy tűnik hogy van olyan pontja a bolygónak ami még mindig sivatagos, pont úgy mint régen. Hm... mindenesetre én a Tatooine-ra tippelek egyelőre. A Jedha sziklásabb, a Tatooine pedig valahogy jobban illene a záráshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen alakok mászkáltak Kaffrane Gyűrűjén is, szóval szerintem a ruházatból még ne induljunk ki. Pláne, hogy nem láttuk azért Tatooine minden csücskét, és az utolsó városba (Mos Eisley) is a filmek szerint lassan 40 év látogattak el hőseink. Ennyi idő után, Tatooine egy másik csücskében akárkik lehetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cím: mi van, ha Anakinra utal...?

 

 

Palpit illetően: végülis 'magától' nem halt meg, amikor utoljára látjuk épp zuhan lefele és bele van merülve az Erőbe. Tulajdonképpen teljes kontrasztja annak a békének ahogy a Jediket láttuk meghalni, s beleolvadni teljes testtel az Erőbe a haláluk pillanatában. 

Sheev soha nem 'ért földet'. Mellesleg egy mű bolygó közepén merre hatna a tömegvonzás....?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.