Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

Lihegés az elején... nagy kópé ez a JJ. Aztán hamar jött a libabőr, utána a tátott száj, picit behomály szemekkel. Az jutott eszembe később, hogy hányan távoztak az elmúlt 40 évben, akik ezt nem (ezt sem) láthatják, pedig anno ugyanígy első látásra beleszerelmesedtek ebbe a világváltó kalandba, mint mi és sok millióan.  :(

Látvány és hangulat 10/10, cím is az, bár ki tudja most még mit is takar. De ígéretes nagyon. Féltem JJ.-től, most már nem (nagyon).  Mindenesetre bőven adott muníciót a teóriákhoz, ügyes megoldásokkal. Nagy kópé, mondom. 

 

Valahogy nem igazán izgatott Lando visszatérése, nem is értem, miért. De ahogy megláttam a Falconban, azonnal gyerekkor, újra. ;) Ilyet... 
A keresztvasas hasba döfés... Leia, hmmm... Luke mondatai. Stb. Szerintem megrogyunk a premier után, akkor fogjuk fel, értjük meg igazán, hogy... ennek vége. Baffameg!

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a legjobb az egészbe, hogy én örültem innen a legjobban szinte,hogy JJ visszatért,de azon túl,hogy jól laktam engem egyáltalán nem hozott itt lázba semmi se :D  Se az előzetes se a cím valahogy egyenlőre kérdőjeles az egész így, hát én még várok a további anyagokra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején a jelenet egyébként Hitchcock egyik legjobb filmjét idézi (Észak-északnyugat). Valaki csinált is egy összeállítást a kettőből (persze a két repülős üldözés egész másként végződik... Hitchcocknál nem vet szaltót az ürge :D )

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Darth Porg írta:

Az jutott eszembe később, hogy hányan távoztak az elmúlt 40 évben, akik ezt (sem) láthatják, pedig anno ugyanígy első látásra beleszerelmesedtek ebbe a világváltó kalandba, mint mi és sok millióan.

Például Oldfighter. Már az ep7-et sem láthatta. :( 

 

25 perccel korábban, Darth Porg írta:

De ahogy megláttam a Falconban, azonnal gyerekkor, újra. ;) Ilyet... 

És szerintem ehhez a jelenethez nagyon sokat fog hozzáadni a Solo. Remélem, lesz utalás L3-re.

 

47 perccel korábban, Brodie írta:

Ha bármi kétségünk is volt afelől, hogy Carrie Fisher kivágott jelenetei teljesen át lesznek dolgozva a kész filmre.

Csodás!

  Spoiler elrejtése

6l9zokjnrvr21.png

episode-ix-teaser-05.jpg

 

Teljesen biztos voltam abban, hogy így oldják meg. Ha nem CGI Leia, akkor csak az az egy megoldás van, hogy manipulálják a kész felvételeket. Ma már az semmi, ha már 60 évesekből is képesek 30 éveseket csinálni plasztikai sebész és a klónozás csodája nélkül, nem is beszélve egy halott feltámasztásáról. :) Egy karkötő felrakása, a ruha és a háttér kicserélése és a frizura megváltoztatása szerintem már egy laza ujjgyakorlat az ILM-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részlet a panelből: "Star Wars friends are the greatest friends in the world." <3  Ez bizony így van. :)

 

Jó volt McDiarmid a végén. Amennyire jól játszotta el a világegyetem egyik legjobb főgonoszát, annyira édes öregúr civilben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hjaaaaj gyerekek, de messze van a december... :D 

 

Snoke, Palpatine, az a bizonyos "Orákulum", a halálcsillag... szerintem ennek a 4-nek lesz köze egymáshoz valamilyen úton-módon, és Anakin is képbe kerül majd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép tisztelgés: Leia témája szól a teaser nagy részében, nem mellesleg baromi epic ebben a formában ezekhez a képekhez és hangulathoz. A legvégén pedig az a négyes zenei hangsor jön, mint amikor Luke a füstölgő Lars csontvázakat megpillantja anno... az elején meg nem a Jedhán "hallható" téma megy?

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Évek óta lesem ezeket az első reakciós videókat, néha órákig tudom bámulni, ahogy idegen emberkék reccsennek ilyenkor... SW és Trónok témában, naná. :) Nem tudom megunni, ez perverziónak számít? :lol2:

Cím megjelenésekor össznépi orgazmus érhető tetten, valszeg bejön a TRoS. 

Szerkesztve: - Darth Porg
  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 2
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem magamhoz tértem. Nem ment könnyen, de azért sikerült. :D 

 

Írni akartam én is bővebb elemzést a trailerről, de Dzséjt mindenre kiterjedt írása után felesleges szócséplés lenne. Ez a teaser egyszerűen annyira mellbe vágott, hogy azt leírni nem tudom. Ebben nyilván szerepe van annak is, hogy nem igazán tudhattuk mit várjunk. A VIII egyik nagy előnye a sok közül, hogy nem hagyott olyan szálat ami predesztinálna bármit is előre. Egy nagy kérdőjel maradt csak. És erre robban be ez....benne a lezárás ígéretével zseniális képekkel, világokkal, Halálcsillag ronccsal és Sidious ígéretével. Amikor kiállt McDiarmid a színpadra akkor eltört a mécses....vagy egy órán keresztül. Gáz nem gáz, ez van. :D 

 

Gyönyörű este volt, és még Cupsy is visszatért ami megkoronázta! Mert tudjuk, hogy: "No one's ever really gone" :P 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hadd tegyek be egy magánszámot még, ez a pap az egyik kedvencem évek óta... nem kell részleteznem. ;)  Ajánlom a figyelmetekbe még egyszer ezeket az első reakciós csudákat: minden korosztály képviselteti magát, minden bőrszín, családok, párok, baráti társaságok, stb. Őrület. Nem kevés besíró arcot láttam már, harminc feletti szakállas figurát is, többek között. Ody, nem találom most, pedig ma is volt már egy: csajszi simizi a pasija hátát mert a teaser közepén bekönnyezget... megható és felemelő egyben. Rám legalábbis így hat. Különleges helyzet mások intim SW pillanatait átélni. Vannak beszédes figurák, egészen gyerekes reakciókkal - lásd a papot - vannak néma csöndben, tátott szájjal bámulók, és minden, amit el lehet képzelni, olyan is, amit nehezen... :)  Jó látni mások örömét, döbbenetét, rajongását, örök fiatalságát, na. Lucas bá', és Tsai... le a kalappal!
 

 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztarohadtélet! (Igen, igen, most jöttem csak elő a kriptámból :D :D ) Sajnos a panelről lemaradtam, de a teaser  az hihetetlen!!! Nekem több is, mint teaser, szinte majdnem olyan megelégedettséggel tölt el, mintha egy full trailert néztem volna... talán mert most nagyon visszafogott volt a film promóciója, nem tudom :) Féltem, hogy a cím valami nagyon elcsépelt, közhelyes dolog lesz (nemtommért), de meglepett és kifejezetten tetszik  :)  Egy dolog, Sidi papát nem tudom mire vélni a végén.. Nem tudom, mennyire örülnék a visszatérésének, mármint úgy szemtől-szembe.  Flashback, holofelvétel felőlem jöhet, de hús-vér visszarángatni, hát nagy kockázat. Nem írom le, és nem zárkózok el ettől függetlenül, még mindig jobb ötlet, mint az állandóan nagyobb gonoszok behozatala. :) 
 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még "csak" tizenegyszer. :D. Végén a Halálcsillag és Palpi nevetése. :o:yes: Engem megvettek kilóra. Egy Anakin-Luke közös Erő-szellem jelenet meg maga lenne a mennyország. 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

 

De igen, enynire egyértelmű.

 

Az eddigi filmek alapjánaz a tányér akkora böhöm, hogy még megdőlve is kilógna a légkörből. Viszonyíts már pl. a csillagrombolókhoz.

 

rogue-one-death-star.jpg

 

 

 

+ még valami. Mindkét HCS apró darabokra robbant.

 

De ha esetleg mégis maradtak volna darabok, elégtek volna a légkörben - lásd Sithek bosszúja - vagy ha nem, tömeges kihalási eseményt okoztak volna az érintett égitesten.

 

Simán lehet, hogy ez a képsor benne sem lesz a kész moziban - lásd Jynn vs TIE vadász.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teljes tányért nézve igazad van, de lehet, hogy csak a legbelső karéj-rész látható. Az már elég apró darab.

Az tény, hogy valami kerek dolog maradványait látjuk, ami jelentős lehetett valaha. A Halálcsillagon kívül nekem nem jut eszembe semmi más. A fizikai törvények SW-beli alternatív értelmezéséről meg már volt szó. A történet koherenciája miatt ennyi tudományos baki szerintem simán belefér.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

És igen, itt a pillanat, amikor már a teaserért kiosztanám a legjobb trükknek járó Oscart az ep9-nek. Egy, ez egy fénypont. Leia és Rey, mint anya és lánya... Rey nem Solo, nem Skywalker (nagyon remélem, hogy egyik sem), de Han Solóban és Leia Organa Solóban találta meg az apját és az anyját, még ha rövid időre is. Luke meg a zsémbes nagybácsi, Finn pedig a védelmező bátyus. Ez is egy szép üzenete az ep7-9-nek: nem biztos, hogy a vér szerinti rokonaid az igazi családod.

Nagyon szép pillanat, és igen, abszolút benne van, hogy ők egy család, akkor is, ha nincs vérségi kötelék, sőt, pont ezért még erősebbnek hat ez a szeretet. :) Ezek a hősök mind elvesztették az igazi családjukat, de találtak helyette egy másik, legalább ugyanolyan, ha nem jobban összetartó és szerető közeget, ami túlmutat a vérségi kötelékeken, mert azonos elveken és értékeken alapul: a bajtársiasságon, közös eszméken, a hiten a jóságban és a rossz elutasításában. És ilyen értelemben Rey is tiszteletbeli Skywalker. :)

 

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ennek ellenére én még mindig nem hiszem, hogy egy konkrét személyre, Luke-ra, Anakinra, Leiára vagy Benre utalna (eleve, én őt Solónak tartom, nem Skywalkernek), és nem is egy "van még egy másik" Skywalkerre, hanem mindarra, amit ez a család képvisel: az Erő egyensúlyára. A kék szín meg nagyon frankó a sárga és a vörös után.

Ez a gondolat tetszik. :)Jól írta Bomarr a másik topikban, hogy a film címe a legnagyobb talány, de talán nem kell többet belelátni, mint ami: egy jól hangzó cím, ami a Saga lezárására utal. Mert a Skywalker család története megtestesít egy olyan heroikus küzdelmet, amely örök az emberiség történelmében, a jó és rossz harcát, ami jelenleg is a jó győzelmével ér véget. Ezt abszolút alátámasztja a STAR WARS felirat kék színe, ugyanis kék a béke és megnyugvás színe. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, kareszlp írta:

Kissé Sötét Lovag: Felemelkedés a cím, csak Star Wars-ra :D
Szerintem Leia lesz a felemelkedett Skywalker, ugyanis meghal...
A Jedi visszatér sem Luke-ról szólt, hogy visszatért egy utolsó megmérettetésre, hanem az apjáról.

 

Tegnap én is ugyanezt részletesztem, hogy miért. Persze csak tipp a sok közül meglátjuk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nekem lenne egy egyszerűbb válaszom: Kylo nem lő rá, mert még nem sokan jártak jól azzal, ha fénykardot forgató emberre lövöldöztek

Vissza lehet verni egy ilyen nagyobb erejű lövedéket is fénykarddal? Úgy értem, az nem ficamítaná ki Rey karját vagy döntené le a lábáról, mert nagyobb az ereje?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, kudar írta:

Ki mennyinél tart? Eddig 34x néztem meg. :D

Ezt most speciel nem számoltam. :D 

 

A HCS-vel kapcsolatban. Mi van ha ez egy harmadik Halálcsillag roncsa, amit építettek volna, csak aztán közben kimúlt a Birodalom. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Donát írta:

Érdekes mód Hux most nem fért bele a trailerbe. Biztos szokás szerint sunyi mód a háttérből ármánykodik. :P 

 

Én nagyon várom vissza az egyik legjobb karakter számomra a 7. részből. A következő előzetesben remélem benne lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvasgattam a különböző híroldalak által lehozott trailer-hír hozzászólásait. Te jó ég, azt a sok begyöpösödött, megkeseredett embert. Olyan buta hozzászólások vannak, hogy idézni se merek. Nem ajánlom senkinek ezek tanulmányozását. :hehe:

Na jó itt van egy szolidabb: "A star warsban sosem volt több három filmnél." És ezek a topkommentek. Sírjak vagy nevessek? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.