Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

Érdekes, hogy mindig csak ilyen kommentek vannak, de amikor jegyet kell venni a következő Star Wars filmre, akkor valamiért le van fagyva a rendszer és több óra idegbetegség árán sikerül csak nekem, és az is különös, hogy a Star Wars az egyetlen Disney film ami nálunk is megjelenik BD-n, mert megtérülő üzletnek tűnik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem, és szerintem nem vagyok egyedül, a tegnapi nap hatalmas pozitív élményt és löketet adott. Az is vastagon benne van, hogy rajongókkal élhettem át, veletek. Na most azt végtelenül tudom sajnálni aki semminek nem tud örülni, még egy olyan film előzetesének se aminek állítólag a rajongója. Milyen szánalmas szomorú élete lehet ezeknek? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor rossz helyen olvasgatsz :) őszinte leszek, én ennél sokkal nagyobb hate-áradatra számítottam. De valahogy az előzetes mintha visszaadta volna sok olyan ember hitét is, akik valóban csalódtak a 8-ban, és nem csak jól esik nekik fikázni! Szerintem Palpatine-nal sok embert megvettek Kylóra :D

 

És tudom, hogy Bomarr azt írta, hogy nem szokás a filmek nagy fordulatait ellőni egy előzetesben, és hogy innen egyértelmű, hogy nem lesz olyan sok szerepe Palpatine-nak... szerintem nem ez a helyzet. A nevetéssel nem lőttek el semmit, semmit nem tudunk arról, hogyan jön képbe Palpatine.

 

Viszont, ezzel a húzással az előzetesben, vissza tudtak csábítani sok rajongót, akik csalódtak a TLJ-ben! Szerintem ezek után nagyon unfair lenne, ha Palpatine nevetése csak bait lenne, semmi több! Akik meg még továbbra is csak gyűlölködnek, azokkal nem is érdemes foglalkozni, rajtuk már a piócás ember se segít :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Brodie írta:

Érdekes, hogy mindig csak ilyen kommentek vannak, de amikor jegyet kell venni a következő Star Wars filmre, akkor valamiért le van fagyva a rendszer és több óra idegbetegség árán sikerül csak nekem, és az is különös, hogy a Star Wars az egyetlen Disney film ami nálunk is megjelenik BD-n, mert megtérülő üzletnek tűnik. 

Ebből is látszik, hogy ez a kisebbség. A normális emberek nem csinálnak ilyet. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt utálom nagyon amikor megakarja magyarázni, hogy miért "szarok" a Disney éra filmjei, oké ne tetsszen neki, elfogadom, de ne akarja megmagyarázni, hogy nekem nincs igazam, mert én szeretem. Én se állok le téríteni semmilyen haterkedőt, hogy márpedig igen is jó film a 7-8.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Elolvasgattam a különböző híroldalak által lehozott trailer-hír hozzászólásait. Te jó ég, azt a sok begyöpösödött, megkeseredett embert. Olyan buta hozzászólások vannak, hogy idézni se merek. Nem ajánlom senkinek ezek tanulmányozását. :hehe:

Na jó itt van egy szolidabb: "A star warsban sosem volt több három filmnél." És ezek a topkommentek. Sírjak vagy nevessek? 

 

Engem az ég világon semmi se mozgatott meg tegnap se a cím se az előzetes pedig betáraztam itt minden jósággal, és vártam mint a kisgyerek az új játékát, de még se írogatok fölöslegesen. Az emberek manapság már kárörvendőek mindenbe csak a rosszat látják, és az idő múlásával ez nem lesz jobb csak rosszabb. Ez ezért szar amaz meg amazért mert könnyű ezt leírni azt igazából fingja se lenne,hogyan írna meg egy fél oldalas forgatókönyvet vagy egy operatőri munkát, hogyan készítene el mert tudjuk onnan a fotelból minden a legkönnyebb. Nem kell velük foglalkozni lapozz tovább. 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Vissza lehet verni egy ilyen nagyobb erejű lövedéket is fénykarddal? Úgy értem, az nem ficamítaná ki Rey karját vagy döntené le a lábáról, mert nagyobb az ereje?

Nem hiszem, hogy egy Jedinek ez ilyen fizikai dolog lenne. Anakin, Ahsoka és Obi-Wan is vert már vissza fénykarddal komoly tűzerőt. Például a Duel of the Droids-ban Anakin simán védi a keselyűdroidok lövedékeit, pedig azok is űrhajók elleni fegyverrel vannak felszerelve.

4 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

+ még valami. Mindkét HCS apró darabokra robbant.

De ha esetleg mégis maradtak volna darabok, elégtek volna a légkörben - lásd Sithek bosszúja - vagy ha nem, tömeges kihalási eseményt okoztak volna az érintett égitesten.

Simán lehet, hogy ez a képsor benne sem lesz a kész moziban - lásd Jynn vs TIE vadász.

Star Wars Battlefront 2-ben már láttuk, hogy elég tisztességes darabok megmaradtak a Halálcsillag II-ből (sőt, a filmben is láthatóak roncsok). Az eredeti Halálcsillag roncsai meg az Utóhatás: Adósság című könyvben jelent meg, mint alapanyag az Alderaan-rendszerben felépülő űrállomáshoz.

Igen, a kisebb darabok nyilván elégnek a légkörben, de a nagyobb daraboknak már nem kell. Ami meg a kihalást illeti: ez még mindig a Star Wars. Egyszer végre elfogadhatnád, hogy a mi fizikai, kémiai és biológiai ismereteink itt nem érvényesülnek. Ha ezzel a szemmel nézed, akkor k*rvára tévúton vagy és nem is érted az SW-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Jani-wan írta:

Ahogy a mondás tartja: "Boldogok a lelki szegények."

Ezzel szemben állnak az értelmesek, akiknek nem elég az hogy valami hazudozó, közutálatnak örvendő picsa, kinyilatakozzon valamit.

Neked se lesz hosszú életed itt, valami azt súgja :D Gondolom a port.hu-s jani-wan vagy, ott se sugárzott belőled több értelem sohasem :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jani-wan: Mig a többiek a teasert értékelik addig te az embereket minősited, méghozzá elég negativan azért mert egy film előzetesről teljesen más a véleményük, mint neked. Ahhoz képest, hogy az írásod alapján te magadtól eléggé elvagy ájulva meglepően nagy sötét idióta benyomását kelted :( Még pár ilyen és búcsúzunk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy mindig akkor történnek a dolgok, amikor "nyaralni" megyek. :D

 

Egyelőre kapkodom a fejem. Sokkal jobban berántott, mint annak idején a 7. és 8. rész teaser-e, de azért hype még nincs; ahhoz egyelőre túl távolinak tűnik a december. Csodálatos helyszínek, tájak, látványos akciók. Lando visszatérése hatalmas öröm, másrészt amikor Carrie Fisher megjelent, nagyon elszomorodtam. Rey-ből csak úgy árad a tekintély és karizmatikusság. A végén pedig a sátáni kacaj... csak úgy borsódzott a hátam. Az ilyen pillanatokért éri meg SW-rajongónak lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon pöpec a tréler. Az eleje mondjuk elég uncsi nekem azzal az eseménytelenséggel. A szuszogás meg eléggé bezavart. Onnantól okés nekem hogy a kamera Rey arcáról elindul lefelé. Vagyis majdnem okés mert a Halálcsillag roncs közben mégis bezavar. Irreálisnak érzem hogy bármi is maradt belőle a nagy bada-bumm után. Az okés elemek összességére jár a nagy piros pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig Dzséjt jól rá világított, hogy a második Halálcsillag darabjaira robbant és nem atomjaira. :)

Viszont az első HCS atomjaira robbant, nem? Szóval ráfért volna a Hcs II-re is egy kis Galenizálás. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Donát írta:

Viszont az első HCS atomjaira robbant, nem? Szóval ráfért volna a Hcs II-re is egy kis Galenizálás. :P 

Nem, hiszen a roncsaiból alderaani űrállomást kezdtek építeni. Leia ajándéka az alderaani menekülteknek.

(Jó nagy baromság, de sajnos ez is kánon. :facepalm: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nem, hiszen a roncsaiból alderaani űrállomást kezdtek építeni. Leia ajándéka az alderaani menekülteknek.

(Jó nagy baromság, de sajnos ez is kánon. :facepalm: )

Nekem azért bejön. Ironikus hogy az lesz az otthonuk ami elpusztította azt. Kíváncsi vagyok hogy hogyan nézhet ki ez az űrállomás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Nekem azért bejön. Ironikus hogy az lesz az otthonuk ami elpusztította azt. Kíváncsi vagyok hogy hogyan nézhet ki ez az űrállomás.

Szerintem ez nem túl jó irónia. A zsidók is biztosan örültek volna, ha új, ingyen lakásként átalakított gázkamrákat ajánlanak fel nekik... Mert szerintem ez kábé olyan.

Én egy ilyen állomás közelébe sem mennék. Plusz, most komolyan, nincs a Galaxisban erőforrás egy űrállomáshoz, hogy a Halálcsillag roncsait kell odavontatni? Amit amúgy utána szét kell bontani, újramunkálni, megformálni, stb. Ocsmány dolog és még sok munka is van vele.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Nem lep meg, köszi. :) Nem rémlett ez a dolog, pedig azt a könyvet még olvastam is.

Pont ezért szoktam szorgalmasan jegyzetelni fejezetenként,hogy vissza tudjam nézni a dolgokat, de ezen részt már teljesen elfelejtettem, és csak neveket írtam ennél a közjátéknál pedig derengett valami.

A 10. fejezet után az Alderaani Flottilla-Közjátékba van benne. 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Kargarosz írta:

Pont ezért szoktam szorgalmasan jegyzetelni fejezetenként,hogy vissza tudjam nézni a dolgokat, de ezen részt már teljesen elfelejtettem, és csak neveket írtam ennél a közjátéknál pedig derengett valami.

A 10. fejezet után az Alderaani Flottilla-Közjátékba van benne. 

 

 

 

És most akkor veszek egy csomó jegyzettömböt és tollat. Bennem csak a fő sztori marad meg, plusz a főszereplők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Galvanizálást olvastam. :lol:

 

Az áthallás nem véletlen. :D

55 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nem, hiszen a roncsaiból alderaani űrállomást kezdtek építeni. Leia ajándéka az alderaani menekülteknek.

(Jó nagy baromság, de sajnos ez is kánon. :facepalm: )

Ja tényleg, ezt olvastam is. Ott abba is hagytam a könyvet. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nem hiszem, hogy egy Jedinek ez ilyen fizikai dolog lenne. Anakin, Ahsoka és Obi-Wan is vert már vissza fénykarddal komoly tűzerőt. Például a Duel of the Droids-ban Anakin simán védi a keselyűdroidok lövedékeit, pedig azok is űrhajók elleni fegyverrel vannak felszerelve.

Star Wars Battlefront 2-ben már láttuk, hogy elég tisztességes darabok megmaradtak a Halálcsillag II-ből (sőt, a filmben is láthatóak roncsok). Az eredeti Halálcsillag roncsai meg az Utóhatás: Adósság című könyvben jelent meg, mint alapanyag az Alderaan-rendszerben felépülő űrállomáshoz.

Igen, a kisebb darabok nyilván elégnek a légkörben, de a nagyobb daraboknak már nem kell. Ami meg a kihalást illeti: ez még mindig a Star Wars. Egyszer végre elfogadhatnád, hogy a mi fizikai, kémiai és biológiai ismereteink itt nem érvényesülnek. Ha ezzel a szemmel nézed, akkor k*rvára tévúton vagy és nem is érted az SW-t.

 

Az RO-ban azért ezen a téren érvényesült a fizika, és a sithek osszújában égett a legkörbe belépő lezuhanó űrhajó.

 

De a méretbeli inkoherencia akkor is szembe ötlő.

 

Amúgy van olyan elmélet, hogy kiberkristályt menne keresni Rey kardjába.

 

Ami a fizikát illeti, bizonyos dolgok SW-n belül kb elfogadottak voltak, de ezeket a Disney éra eléggé felrúgja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.