Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

Most beugrott, hogy ha Palpatine valamilyen formában vissza is tér, sajnos a zseniális Gruber Hugó már nem szinkronizálhatja. Az ő szinkronja tökéletes volt, és egyik szinkronszínészünk sem tudott olyan hiteles és félelmetes gonosz nevetést, mint ő. Reviczky Gábor viszont visszatérhet hangként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég! :o Először is minden egyes snitt atomjó! Másrészt csak kapkodom a fejem. Hirtelen el se tudom képzelni, hogy mi lesz a sztori. Szerintem Palpatine kacaja az olyan megvezetés, mint az hogy az ep.7 marketingben csak Finnt láttuk fénykarddal. JJ szeret játszani a fanokkal. Valami Palpatine kapcsán lesz a filmben, de nem hiszem hogy vissza fog térni. De meglátjuk. Annak nagyon örülnék ha valamiképp az ő gonoszsága ellen harcolnának. Nem is kell ott legyen személyesen csak legyen egyértelmű, hogy ő hozta létre az Első Rendet, sőt ennél még előbbre gondolkodott és igy a siron túlról is megneheziti a hősök sorsát. És akkor a Saga egyik fő sztorija tényleg az volt hogy lekellett győzni Palpatine-t.

Lando egyébként szenzációs a Falconban! Carrie jelenete gyönyörű! Féltem hogy milyenek lesznek az összeeszkábált jelenetei, de ez alapján most igy megnyugodtam. Szerintem méltóan fogják kezelni és szép búcsút inthetünk a hercegnőnek! A cím meg óriási WTF!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amúgy igaz, amit Bomarr írt, a Palpis kacaj nagy eséllyel megvezetés, nem hinném, hogy halottat feltámasztananánk, de az tuti, hogy az öreg gondoskodott a galaxis jövőjéről, arra az eshetőségre, hameghalna, hogy senki se unatkozzon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem tudom de elég beszédes volt, ahogy McDarmid egyedül megjelent a trailer után a színpadon. Kétlem, vagyis legalábbis remélem, hogy nem csak kis szerepe lesz, mondjuk említés szinten a filmben, hanem akár valami komolyabb. :DÉn nagyon bírnám ha egész végig ő mozgatta volna a szálakat. Számomra a Saga legokosabb karaktere szóval simán elhinném ha visszajönne valahogy, hisz beszélt is annó róla. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem Palpatine kacaja az olyan megvezetés, mint az hogy az ep.7 marketingben csak Finnt láttuk fénykarddal.

Lehet. De lehet, hogy nem. Főleg, hogy McDiarmid a végén feltűnt! Ez nem lehet véletlen! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Wilde írta:

Az a TIE szerintem nem úgy néz ki, mint Kylo-é az Ep. VIII-ból, bár lehet tévedek.

Mert nem is az ep8-as TIE Silencer az, de attól még az övé. A Silencer egy prototípus volt, ez a film évekkel később játszódik, logikus, hogy azóta a Silencer tovább fejlődött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra is gondoltam Palpatine kapcsán, hogy ha nem is klasszikus értelemben tér vissza akkor esetleg egy hologram üzenetet találnak tőle, amiből kiderül esetleg, hogy miként biztosította be a Birodalmat a halála utánra, vagy esetleg egy holokron is képbe kerülhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mert nem is az ep8-as TIE Silencer az, de attól még az övé. A Silencer egy prototípus volt, ez a film évekkel később játszódik, logikus, hogy azóta a Silencer tovább fejlődött.

Évekkel? Nem úgy volt,hogy 1 év telik el? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, a TLJ trailere meg előzetesei is bejöttek, aztán mi lett belőle

 

Ehhez képest ez most semmi extra. 

 

Az a hátraszaltós ugrás nekem kissé olcsó fogás. Más fórumon felvetették, hgy valami erőkivetüléses tréning is lehet, mint pl. a Dagobai barlang, de az se sokka ljobb.

 

A film végi kacaj ugye már a Thrawn trilógiának is az egyik alapja volt, szóval ez sem túl eredeti.

 

Szkeptikus vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bomarr írta:

A nagy csattanókat/fordulatokat nem szokták promózni.

Kivéve a Terminator filmeket. :P De nem is kell fő fordulatnak lennie ahhoz, hogy a személye jelentős legyen. A feltámadását én kifejezetten ellenzem, viszont egy flashbackben vagy valamiféle szellemként remélem, azért tényleg látjuk, és kiderül, hogy bár már halott, még az ep7-9-ben is ő fenyegető fantom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nagyon remélem, hogy nem Kylo lesz a Skywalker, ő maradjon meg a sötét oldalon... inkább annak örülnék, ha valahogy Anakin is visszatérne, ha már Palpatine is feltűnik és mégis ő volt az első hat film legfontosabb szereplője, a kiválasztott, vagy már akkor inkább Rey legyen, de Kylo ne térjen vissza a sötét oldalról!

Viszont Bomarr hozzászólása után kezdem azt hinni, hogy Palpatine sajnos nem lesz olyan fontos figura, mint szeretném... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

De nem is kell fő fordulatnak lennie ahhoz, hogy a személye jelentős legyen. A feltámadását én kifejezetten ellenzem, viszont egy flashbackben vagy valamiféle szellemként remélem, azért tényleg látjuk, és kiderül, hogy bár már halott, még az ep7-9-ben is ő fenyegető fantom.

Én is ezt remélem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Wilde írta:

Azt nagyon remélem, hogy nem Kylo lesz a Skywalker, ő maradjon meg a sötét oldalon... inkább annak örülnék, ha valahogy Anakin is visszatérne, ha már Palpatine is feltűnik és mégis ő volt az első hat film legfontosabb szereplője, a kiválasztott, vagy már akkor inkább Rey legyen, de Kylo ne térjen vissza a sötét oldalról!

Viszont Bomarr hozzászólása után kezdem azt hinni, hogy Palpatine sajnos nem lesz olyan fontos figura, mint szeretném... :(

tuti fontos figura lesz, de hogy némi megvezetéssel is éltek a készítők az tuti, bár az lenne a legnagyobb megvezetés, ha nem lenne megvezetés. Palpi kcaja viszont rendesen odabaszott, szerintem nem csak engem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.