Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

"The great evil" = Palpi? :o

 

Az a bolygó Tatooine?

The Rise of Skywalker??? Na vajon kikre utalhat?

 

Amúgy döfi egy előzetes. Az a Kylo -s harcjelenet az egyik kedvencem. És a végén vajon mit néznek hőseink? Valami obszervatórium Palpinak?

Szerintem az a Halálcsillag roncsának egy része. Mondjuk abból még lehet obszervatórium. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Palpatine visszatérése....:o:shocked: Nekem baromira tetszene. És így nem csorbulna az SW ultimate evil-ének a karaktere. A végén kiderül, hogy Snoke-ot is ő rángatta madzagon. :D A Legendákban amúgy volt ilyen, hogy Palpatine visszatért a "halála" után, klón-testekben. Persze lehet, hogy itt szimplán csak szellem/látomás lesz.

 

Ja, amúgy tényleg megint lihegéssel kezdődött az előzetes. :lol:

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legvégén az az első halálcsillag tányérja szerintem. Amúgy Palpi nem biztos, hogy visszatér a kacaj alapján, lehet csak minden a halála utáni tervnek megfelelően halad. :D De azzal, hogy belerakták a trailerbe... ááááááááá... látni kell!!! :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig de örülnék neki ha visszatérne és képes lett volna legyőzni a halált ahogy arról beszélt annó, és esetleg Snoke csak egy klónja volt vagy hasonló... ááááá de kíváncsi vagyok.

És Billy milyen jól néz ki a trailerben, élőben azért kicsit meg volt rogyva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... nem volt rossz trailer :D A műsor is rendben volt. Nem is biztos, hogy konkrét személyre utal a cím. Akár lehet az új generáció megnevezése a Jedi, Sith helyett, vagy ilyesmi... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

HA megállítjátok az előzetest 1.17-nél kivehető ahogy egy ROHAMOSZTAGO lő egy REN LOVAGRA.:o Mégis igazak az árulással kapcsolatos infók.:o

ÉN nem így látom. A rohamosztagos nem lő rá, mellette fut és előre céloz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

@Darth Sky Hát az öreg tudott egy s mást a manipulálásról. Ki tudja, talán a Reneket is ő fordította Kylo ellen.

Nem lepne meg, ha kiderülne, hogy a mindig számító Palpatine arra az eshetőségre is alaposan felkészült, hogy esetleg meghal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , kudar írta:

Rálő valakire a rohamosztagos aki az utolsó pillanatban megjelenik de én nem látom h ezek Ren lovagok lennének. Lehetnek sima lázadók is.

Visszanézve a rohamosztagosos tényleg nem egyértelmű, de akit Kylo leszúr az lehet egy Ren mert láttunk már Ren Lovagot és ha emlékeim nem csalnak az egyiknél volt valami balta szerű fegyver.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatinenál mindig ott volt bennem egy kis hiányérzet, hogy a PT elképesztő machinátora, hogy nem észlelte Vader megingását Lukenál... jó persze elbízhatta magát, hogy majd át tudja állítani Luke-ot, de ha most kiderülne, hogy erre is fel volt készülve, mégis csak bírta az  tudást, amit Plagueis és le tudta győzni a halált, visszatért és a nagy bábjátékos megint dróton rángatott mindenkit (beleértve Snoke-ot, aki így tényleg nem is olyan fontos)... akkor én meghajolok előtte és átállok a sithekhez!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűűűűű te jó ég ez mekkora volt!!!!! :O A végén Palpatine nevetésénél brutálisan kirázott a hideg. Már csomoszór megnéztem és mindig próbálok figyelni a szövegre a végén, de annyira lekötnek a képkockák, hogy képtelen vagyok észlelni :D Zseniális teaser, nem mutat sokat, de amit igen az mind elképesztően szuper, a végén azzal a nevetéssel pedig bebiztosították, hogy hónapokig legyen miről beszélni, engem legalábbis biztosan nem hagy nyugodni a filmig, hogy Palpatine visszahozását miként oldják meg, nem tudom elképzelni egyelőre a módját, de piszkosul örülök most neki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy csak magamnak akarom bemagyarázni... Ez a jelenet a zuhanó A-szárnyúval kb 1:30 körül látható. A jelenet épp hogy csak egy pillanat, de a mellette lévő hatalmas űrhajó részlete olyan mint egy régi köztársasági Venator osztályú csillagromboló:

57019413_291267561769064_365696500957918

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki hányszor látta már az előzetest? :D

"Senki nem megy el végleg".... majd beadják Palpatine röhögését. :D Durva! És talán nem véletlen :P De örülnék, ha Palpatine kihatással lenne a IX és ezzel a Saga zárásának eseményeire.:o

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ep1 teaser: "Everi generation has a legend..."

Ep9 teaser: "Every generation has a legend"

Én mindjárt elbőgöm magamat a gyönyörtől!

És Luke, és mindig velünk lesznek, és ott van Leia, aztán senki sem tűnik el örökké, és kacarászik Palpatine, és ott az a Halálcsillag szuperlézerére gyanúsan emlékeztető roncs, és a nyitás... És az Tatooine? Totál Tatooine. Tuti, hogy Tatooine! És Kylo Rent gyilkol... És McDiarmid a színpadon! Miért hagyták itt abba? MIÉRT NINCS MÁR DECEMBER!?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szentséges ég! Nagyon felcsigázott ez az előzetes. Nem voltam maradéktalanul elégedett az előző két résszel (mármint a számozott részekre gondolok; az epVII-re meg az epVIII-re), de mégis baromira kíváncsi vagyok erre az utolsó részre. Ez után a trailer után meg főleg. 

A trailer mottója meg nagyon találó (Every generation has a legend.) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.