Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

7 perccel korábban, Griet írta:

Sziasztok! Új tagként én is szeretnék csatlakozni az előzetest várók izgatott táborához. Én egy fél literes dupla csokis jégkrémmel ülök neki a panelnek. Kell a szénhidrát ehhez az idegállapothoz.

 

Üdvözlet :D Az igen egészségedre én csak 2 pálcikás jégkrémet tudtam venni, de kezdetnek megteszi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Pildi írta:

Ez igen! Honnan van? 

Nem fogod elhinni, de a Lidl-ből. Ott vannak ilyen olasz borokat áruló időszakok, és egyszer csak megakadt a szemem rajta. Jó, valószínűleg nem 100% ugyanaz, de ugyanúgy Barberra, és ráadásul nem is az olcsóbb fajtából. Szerintem idehaza ennél közelebb nem fogok jutni ahhoz. :) 

 

1 perccel korábban, Lenci írta:

Sziasztok, nem találok élő Youtube livestreamet, van valakinek egy linkje? :) köszi

Ebben a pillanatban indult el:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Porg írta:

Á, dehogy, semmi pia, egy jó joint, oszt' jónapot! ;)

Egy ősi drogos sith legenda szerint: Ha jointtal nézed a Trailert olyan dolgokat látsz majd, melyek egyesek szerint természetellenesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Dzséjt írta:

Nem fogod elhinni, de a Lidl-ből. Ott vannak ilyen olasz borokat áruló időszakok, és egyszer csak megakadt a szemem rajta. Jó, valószínűleg nem 100% ugyanaz, de ugyanúgy Barberra, és ráadásul nem is az olcsóbb fajtából. Szerintem idehaza ennél közelebb nem fogok jutni ahhoz. :) 

Tényleg nehéz elhinni. :D De örülök, hogy pont egy ilyen jeles alkalomra ez mosolygott rád a polcról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.