Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

Néhányan arra tippelnek, hogy valami hasonló lesz a IX címének a bejelentése is, mint az EP III-nak volt. 

 

 

https://www.google.com/amp/s/io9.gizmodo.com/this-was-the-best-star-wars-title-reveal-ever-1832408011/amp

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyzet van! Állítólag az angolok kaptak egy olyan mozis kópiát (hogy melyik filmről van szó az nem tiszta), aminek az elején van egy SW teaser.

 

https://www.fanthatracks.com/news/film-music-tv/heavy-rumour-episode-ix-teaser-trailer-imminent/

 

"A major UK cinema chain has received a Digital Cinema Package (DCP) from Disney this morning called TT1-SW9, (Teaser Trailer 1 Star Wars 9). It’s encrypted with a KDM (Key Delivery Message) so they can’t view the contents until they get the key.

 

No news on when they’ll get the key, but they had the Aladdin trailer DCP for two weeks before it came out on Monday…therefore, Friday might be the day, but that’s pure speculation."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Redditen az egyik hozzászóló aki szintén egy angliai moziba dolgozik nem igazán erősíti meg.  

 

I've put my piece on that earlier, we received a trailer for Aladdin a few weeks back but from what I understand this was just the 3D version of the original trailer rather than the new trailer that shows the Genie, I think this was just so we could show the trailer in front of HTTYD 3 and TLM2 in 3D compatible screens.

From what I understand after speaking to my manager, trailers also rarely are sent out with a file name, they come encoded and until they're ingested on our system we don't know what the trailers are, so for a cinema to receive a file called TT1SW9, sounds incredibly unlikely.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Yoda József írta:

Láttam én is, de olyan noname oldal hozta le, hogy inkább nem akartam betenni ide :D redditen is "Probable BS" kategóriában van, azok általában nem túl validak. De meglátjuk napokon belül :)

A nagyobb oldalak is lehozták azért tettem be. Bár valóban nehéz elhinni, hogy a celebration előtt lesz teaser hisz még a címet se tudjuk. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sokan mondjuk nehezen hiszik el, mert hogy a marketing akkor hogy lesz. Pólók, poszterek stb. Mondjuk szerintem egy EP IX-es plakát alá simán betehetnek egy olyat, amin már ott virít a cím, aztán lerántják róla a cím nélkülit. Max a pólókat meg a többi merchandising terméket utána leplezik le. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
8 perccel korábban, Dzséjt írta:

Péntekig minden kötelezettségemet le akarom tudni, hogy a hétvégét az SW-nek szentelhessem. :) 

Nálam is ez lesz. Pénteken nem is melózok, előtte lehet megnézem a TLJ-t. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.