Ugrás a kommentre

David Benioff és DB Weiss filmjei


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Édesanyám halála után többször is eszembe jutott... Azon az estén, mikor meghalt, kétszer is megpróbáltam kiugrani gyorsan közeledő autók elé. Az utolsó másodpercekben a józan eszem visszarántott. A józan eszem több dolgot is sugallt az elmémbe. Többek között egy rakás könyvet, amit el akarok olvasni. És azt is, hogy meg akarom élni, hogy legyenek újra régi időkben játszódó Star Wars történetek akár filmben, akár könyvben, vagy máshogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 03. 20. - 20:33, Darth Revan9 írta:

Édesanyám halála után többször is eszembe jutott... Azon az estén, mikor meghalt, kétszer is megpróbáltam kiugrani gyorsan közeledő autók elé. Az utolsó másodpercekben a józan eszem visszarántott. A józan eszem több dolgot is sugallt az elmémbe. Többek között egy rakás könyvet, amit el akarok olvasni. És azt is, hogy meg akarom élni, hogy legyenek újra régi időkben játszódó Star Wars történetek akár filmben, akár könyvben, vagy máshogy.

Ne viccelj már, ezzel nem oldasz meg semmit. Ezzel csak a szeretteid életét keserítenéd meg. Ha máshonnan nem, akkor az sw-ből meríts erőt és reményt, egy boldog élethez. 

Tudom mit beszélek, mert nekem apám is, anyám is meghalt. Előbbi akkor, amikor még csak 5 éves voltam, utóbbi meg 20 évvel később. 

Te még fiatal vagy, majd lesznek gyerekeid és majd meg fogod látni, hogy anyukád egyik másik tulajdonságát fogod bennük felfedezni. Nem csak külső, hanem belső tulajdonságot is. Hidd el, leszel még boldog ebben az életben és ez a remény kell, hogy életben tartson. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, M.Laci írta:

Ne viccelj már, ezzel nem oldasz meg semmit. Ezzel csak a szeretteid életét keserítenéd meg. Ha máshonnan nem, akkor az sw-ből meríts erőt és reményt, egy boldog élethez. 

Tudom mit beszélek, mert nekem apám is, anyám is meghalt. Előbbi akkor, amikor még csak 5 éves voltam, utóbbi meg 20 évvel később. 

Te még fiatal vagy, majd lesznek gyerekeid és majd meg fogod látni, hogy anyukád egyik másik tulajdonságát fogod bennük felfedezni. Nem csak külső, hanem belső tulajdonságot is. Hidd el, leszel még boldog ebben az életben és ez a remény kell, hogy életben tartson. 

Sajnálom a veszteségeidet, szörnyű lehetett. Köszönöm a biztató szavakat igyekszem emlékeztetni magam mindig miért érdemes élni.

 

A Benioff-Weiss filmekhez. Jó lenne, ha valami nagyon egyedi, ütős, szép látványvilággal állnának elő. Szeretnék palotákat, monumentális emlékműveket, egyedi és egzotikus bolygókat látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 03. 20. - 20:33, Darth Revan9 írta:

Édesanyám halála után többször is eszembe jutott... Azon az estén, mikor meghalt, kétszer is megpróbáltam kiugrani gyorsan közeledő autók elé. Az utolsó másodpercekben a józan eszem visszarántott. A józan eszem több dolgot is sugallt az elmémbe. Többek között egy rakás könyvet, amit el akarok olvasni. És azt is, hogy meg akarom élni, hogy legyenek újra régi időkben játszódó Star Wars történetek akár filmben, akár könyvben, vagy máshogy.

 

Az élet sokkal nehezebb mint egy rakás könyv elolvasása. Arról meg nem beszélve,hogy ne az határozza meg a jövődet, hogy milyen korba fog játszódni egy SW film. 

 

Egyre gondolj legjobban,hogy ő azt szeretné, ha élnél, és boldog lennél. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MSW arcok nem hallottak semmit Weissék filmjéről. 

 

"Could not get confirmation on StarWarsNewsNet’s scoop on Benioff and Weiss’ first film (starting filming this Fall and being set in the Old Republic).

Only Star Wars project shooting this Fall that they know of is Cassian Andor."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Mondjuk az elvileg jön aztán '21-ben, meg '22-ben is, sőt azután is.

Igen, de a jövőévi lesz a nagy durranás. :) 

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Jön, jön közelediiik! De soha nem érkezik meg.:P

Szerintem 90%, hogy jövő karácsonykor bemutatják a második részt. Most már a Disney-é. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A StarWarsNewsNet információi szerint Anakin születése előtt 100 évvel fog játszódni az első spinoff film.  

 

 https://www.starwarsnewsnet.com/2019/03/rumor-benioff-and-weiss-first-star-wars-film-set-well-before-the-skywalkers-to-begin-filming-this-fall.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kb. ugyanaz amit már eddig is írtak a fanzine-ek. Továbbra is az a gondom ezzel, hogy a Celeben erről egy kanyi szó nem lesz. Az őszi forgatás már nincs messze ahhoz, hogy legalább egy panelt adjanak neki. Szerintem ez még kamu.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nagyon sajnálnám én is ha csak 2028-ban, vagy egyáltalán nem jönne a Rian-trilógia.

Viszont ha két különálló sztoriról van szó, az sem tetszene, ha kétévente felváltva jönnének.

Várjuk meg a további infókat.

 

Egyébként én a Trónok harcából egy percet sem láttam még, de a készítőik 1 éve még ünnepelt hősök voltak a neten. Azonban hetek óta csak olyan kommenteket látok, amiben őket pocskondiázzák, legalább nem lesz már nekik új ez a jelenség. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Brodie írta:

Nagyon sajnálnám én is ha csak 2028-ban, vagy egyáltalán nem jönne a Rian-trilógia.

Viszont ha két különálló sztoriról van szó, az sem tetszene, ha kétévente felváltva jönnének.

Várjuk meg a további infókat.

 

Egyébként én a Trónok harcából egy percet sem láttam még, de a készítőik 1 éve még ünnepelt hősök voltak a neten. Azonban hetek óta csak olyan kommenteket látok, amiben őket pocskondiázzák, legalább nem lesz már nekik új ez a jelenség. :D 

 

A hirtelen hősökből hirtelen ellenség is tud lenni :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.