Ugrás a kommentre

Taika Waititi Star Wars filmje


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nem érdemes temetni Waititi filmjét. Thort is sikerült szerintem nagyon jól feldobnia. Chris Hemsworth a Thor 2 után már a kiszállás határán volt mert nagyon nem volt elégedett a karakterrel, amikor jött Waititi és neki köszönhetően maradt mert tetszett neki hogy milyen irányba változott.

 

Meg amúgyis láttuk ahogy azt mások is írták már, hogy a Mandalorian 8. részét is ő rendezte. Nem nagyon volt kiakadás hogy miért pont az ő kezébe adták, sőt. Star Warsabb nem is lehetett volna az a rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Meg amúgyis láttuk ahogy azt mások is írták már, hogy a Mandalorian 8. részét is ő rendezte. Nem nagyon volt kiakadás hogy miért pont az ő kezébe adták, sőt. Star Warsabb nem is lehetett volna az a rész.

Mondjuk egy sorozatrész meg egy film nagyon más kategória. A sorozatoknál általában a rendező nem az első ember. Ő leköveti amit a showrunnerek akarnak, ez esetben Filoni és Favreau (főleg az utóbbi aki a nyolcadik részt íróként is jegyezte). A filmnél viszont ő az elsődleges alkotó, pláne hogy a bejelentés szerint forgatókönyvíró is lesz nem csak rendező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, ahogy Bomarr írja. A 8. rész tényleg nagyon jó lett, de azt ő csak rendezte. Favreau volt az író, továbbá azért Taika a documentaryban azt mondta, hogy Jon és Dave jó hogy ott voltak, hogy tudja mit csináljon, ne menjen szélsőségbe az egész. Volt néhány jó humor a részben, ami Taikához köthető, de ha ő is írta volna a részt, biztos másabb eredményt kaptunk volna. Itt viszont Taika rendezés mellett író is lesz, amely szerintem sokkal fontosabb nála. Igaz, kap egy társat is, de attól még az ő története fog megelevenedni. Meglátjuk, mit alkot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Így van, ahogy Bomarr írja. A 8. rész tényleg nagyon jó lett, de azt ő csak rendezte. Favreau volt az író, továbbá azért Taika a documentaryban azt mondta, hogy Jon és Dave jó hogy ott voltak, hogy tudja mit csináljon, ne menjen szélsőségbe az egész. Volt néhány jó humor a részben, ami Taikához köthető, de ha ő is írta volna a részt, biztos másabb eredményt kaptunk volna. Itt viszont Taika rendezés mellett író is lesz, amely szerintem sokkal fontosabb nála. Igaz, kap egy társat is, de attól még az ő története fog megelevenedni. Meglátjuk, mit alkot. :)

Akkor reméljük a filmnél is fog Filoni anyáskodni felette ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Az jó, hogy ilyen korán elkezdte. Már most előrébb tart mint Rian Johnson :D elkezdtem reménykedni, hogy mégis csak a 2022-es film lesz vajon Waititi filmje? Van arra kapacitása a Thor mellett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Helyes. Ha ennyire kihangsúlyozza, akkor az azt jeleni, hogy megtanulták a leckét a TRoS szerényebb teljesítményéből

Semmit nem jelent a bevétel szempontjából. Lehet írni valamit hat évig, attól még a végeredmény lehet egy kalap k*ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Állítólag még az idén megkezdik a film pre-production-jét :o a skót felföldön fognak néhány tájfelvételt készíteni a filmhez decemberben

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Már arra se emlékszem milyen pletykák voltak erről a filmről.

Egyelőre semmilyen pletykát nem találni erről. :)

 

Érdekes, márha igaz a hír. Pláne annak fényében, hogy forgatni nem fognak egyhamar. Hiszen Taika januárban kezdi el a Thor 4 forgatását, amely kitudja meddig fog forogni - ugye kalkulálni kell pozitív tesztes esettel is, gondoljunk csak a Batman c. filmre - de hogy már idén felvesznek jeleneteket... meglepő. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
50 perccel korábban, Yoda József írta:

Amikor a Taika filmről volt szó tegnap, az alábbi képet mutatták. Csak nem a Mortison fog játszódni? :O

Hát nem is tudom. Szerintem ez csak egy vázlat, nem kell rögtön Mortist belelátni. De lepjen meg az ürge. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Formai hasonlóság van köztük, akár még Mortis is lehet, vagy valami olyasmi, aminek köze van hozzá. A Rebelsből kiderült, hogy az Atya, a Fiú és a Szentlélek Lány nem mindig élt elzárva a külvilágtól, lehetnek más, hasonló objektumok is.

4e0564ce8415208872c1362292815db8a8e155c4

  • Nagyon tetszik 2
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.