Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Wilde írta:

Holnap megint TBB, hiányozni fog, ha már nem lesz miért kiemelten várni a szerdákat...

Az évadzáró pont Május 1.-re esik majd, ami ünnep, igy sok mindenki meg tudja nézni hamarabb a részt! :) 

Lesz idő még aznap, kielemezni, feldolgozni a sorozat végét, akármit tartogasson nekünk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Az évadzáró pont Május 1.-re esik majd, ami ünnep, igy sok mindenki meg tudja nézni hamarabb a részt! :) 

Lesz idő még aznap, kielemezni, feldolgozni a sorozat végét, akármit tartogasson nekünk. 

 

Mondjuk aztán három napra rá jön a Tales of the Empire, úgyhogy sokáig utána sem hagynak néznivaló nélkül bennünket. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Wilde írta:

 

Mondjuk aztán három napra rá jön a Tales of the Empire, úgyhogy sokáig utána sem hagynak néznivaló nélkül bennünket. :D 

Után meg egy hónapra rá kezdődik az Acolyte!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak annyi a kivánságom, hogy emlékezetes legyen a záró felvonás! Ja, és ne 30 percben zavarják le a finálét. :)

A klón lázadást csirájában elfojtotta CX-2, szóval arra én már nem számitok. Az marad legenda szerintem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

 

Vagy ki kell menteni valakit, akinek három fivére veszett oda mint Ryan közlegénynek...

Omega-nak 4 "testvére" van jelenleg(Vagyis 5, ha Emerie-t is idevesszük), ha Tech ténylegesen halott. Akkor 3 nem fogja túlélni? :( 

És ha tényleges kimentésre szorul majd, akkor jöhet képbe esetlegesen Rex.... 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Kérlek, mégis miért lenne még életben? Ha akarták volna, akkor ezer meg egy alkalom lett volna visszahozni a halálból Techet. Örülök, hogy nem tették meg. 

Ventress is él és virul, pedig meghalt korábban. Ezért irtam hogy "ha" meghalt.....

Most már ne is hozzák vissza, nem lenne értelme, és is igy látom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 minutes ago, Cpt. Rex said:

Ventress is él és virul, pedig meghalt korábban. Ezért irtam hogy "ha" meghalt.....

Az ő visszahozását sem tartom jó döntésnek, mert szerintem ahogy a Sötét Tanítványban megírtak a sorsának a lezárását az jó volt, de mégis meg lehet magyarázni az ő visszatérését valamiféle rejtélyes éjnővér mágiával, hisz Vos a tetemet a Dathomiron az Élet Vizébe temette el. Ezzel szemben Tech legalább egy kilométer magasból zuhant le, csupán egy klónpáncélban. Nehogy már valamilyen technológiai szörnyszülöttel visszahozzák az élők sorába, mert azzal lenulláznák az áldozatát, és szánalmas, kreativitás hiányos írói lépés lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleve...Tech mit tudna most hozzátenni az egészhez? Milyen kivételes képességekkel bírt ő, hogy annyira szükség lenne rá? Ahogy te is írtad @Iqvi már rég visszahozták volna ha akarják. Az utolsó részre egyszerűen se hely, se idő, se semmi fontos nem indokolná a viszatértét. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Látom csak fújjátok a magatokét.....

Én elengedtem Tech kérdését.............nem fogok belebonyolódni egy értelmetlen vitába, mert pointless...... csak folytassátok. :) 

 

Most komolyan! Tech feltűnése szerinted releváns az utolsó részben? Ez az egész egy hatalmas baromság volt végig, Te meg úgy adagolod, mintha bármikor is logikus lett volna. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.