Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

 

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Tény, hogy rossz a sok várakozás, de nem tartom akkora problémának ezt, mondjuk a klímaváltozás sokkal égetőbb. 

 

 

Nyilván az, de ez egy SW fórum érthető ha valaki leírja az aggályait valami SW-vel kapcsolatos dologról háttérbe szorítva egyéb dolgokat...szerintem.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Tény, hogy rossz a sok várakozás, de nem tartom akkora problémának ezt, mondjuk a klímaváltozás sokkal égetőbb. 

Lehet, de 20 éve még tudtak 20-26 részes évadokat csinálni évente nagyon jó történettel, ezt valahogy elfelejtették (vs. a Netflix és társai tartalomgyártási kényszere miatt), ami nekem nem igazán tetszik. (Másrést ami sötétzöldség címen folyik manapság, az sem. De majd az idő eldönti, kinek van igaza, ha nem irtja ki magát előbb az emberiség). Emlékeztek, milyen volt már, mikor a Sci-Fi-n egyszerre ment a Stargate SG-1, Atlantis meg a Battlestar Galactica?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, gafz írta:

Lehet, de 20 éve még tudtak 20-26 részes évadokat csinálni évente nagyon jó történettel, ezt valahogy elfelejtették (vs. a Netflix és társai tartalomgyártási kényszere miatt), ami nekem nem igazán tetszik. (Másrést ami sötétzöldség címen folyik manapság, az sem. De majd az idő eldönti, kinek van igaza, ha nem irtja ki magát előbb az emberiség). Emlékeztek, milyen volt már, mikor a Sci-Fi-n egyszerre ment a Stargate SG-1, Atlantis meg a Battlestar Galactica?

Most csak a Lucasfilmnél maradva, amikor a TCW-nek évente jöttek ki az évadai, akkoriban semmi mást nem csinált a Lucasfilm azon kívül. Úgy azért kicsit könnyebb. Jelenleg Filoni egymaga benne van 6 projectben (BB, TotJ, Mando, Ahsoka, Skeleton Crew, és a saját filmje), és ki tudja miben még, amiről nem tudunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem bejelentik a következő évadot és nagyban tennék rá, hogy az is lesz az utolsó évad.

 

Hogy mikor fog érkezni? Szerintem mondanak egy 2024-et és annyival le is tudják, persze lehet egy kicsit konkrétabb dátumot mondanak, majd kiderül holnap délben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, gafz írta:

Nagyon felborult ez a világ, tesznek egy nagy cliffhanger-t egy (elsősorban) gyereksorozat végére és majd 2 évet kell várni a feloldására.

Egyelőre senki nem mondta, hogy 2 évet kell várni rá, vagy valamiről lemaradtam?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.