Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Érdekes. Egyszerűbb, mezeibb nézők panaszkodnak, hogy a sorozat kevésbé áll meg a lábán. Persze, hogy így van, hisz A mandalori sorozatokhoz tartozik. Pllusz folytatja A klónok háborúját és a Lázadókat. Meg panaszkodnak, hogy alig halad a sztori,

Spoiler

és ha így haladunk, akkor Thrawn-t alig fogjuk látni. Nyilván ők abban a hitben voltak, hogy ez egy minisorozat, ami megáll a saját lábán - hellyel-közzel.  Őszintén, nem is bánom, ha nem látjuk annyira Thrawn-t. Ráér ő más évadokban is, meg Filoni filmjében.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a mezei nézők csak nem a magyar oldalakon (IGN, Sorozatjunkie) tengetik mindennapjaikat? :D

 

Szerintem Filoni remekül oldotta meg, hogy pont annyi információt oszt meg a közönséggel, ami elegendő ahhoz, hogy az átlagnéző eligazodjon. Pont a hetekben néztem meg pár reakcióvideót, ahol voltak olyanok is, akik nem látták az animációs sorozatokat. Csak hogy egyet emeljek ki: volt egy videó, ahol 4 férfi nézi a sorozatot. Ebből kettő látta az animációs sorozatokat, kettő viszont még nem, vagyis helyesbítek, pont most tartanak a TCW első évadánál, vagyis még szinte gyerekcipőben vannak. Csak ámulták az egészet, annyi minden van a sorozatban, amiből eddig kimaradtak, de náluk pont azt láttam, hogy a történet maga annyira érdekes, hogy tűkön ülve várják az epizódokat és élvezik a sorozatot. És ami a bónusz, ha valaki befogadó a sorozattal kapcsolatban, megnövekedhet az animációs sorozatok nézettsége. Múltkor láttam egy top10-es listát, ahol a streaming/Disney+ legutóbbi hetének összegzése volt - azt hiszem demand list volt vagy valami hasonló - és ott persze az Ahsoka volt az első (valami 34-es számmal), míg a TCW az 5. helyen szerepelt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért foglalkoztok ezekkel? :) Évek óta tudni lehet, hogy az ilyen spam oldalakat/hozzászólásszekciókat nem érdemes olvasni. Az is mazochista aki az ign-be bele olvas. :D Az olvasói is olyanok, mint akik csinálják....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rá szoktam pillantani azért a fórumon kívül más véleményekre is. Példának okáért a Rixon videói alatti kommentek nagyrészt pozitív hozzáállásúak (ha van is kritika, az se fikahalomként hat). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az olvasói is olyanok, mint akik csinálják....

Vagy azért csinálják, mert olyanok az olvasóik. Sajnos ezt tapasztalatból tudom, mert tőlem is követleték, hogy ezeket az embereket szolgáljam ki, mivel ezek teljesítik a képletet: kattintás + hozzászólás + viszzatérés nagy esélye = látogatottság- és bevételnövekedés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Na végre a mai nap megtudtam tekinteni az epizódot a nagytévén. Hát eddig is imádtam az epizódot, így nézve méginkább, sőt, nem egyszer libabőrös lettem! A rész vége a zenével, a purrgillekkel és amikor Ahsoka azt mondja: "Megtalálom őket. Ígérem." :cry: Gyönyörű, gyönyörű!!! :clap:

Nálam holnap lesz egy Ahsoka maraton, mind az öt résszel, egyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Remélem az imdb nem mérvadó, mert ott már 7.6-on a holnapi rész ami elég gyenge kezdés.

Még kinn sincs a rész :D szerintem csak a trollok ráugrottak amint megnyílt az értékelés

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Épp ez az, hogy nem szokták megnyitni addig amíg nem kerül ki. Lehet, hogy keleten már látták? :) Ott ugye már reggel van.

Szerintem imdb-n már lehet szavazni, amint átvált a dátum

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon várom a következő részt. Csak abba gondoljunk bele, hogy egy teljesen új helyet fogunk megismerni, kevesebb, mint 24 óra múlva! :yes:

 

Az eddigi epizódokat is vártam, de ez szerintem az előző hetihez hasonlóan megint lenyűgöző lehet, már csak a lehetőségek miatt is. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

Én is nagyon várom a következő részt. Csak abba gondoljunk bele, hogy egy teljesen új helyet fogunk megismerni, kevesebb, mint 24 óra múlva! :yes:

Legalábbis reméljük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Csak abba gondoljunk bele, hogy egy teljesen új helyet fogunk megismerni, kevesebb, mint 24 óra múlva! :yes:

Aztán kevesebb, mint 24 óra múlva kiderülne, hogy az egész epizód a Chimaerán játszódik. :lol:

 

Amúgy szerintem felesleges túl nagy feneket keríteni az új galaxisnak, és talán túlságosan is félrevezető prekoncepciókat szülhet. Egyrészt, nem hiszem, hogy a maradék három részben a Thrawn-Ezra keresés helyét átvenné a Star Trek: Chimaera, és azt fogjuk nézni, hogy miközben a csillagromboló legénysége megpróbál hazajutni, alaposan felfedezik a delta kvadránst még messzibb galaxist. És az sem valószínű, hogy túl sok időt fogunk eltölteni itt, hiszen, ha azt akarják, hogy Thrawn legyen a mandoverzum főgonosza, akkor úgy illik, hogy záros határidőn belül, értsd: lehetőleg még ebben az évadban hazaér. Mindezeken túl, ez csak egy másik galaxis, nem egy másik univerzum, ahol aztán tényleg olyasmit kéne látnunk, aminek előfordulási esélye abban a messzi-messzi Galaxisban, ahol amúgy is minden előfordul, zéró lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.