Ugrás a kommentre

Omega


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Igen, egy klón. Az okok:

- A poszter már eléggé azt sugallja, hogy egy klónnal van dolgunk. Mögötte látni a lobbikat.

- A fején van az a fejdísz, amely a kaminoiakon is van. Itt van egy újabb kapcsolat a klónozók felé.

- A beszédstílusa kiwi akcentusú, amelyről tudjuk, hogy kié: Jango beszélt így.

- A neve: Omega. Valaminek a végét jelenti. Esélyes, hogy ő az utolsó egyed, amelyet sikerült megalkotni Jango DNS -éből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Az kizárt, hogy Fett klónja legyen, hisz akkor nyilván férfi lenne. De, strand-castje még lehet. 

A részinformációk alapján minden klón strand-cast, az ugyanis a különféle mesterségesen létrehozott lények gyűjtőneve. Ebbe beletartozik a klónozás (pl. Boba Fett), a biomérnöki tervezés (pl. Snoke) és mindenféle más technikai és misztikus tudomány, aminek a végterméke egy mesterségesen létrehozott teremtmény.

És simán lehet Jango Fett klónja nőnemű, hiszen a kaminoiak már az ep2-ben tisztázták, hogy nem nyersklónokat, hanem génmanipulált klónokat tenyészetenek. Egy olyan fejlett klónozó és génsebész társadalomnak, mint a kaminoiak, nem lehet nehéz átalakítani egy embriót, hogy ne hím, hanem nőnemű legyen. Elvégre létrehoztak egy Jango Fett-nél sokkal nagyobb klónt is, meg még ki tudja, miféle teremtményeik voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Theory time:

 

Annak ellenére, hogy a setting egyáltalán nem ezt sugallja, én személy szerint nem tudom elképzelni, hogy ebben a sorozatban ne kapjon komolyabb szerepet az Erő (Filoniról beszélünk). A teóriám pedig az, hogy Omega egy erőérzékeny klón, vagy legalábbis egy olyan klón, akinél erőérzékenység lett volna a cél (hogy ez milyen mértékben sikerült, az más kérdés), akit Palpatine kérésére hoztak létre az effajta kísérletekhez.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem is közvetlen, de lehet, hogy laza szálon kapcsolódik. Például a kaminoiak Erőérzékeny klón kísérletei alapjaiul szolgálhatnak a későbbi exegoli kísérleteknek. A kaminoiak ráadásul az egyik, ha nem a legjobb klónozók a Galaxisban, szóval nem lehetetlen, hogy az ő tudományuk képzi a későbbi kísérletek alapját. Azt se feledjük el, hogy Dr. Pershingen a Mandiban kaminoi jelzésű ruha volt és ő is klónozással foglalkozik, és Grogut az eddig látottak alapján valami birodalmi klónozási kísérlethez használta.

Lehet, hogy itt alapozzák meg egy hosszú folyamat elejét. Mint ahogy az ep2 is megalapozta a Halálcsillagot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Erre semmi nem utal egyelőre, Taun We is inkább óvja. Szerintem más lesz a háttérben. :)

 

Már foglalkoznak a témával, valami sötétebb dolog lesz a háttérben, vele kapcsolatban. 

(szerkesztettem az előző kommentem, vagyis inkább csak jegeltem ezt az álláspontomat)
Olyan teóriák is vannak, hogy Grogu is benne lesz/lehet, a sorozatban. 

Majd látjuk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Interjú Michelle Ang-al, aki Omega hangja a sorozatban. 

Megnézve a képet: Érdekes, hogy egy 20 éves szinkronizálja a kb. 12 éves Omegát.

 

Tovább olvas...

 

Van egy 4 éves fia.

 

Na nézzük meg az imdb-n

image.png

 

Csak 17 évvel lőttem mellé :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

A Batch-ből számomra Omega sorsa érdekel a legjobban. Vajon mi lesz a végső sorsa? Szerintem már kicsit el is felejtettük mennyire különleges ez a lány, és gyakorlatilag még most se tudjuk mi célból jött létre. Remélem nem akarnak majd kísérletezni rajta?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kiderülhetett volna róla, hogy Erő-érzékeny. :D 

Ez már bennem is felmerült párszor. Kezdésnek mindjárt a sorozatnyitányban, ahol Omega ösztönösen remekelt a sugárvető használatában (amit állítása szerint korábban soha nem használt). Vagy a logikai mutatványainál a dejarik játszmáknál. De a fokozott empátiája mások irányába is lehet az Erőn keresztüli érzelmi összehangolódás. Lehet, hogy belemagyarázás, de egyelőre nem zárhatjuk ki. Az szerintem fix, hogy valami okból különlegesebb Omega egy áltag klónnál, ez tisztán lejön az eddigi sorozatból. Azon felül, hogy Jango ugyanolyan nyersklónja, mint Boba (csak az eltérő kromoszóma leosztás miatt nőnemű lett), így benne még tisztán ott van a mintaegyed eredeti DNS-e. Viszont kétlem, hogy Nala Se csak ezért tartotta volna olyan nagy becsben a lányt, hiszen a kaminóiakra nem jellemző módon oltalmazta is, mintha már-már érzelmileg is kötődött volna hozzá. Plusz valamiért Omega is abban a titkos laborban "született", ahol a Clone Force 99 többi tagja. Ez arra utal, hogy neki is lehet valami spéci mutációja - ami lehet akár az Erő-érzékenység is. Ez azért is lenne érdekes, mert a Birodalomnak (Palpatine-nak) gyakorlatilag ez a Szent Grál, amire olyannyira vágyik: egy nem Erő-érzékeny mintából bizonyos módosítással Erő-érzékeny klónt kreálni. Ráadásul ez érdekes kapocs lenne mind az Ep7-8-9-cel, mind a The Mandaloriannel.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nagyon fontos volt Nala Se-nek, mert még Omega homlokdísze is olyan volt, mint az övé. Mintha a sajátja lett volna.

 

Ami az esetleges misztikus szálat illeti, a felsoroltak ellenére eddig nem volt meggyőző utalás rá, hogy a lány valóban érzékeny lenne az Erőre. Mindenesetre érdekes ösvény lenne, mert kicsit hasonló utat járhatna be, mint később Rey.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.