Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hááát... A sorrend ez: 2x09 Flight of the Phoenix, 2x10 Pegasus. Amit leírtál 2x10 kezdésnek, az viszont mintha a 2x11 Resurrection Ship Part 1. eleje lenne. :hmm:

Na ránézek akkor a 11-re. köszi!

Nem felcserélve van..

De a minden részben bemondott túlélők száma is megkavarodott:

A 9-ben 47853 a 10 ben és a 11 ben is 49604 et mondanak/írnak.. Ez 1751-el több.

 

Mi folyik itt? ...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A túlélők számában nincs igazából rendszer. Illetve emlékszem olyan esetre, amikor például emlékeztetőül törölt jelenetből volt kép. De ha a részek elején a címek megfelelnek a lentieknek, akkor nincs gond.

 

A Blackbird megépítése után az a rész jön, amiben befut a Battlestar Pegasus.

 

 

Szerk.: most olvasom, hogy a 2x10-ben a populációra vonatkozó adat valóban egy durva hiba következménye.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A túlélők számában nincs igazából rendszer. Illetve emlékszem olyan esetre, amikor például emlékeztetőül törölt jelenetből volt kép. De ha a részek elején a címek megfelelnek a lentieknek, akkor nincs gond.

 

A Blackbird megépítése után az a rész jön, amiben befut a Battlestar Pegasus.

 

 

Szerk.: most olvasom, hogy a 2x10-ben a populációra vonatkozó adat valóban egy durva hiba következménye.

Stimmelnek a címek..Nos annyi szent, hogy a 10 elején olyam visszaemlékezős jelenetek vannak, aminek híra hamva nem volt edig és amikor a történet kezdetét veszi akkor új hajó, új szereplők meg egy értetlen csoli van.

Közben rákérdeztem az unokatesómra is aki ajánlotta a sorit; szerinte a Pengét itt kell megnézni...:hmm:

Mi a fenét csináljak? nem akarom elbatyni..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stimmelnek a címek..Nos annyi szent, hogy a 10 elején olyam visszaemlékezős jelenetek vannak, aminek híra hamva nem volt edig és amikor a történet kezdetét veszi akkor új hajó, új szereplők meg egy értetlen csoli van.

Közben rákérdeztem az unokatesómra is aki ajánlotta a sorit; szerinte a Pengét itt kell megnézni...:hmm:

Mi a fenét csináljak? nem akarom elbatyni..

Razort biztos nem itt kell megnézni, mert a Razor olyan helyzettel nyit, ami jóval ezután van, az évad végével. Szóval, ha azt most megnézed, nem csak a Pegasus-szál konklúzióját spoilerezed el, de az évad végét is. ;)

Szerintem csak a rosszúl van összevágva az eleje. Valaki hibázott, de ahogy írtam: ha a címek stimmelnek, akkor nincs gond. Amúgy amennyire emlékszem, a Pegasus pont úgy kezdődik, ahogy leírtad: új hajó, új szereplők. Nem a véletlen műve. Tehát a sorrend (mindenképpen ez a sorrend):

2x09 Flight of the Phoenix

2x10 Pegasus

2x11 Resurrection Ship Part 1.

2x12 Resurrection Ship Part 2.

 

A Razor meg ott van, ahol korábban mondtam. Azt SEMMIKÉPPEN se most nézd meg!!!!

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hírt olvastam. Az egyik stúdió nekikezdett Robert Jordan Az Idő Kereke fantasy eposzának TV sorozattá való átültetéséhez. Remélem jól meg tudják majd csinálni. Amúgy is terveztem, hogy újraolvasom a régi részeket, aztán befejezem a sorozatot. Amikor futólag kutattam a TV széria helyzete után olyan szalagcíme is olvastam, melyben Game of Thrones killer series-ként hivatkoztak a projektre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, világos! Köszi! De baromi nagy in medias res van így a Pegasus elején, szinte érthetetlen. És a visszamlékezések eddig nem látottakra meg főleg nonszensz.

Közben sikerült kiderítenem, hogy az "előző részek tartalmából" szakaszban miért lehet későbbi részekből vagy kivágott jelenetekből is pillanatok. Ahogy az lenni szokott, általában a sorozatokat nem feltétlen abban a sorrendben készítik el, ahogy leadják (néha maguk a készítők, néha a csatorna dönt a sorrendről). A törölt jelenetek azért kerülhetnek be, mert amikor elkészítik az összefoglalót, még nem feltétlen van meg minden részből a végleges vágás (a BSG-nél eleve van nem egy epizód, ami bővített, köztük pont a Pegasus is ilyen). A későbbi epizódból meg úgy kerülhetett be jelenet az összefoglalóba, hogy később készült, mint ahányadikként leadták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mert Netlfix. :D Ott ez a szokás, hogy az egész évadot egy nap kiadják és kész. Amúgy én a sorozatbarátokon nézem a sorikat, és ott már 6 részhez van felirat. Egyelőre 4 részt láttam belőle, és eddig be kell hogy valljam, hogy nagyon állat. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még ezen a héten igyekszem megnézni ezt a szezont. Persze ez a feliratok megjelenésétől is függ. Tegnap négy részt tudtam le és az előbb végeztem az ötödikkel. Eddig adja rendesen és tutira veszem hogy a továbbiakban is adni fogja. Veszettül jó, na.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majd ma vagy holnap tekintem meg, de most én is elvagyok havazva néhány sorozattal.

 

A Stranger Things 2. évadját éjjel befejeztem: tetszett, jobban élveztem, mint az első évadot, ez köszönhető egyrészt az ismert szereplőknek, de az újak is brillíroztak, különösen a kiscsaj. :D Dustin még mindig kedvenc. Hogy hogyan folytatják innen, az jó kérdés. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 3×05: Na egy újabb fun rész. :D

Spoiler

Charlotte visszatérte remekül sikerült, Luci újra adta magát - csak a szokásos. Maze hiányára felfigyeltem, de aztán eszembe jutott, hogy szülési szabadságon volt/van vagy mifene (mármint a színésznő). Bár a főszál nem ment előre - Sinnerman - azért még így is szupi rész volt.

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Bence1997 said:

Lucifer 3×05: Na egy újabb fun rész. :D

  Reveal hidden contents

 

Plusz megkaptuk az első olyan részt amiben a nyomozandó ügy halottja még élő állapotában saját magát nyírta ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyon egy nagy anime-őrült, ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a talán minden idők legjobb animéjének kikiáltott Narutónak kétszer is nekifutottam, de képtelen voltam továbbjutni a 16. vagy 17. résznél. Megpróbálkoztam még a Bleach-csel is, de mivel annak nincs fent az összes része a neten, így ez a sorozat is a kukában landolt végül. A Beyblade-et egyszer elkezdtem, de valamiért csak az első pár részig jutottam, pedig nem volt rossz. Szerintem adok neki még egy esélyt majd a távoli jövőben.

Tegnap elkezdtem a Bakugant, ami meglehetősen jó anime, úgy vélem. Főleg, mert szeretem ezeket a sárkányos sztorikat. :)

 

De nálam animékben továbbra is a Death Note az etalon. Fantasztikus szereplők, sztori, rajzok, minden. Kétszer is végigpörgettem, és nem zárom ki, hogy lesz-e harmadik végignézés is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit értesz az alatt, hogy nincs fenn neten végig? Ncore-on tuti fenn van, ha videómegosztókon nincs is, de indavideón szerintem esélyes, hogy ott is végig fenn van, már amit legyártottak. Naruto később indul be igazán, addig valahogy ki kell húzni.

Bakugant nem láttam, ízlések és pofonok :) ezeket a "van valami cucc és abból előjön valami szörny amivel harcolnak" típusú animéket nem szeretem, Digimon, Bayblade, Yu-Gi-Oh stb.

Nekem a Dragon Ball az "isten" és soha nem is fogja felül múlni semmi a Super jelentősen gyengébb teljesítménye ellenére sem.

Jelenleg a One Piecet tolom ahogy időm engedi, jelenleg a 810ik rész körül tart, én egy év nézés után tegnap léptem át az 500ik részt. :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értem, Cupsy, hogy a Bleach-nek tudtommal közel 400 része van, és szerintem esélytelen, hogy az összes fent legyen indavideón mondjuk. Mert YouTube-ra emlékeim szerint feltöltöttek párat, de nem az összeset.

Ncore-on lehet, hogy fent van az összes epizód, csak sajnos én azon az oldalon nem vagyok regisztrálva, és tudtommal csak meghívóval lehet oda bekerülni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, caseyjones írta:

Úgy értem, Cupsy, hogy a Bleach-nek tudtommal közel 400 része van, és szerintem esélytelen, hogy az összes fent legyen indavideón mondjuk. Mert YouTube-ra emlékeim szerint feltöltöttek párat, de nem az összeset.

Ncore-on lehet, hogy fent van az összes epizód, csak sajnos én azon az oldalon nem vagyok regisztrálva, és tudtommal csak meghívóval lehet oda bekerülni. 

Pedig ha jól emlékszem, ha nem is az egészet, de a nagy részét ott néztem és csak azért nem az egészet ott néztem, mert az elején letöltögettem a részeket, csak aztán meguntam hogy olyan sok helyet foglalnak. De ahogy írtam fentebb a One Piece 500+ részénél tartok és azt egytől egyig indán néztem és általában egy egy részt több feltöltő is felrak, Naruto Shippudent szintén végig indán. Szóval a Bleach is simán fenn lehet és mint írtam szerintem fenn is van. Indavideó nagy anime tárház és mivel magyar kevésbé csapnak le rá szerzői jogok tekintetében. De ha valamit mégse találnál (max. pár rész) piratebayen is tuti fenn van feliratot meg megint csak tudsz találni pár oldalon. Szóval én a helyedben mindenképp megpróbálnám az indán aztán ha esetleg elakadsz valahol írj privátban, aztán megoldjuk! ;)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, a Naruto... régen nagyon szerettem nézni. :D Emlékszem mindig megnéztem, sőt valamelyik rész még videókazettára is került. Valamikor '09-'10 körül - amikor bekötötték nekünk a netet - elkezdtem nézni felirattal. Jó volt, de utána feladtam, és csak most a nyáron sikerült újra megnéznem - immáron magyarul. A sima Narutot végig láttam - no persze néhány rész kimaradt, de azok ilyen mini küldetések voltak, amitől inkább megóvtam magam. A Shippudent et már régebben is elkezdtem, de sajna néhány részt láttam belőle csak. 

3 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Bakugant nem láttam, ízlések és pofonok :) ezeket a "van valami cucc és abból előjön valami szörny amivel harcolnak" típusú animéket nem szeretem, Digimon, Bayblade, Yu-Gi-Oh stb.

Én régen imádtam a Bukagant, még emlékszem néhány osztálytársamnak volt is egy-egy golyója, amikkel szórakoztunk. Ha jól emlékszem ennek is több fajtája volt, már nem is emlékszem, hogy melyikeket láttam belőle.

Digimon nálam nem játszott, de a Bayblade -nél én inkább a Metal Fusiont szerettem, persze a régi szériát is néztem, de ott kevés részt láttam, míg a Metal Fusion egyes bayblade -ei meg is voltak nekünk, és játszottunk velük a szünetekben. Nagyon jó idők voltak azok. 

A Yu-Gi-OH a másik: az első 6 rész megvan nekem dvd -n és vhs -en, míg a többi részt úgyszintén a nyáron daráltam le - persze nem mindet, de kb. az 50-60. részig eljutottam. Kiskoromban egy csomó kártyapaklim volt, óvodában illetve első-második osztályban nyomtuk neki ezerrel. :D

3 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nekem a Dragon Ball az "isten" és soha nem is fogja felül múlni semmi a Super jelentősen gyengébb teljesítménye ellenére sem.

Be kell hogy valljam, én valahogy elkerültem ezt a sorozatot: hallottam róla, de nem éreztem késztetést a sorozat - valamelyik változatának - elkezdésére.

 

Amúgy valaki látta a Sámán királyt? Nekem a Naruton kívül akkoriban ez volt a másik kedvenc sorozatom - anime kategóriában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yu-Gi-Oh nekem is nagy kedvenc volt. Nemrég én is elkezdtem újranézni,  de mai fejjel nagyon gyerekesnek tűnik. Pedig maga a kártyajáték nagyon jó. 

És az Inuyasha sorozatot ki szerette? Azt is újra elkezdtem és még mindig tetszik.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.