Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Gotham 4. szezonjának előzetes nagyon ütős lett. Már várom, pedig még csak a harmadik évad részeit nézem.

Az tényleg jó lett, bár nem mutattak olyan sokat abból se - ami a 4. évadhoz tartozik természetesen.

Viszont ma tudtam meg, hogy a 4. évad a Year One és a The Long Halloween mintájára fog készülni, vagy valami ilyesmit mondtak.

 

Ja és a 3. évad szerintem messze a legjobb lett, bár ez a vírusos dolog megfeküdte egy kicsit a pocakomat, meg ami Jimmel történt, de egyefene ilyet még bevesz a gyomrom, lévén képregényféléről beszélünk félig-meddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről nagyon várós a negyedik szezon is. Tök jól lett a harmadiknak vége és úgy tűnik elég ütősen fog folytatódni a sztori.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az Iron Fistet mennyire érdemes elkezdeni? Állítólag rosszabb a Luke Cage-nél, ami nekem különösebben nem jött be. A Daredevil 1-2. évadja jó volt, a Jessica Jones egynek elment, de a Luke Cage szerintem igen gyenge eresztésre sikerült. Az Iron Fist állítólag még gyengébb... Az eddigi vélemények alapján a The Defenders olyannyira az alapoktól indít, hogy nem is igazán szükséges hozzá a karakterek saját sorozatainak ismerete. Ezért kérdem, hogy van-e értelme átrágnom magam az Iron Fisten. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sokkal jobban bejött, mint a Luke Cage. Az első 2 részt mindenképp megnézném a helyedben, és az alapján véleményeznék. Nincs olyan jó, mint a DD, és talán még a JJ szintjét sem éri el, és megvannal a saját hülyeségei, viszont a LC-nél sokkal jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Luke Cage valamivel jobban tetszett, mint az Iron Fist, de ennél a két sorozatnál inkább csak ízlés kérdése a sorrend.

A The Defenders nem indít teljesen alapoktól, szóval a karakterek előéletéből csak minimális információk derülnek ki, pont annyi, ami a gyors összeismerkedésükhöz kell. Sky, szerintem is tégy próbát az Iron Fisttel, aztán ha nem jön be, két-három rész után áttérhetsz a közös sztorira. Igaz, a The Defendersben van egy karakterek találkozója, amit csak akkor lehet teljesen érteni, ha már láttad az Iron Fist 6. részét, de ilyen apróságokon túl lehet lendülni :) Sajnos a lényeges szereplők csak a sorozat második felében kerülnek elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig csak a DD két évadját láttam. Most nézem a JJ -t, tegnap majdnem sikerült megnéznem az egészet, ma fogok az utolsó 4 résznek nekikezdeni. Egyelőre tetszetős. A LC nem ragadott meg, szóval szerintem átugrom, az Iron Fistbe lehet, hogy belekezdek, majd meglátom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belegondolva, mivel a The Defenders eseményei a Daredevil második és az Iron Fist első évadán alapulnak - folytatódnak -, nem érdemes kihagyni az utóbbit, még ha messze nem is éri el a Daredevil színvonalát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LC sorozatára nem vagyok nagyon kíváncsi, meg alapból a JJ -ben szerepelt eddig kb. 4 részben, szóval ennyiből meg is van a karakter.

Ez egy erős túlzás :)

 

Egy kis visszatekintés az összes évadra a The Defenders előtt, némi extrával :D

https://www.youtube.com/watch?v=eTZhbYxfnpE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, akkor meglesz majd az IF is. LC sorozatára nem vagyok nagyon kíváncsi, meg alapból a JJ -ben szerepelt eddig kb. 4 részben, szóval ennyiből meg is van a karakter.

 

Én a helyedben semmiképp nem hagynám ki a Luke Cage-t veszteni nem vesztesz vele semmit, de legalább meglesznek az apró utalások a többi sorozatban. Nekem egyébként a LC jobban is bejött, mint a JJ. mondjuk nem volt nehéz neki, mert zsigerből irritál a karakter (JJ.) és két résznyi Defenders után úgy tűnik nem is nőtte ki ezt számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedzegetem hogy meglesem a Stranger Things első szezonját annak ellenére hogy nem igazán érdekel. Hátha megtetszik.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két részt már le is tudtam belőle. Egész frankón indult. Jöhet a folytatás.

Plusz A védelmezőkből letudtam három részt. Néhol kicsit uncsi nekem de azért csak beindulnak a dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én belekezdtem a Luke Cage -be. Eddig lement 1 rész - bár már azt is a hétvégén láttam - és nem mondom rossznak, de annyira nem is volt jó. Még meg kell néznem belőle 1-2 részt, hátha fog változni a véleményem. A Defenders -nél láttam, hogy mindhez van már felirat, ha végzek az Iron Fisttel, akkor belekezdek, bár holnaptól suli, illetve majd jön vissza a Gotham, Lucifer, és egyéb sorozatok - bár ezek legtöbbje októberben - szóval meglátom hogyan haladok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.