Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekiláttam a Battlestar Galactica-nak!

Vannak kedvelői itt a fórumon?

 

Cameron rebootolni akarja a Két tűz közöttöt.

 

Sorozat lesz a True Lies-ból

 

Na majd meglátjuk.

 

Ezzazz! Imádom Cameront! Tolja csak! Bármibe is fog, nagy a tempó sűrű az ütemterv; az embernek mégsincs futószalag érzete. Kevesen tudják, amit Ő! :evil:

 

Amúgy már az 94-es True Lies is egy reboot volt, csak kevesen tudják.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy Yvonne Strahovski játszik a filmben? Hát így egészen másképpen tekintek már a produkcióra. :D:yeah:

Jut eszembe, főbb szerepet játszik A szolgálólány meséje című sorozatban is, szóval számodra mindenképpen nézős darab :) Ezen kívül is.

 

Nekiláttam a Battlestar Galactica-nak!

Vannak kedvelői itt a fórumon?

Néhányan, jó sorozat volt. Annak idején végig követtük a fórumon is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4×01: 10/9. Tetszett, megalapozta a hangulatot. Bruce szépen halad a Batmanné válás felé. A párbeszédek még mindig nagyon jók, a színészek - különösen a gyerekek - zseniálisak, a történet még mindig lebilincselő.

Nekem is bejött a szezonnyitó. Kellően izgisre és feszes tempójúra sikeredett.

 

 

Ki hitte volna, hogy az eléggé gyenge 1. évad után - ahol persze voltak jó részek is - ilyen magasságokba emelkedik majd a sorozat.

Én se hittem volna. Anno az első szezon hetedik része körül jegeltem egy ideig mert nem jött be az az irány amerre tartott. Aztán valamikor a második szezon indulása előtt megnéztem a maradékot és nem bántam meg hogy folytattam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekiláttam a Battlestar Galactica-nak!

Vannak kedvelői itt a fórumon?

Vegyesek az érzéseim róla. Alapvetően remek sci-fi sorozat, csak sajnos itt is érezhető, hogy az alkotók nem igazán tudták az elején, mit akarnak a végével. Ha eljutsz a végéig, észreveszed, hogy van benne néhány baromi nagy logikai bukfenc. Plusz néha baromira érződik rajta a költségvetés, vagyis az, hogy akkoriban a Syfy (akkor még Sci-Fi Chanell) nem sok pénzt adott a főprofilba tartozó sci-fikre, így a BSG-re és a Stargate-re (utóbbira még annyit sem, mint az előbbire), amik amúgy a zászlóshajói is voltak. Illetve számomra még nagy negatívum, hogy az utolsó évad olyan sötét, hogy epizódonként vagdosod az ereidet. :) Konkrétan van egy olyan jelenet a negyedik évad közepe-vége felé, ami után nem csak a részt, de az egész sorozatot abba akartam hagyni, mert az a depresszív érzéskeltés csúcsa volt. Tulajdonképpen ez az egy jelenet lazán visszatart attól, hogy még egyszer végig akarjam nézni a sorozatot.

Ennek ellenére nagyon érdemes megnézni, tényleg kiemelkedő sci-fi sorozat remek, összetett karakterekkel, érdekes rejtélyekkel és néhány nagyon ütős fordulattal, és bár sok esetben az eszközökön és jelmezeken meglátni, hogy nem sok pénz jutott a sorozatra (amikor meglátsz egy Hummert egy olyan bolygón, aminek csak a legendáiban szerepel a Föld, az azért durva, de az is, hogy mai fegyvereket használnak a katonák), azt a keveset biza az űrbéli jelenetekre és a fő helyszín, a Galactica díszletére "verték el". Szóval azért a látvány is tud nagyon-nagyon ütős lenni. A felszíni jeleneteknél meg nézd el, ha Caprica fővárosában Vancouvert véled felfedezni. :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon nem adta. Elszenvedtem vele a 3.évad végéig.

 

Nekem csak jó emlékeim vannak róla, szerintem élvezni fogod.

 

Én imádtam, az egyik legjobban kidolgozott sci-fi sorozat.

 

Néhányan, jó sorozat volt. Annak idején végig követtük a fórumon is.

 

Vegyesek az érzéseim róla. Alapvetően remek sci-fi sorozat, csak sajnos itt is érezhető, hogy az alkotók nem igazán tudták az elején, mit akarnak a végével. Ha eljutsz a végéig, észreveszed, hogy van benne néhány baromi nagy logikai bukfenc. Plusz néha baromira érződik rajta a költségvetés, vagyis az, hogy akkoriban a Syfy (akkor még Sci-Fi Chanell) nem sok pénzt adott a főprofilba tartozó sci-fikre, így a BSG-re és a Stargate-re (utóbbira még annyit sem, mint az előbbire), amik amúgy a zászlóshajói is voltak. Illetve számomra még nagy negatívum, hogy az utolsó évad olyan sötét, hogy epizódonként vagdosod az ereidet. :) Konkrétan van egy olyan jelenet a negyedik évad közepe-vége felé, ami után nem csak a részt, de az egész sorozatot abba akartam hagyni, mert az a depresszív érzéskeltés csúcsa volt. Tulajdonképpen ez az egy jelenet lazán visszatart attól, hogy még egyszer végig akarjam nézni a sorozatot.

Ennek ellenére nagyon érdemes megnézni, tényleg kiemelkedő sci-fi sorozat remek, összetett karakterekkel, érdekes rejtélyekkel és néhány nagyon ütős fordulattal, és bár sok esetben az eszközökön és jelmezeken meglátni, hogy nem sok pénz jutott a sorozatra (amikor meglátsz egy Hummert egy olyan bolygón, aminek csak a legendáiban szerepel a Föld, az azért durva, de az is, hogy mai fegyvereket használnak a katonák), azt a keveset biza az űrbéli jelenetekre és a fő helyszín, a Galactica díszletére "verték el". Szóval azért a látvány is tud nagyon-nagyon ütős lenni. A felszíni jeleneteknél meg nézd el, ha Caprica fővárosában Vancouvert véled felfedezni. :D

Köszönöm a válaszokat! Nézem tovább! SW kapcsok is vannk már, hisz itt van Katee Sackhoff és Sam Witwer is befigyel pár részben!

 

Ja és mikor kell nézni a Pengét és A Tervet?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és mikor kell nézni a Pengét és A Tervet?

A Razor a 2x17 The Captain's Hand és a 2x19-20 Lay Down Your Burdens között játszódik. Én azt mondom, a 2x17 után érdemes megnézni.

A The Plan a sorozat legutolsó része után következik, mert az egy afféle "utólagosan megmagyarázó" film, amit csak akkor értesz meg, ha végignézted a sorozatot. És tulajdonképpen a sorozatból is sok dolgot csak azután értesz meg, hogy végignézted a The Plant. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Razor a 2x17 The Captain's Hand és a 2x19-20 Lay Down Your Burdens között játszódik. Én azt mondom, a 2x17 után érdemes megnézni.

A The Plan a sorozat legutolsó része után következik, mert az egy afféle "utólagosan megmagyarázó" film, amit csak akkor értesz meg, ha végignézted a sorozatot. És tulajdonképpen a sorozatból is sok dolgot csak azután értesz meg, hogy végignézted a The Plant. :)

Köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még 5 nap! :D

 

 

Én se hittem volna. Anno az első szezon hetedik része körül jegeltem egy ideig mert nem jött be az az irány amerre tartott. Aztán valamikor a második szezon indulása előtt megnéztem a maradékot és nem bántam meg hogy folytattam.

Én pont fordítva: kezdetben nem nagyon tudtam kedvelni, de a 6-7. rész környékén a fordulat miatt nagyon bejövős lett a sorozat, és utána a 9-10. rész is tetszett nekem. Eddig számomra a 2. évad a legjobb, bár igaz, hogy a 3. évadban sokat tettek a Batmanné válásért, de az évad első felében a vírus-Tetch-"Pingvin-love-story" hármas miatt kevésbé tetszik ama évad. De a végére újra feljött.

 

Eddig a 4. évad nagyon jónak ígérkezik:

 

Ra's, Pro-Bat, Pro-Cat, Scarecrow stb.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég fura nekem egyelőre az a Smallville-es Tomi gyerek de gondolom belerázódik majd a zsaruja a sori menetébe.

 

 

a 3. évadban sokat tettek a Batmanné válásért, de az évad első felében a vírus-Tetch-"Pingvin-love-story" hármas miatt kevésbé tetszik ama évad. De a végére újra feljött.

Nekem egyedül Pingvin Oszi bemelegedése okozott komolyabb problémát. A krapek inkább hagyta volna Edet nyugisan csajozni csak az meg nem lett volna elég érdekes. Mondjuk azon lehetett volna izgulni hogy Ed amaz csajt is kinyírta volna-e.

A vírusos szállal elvoltam úgy-ahogy. Csak Tetch-ből volt sok valamicskét nekem. Egyszerűen rühelltem azt a palit.

Amúgy Jerome-ot jobban utálom. Valamikor olvastam hogy tán vissza fog térni. Akkor pedig megint jöhet az eszement őrültködés és talán a Brucey-val való bunyó második menete is beköszön.

 

 

Eddig a 4. évad nagyon jónak ígérkezik:

 

Ra's, Pro-Bat, Pro-Cat, Scarecrow stb.

 

 

 

Ra's-re már régóta vártam de kicsit csalódtam benne. Pedig van benne jócskán potenciál amit igyekeznek is kihasználni. Eléggé elborult az a pacák is. Az őt játszó színész se túl meggyőző nekem de ez a helyzet is javulhat még.

Brucey Batmankedése egész jól halad. Gondolom nemsoká megy a srác Lucius-hoz a menő cuccokért. Jelen esetben pedig izgulhatunk hogy miképpen fogja megúszni a rablós ügyet. Bár az is lehet hogy kis hezitálás után fogja magát és elpucol.

Selina is haladgat. Bár ez a behódolás kicsit hátráltathatja a macseknőcivé válásban.

A madárijesztő srác meg szépen magára talált. Várható is volt hogy az utolsó bezárása után már a bűnözők fognak tőle rémüldözni

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leginkább a Super 8-hoz áll közel.

Akárhányszor ezt hozza fel valaki, engem elriaszt a sorozattól. :lol: Viccen kívül, az összes ismerősöm noszogat, hogy nézzem már meg, és mindig a Super 8-tel állnak elő, vagy az E.T.-vel. Bár mindkettőnek megvannak az erényei és így vagy úgy, de mindkettő tetszett, számomra egyik sem jó ajánlólevél. Különösen az E.T. Legfőképpen az E.T.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sztori más de hangulatban azt hozza: 80-as évek. Egyébként mióta adsz ennyire mások véleményére? ;) A Lucifer nem volt jó amit ajánlottam? :D Szerintem neked bejönne.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Super 8-at a kölykök miatt nem akartam megnézni de a Stranger Things meghozta hozzá a kedvem úgyhogy hamarosan mégis meglesem. Az E.T.-t amúgy én se csípem.

 

 

Elég sz*rul néz ki. :D

Talán romlott kolompért (burgonyát) evett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes csalódás volt az Iron Fist, rosszabbra számítottam. A Daredevil szintjét nem éri el, de Luke Cage-nél bőven, és a Jessica Jonesnál is jobb, érdekesebb sorozat. Sajnos itt is eljátszották azt, amit az ilyesféle sorozatok többségénél, hogy attól lesz valaki "igazi" hős, ha sosem öl, de "párszor" már részleteztem, hogy ezt miért tartom marhaságnak. Sosem értettem, hogy egy gyilkos kivonásától miért leszünk olyanok, mint az illető? Maga az évad jól volt felépítve, folyamatosan kaptuk az újabb infókat, míg végül összeállt a sztori egy nagy egésszé. Nem hibátlan, akadnak benne bakik, de ez az összképen nem sokat ront. Itt jóval indokoltabb volt a 13 rész, mint a Luke Cage-nél. Én legalábbis kevesebb üresjáratot éreztem. Mivel Danny nem golyóálló, úgy érződött, több tétje van a dolgoknak. A karakterek viszonylag érdekesek voltak, Jessica Henwick pedig (akár csak a GoT-ban és az SW-ban) itt is eszméletlenül néz ki. :o Most, hogy mindegyiküket megismertem, kíváncsian várom a The Defenderst, mit alakítanak közösen. Mivel csak 8 részes, így jövő hétvégén szerintem végzek is vele. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes csalódás volt az Iron Fist, rosszabbra számítottam. A Daredevil szintjét nem éri el, de Luke Cage-nél bőven, és a Jessica Jonesnál is jobb, érdekesebb sorozat. Sajnos itt is eljátszották azt, amit az ilyesféle sorozatok többségénél, hogy attól lesz valaki "igazi" hős, ha sosem öl, de "párszor" már részleteztem, hogy ezt miért tartom marhaságnak. Sosem értettem, hogy egy gyilkos kivonásától miért leszünk olyanok, mint az illető? Maga az évad jól volt felépítve, folyamatosan kaptuk az újabb infókat, míg végül összeállt a sztori egy nagy egésszé. Nem hibátlan, akadnak benne bakik, de ez az összképen nem sokat ront. Itt jóval indokoltabb volt a 13 rész, mint a Luke Cage-nél. Én legalábbis kevesebb üresjáratot éreztem. Mivel Danny nem golyóálló, úgy érződött, több tétje van a dolgoknak. A karakterek viszonylag érdekesek voltak, Jessica Henwick pedig (akár csak a GoT-ban és az SW-ban) itt is eszméletlenül néz ki. :o Most, hogy mindegyiküket megismertem, kíváncsian várom a The Defenderst, mit alakítanak közösen. Mivel csak 8 részes, így jövő hétvégén szerintem végzek is vele. :cool:

 

Nálam a Luke Cage előtte jár, de azért az Iron Fist is korrekt lett szerintem is.

 

Öl-nem öl: Pont ezért szeretem a 2008-as Megtorló-t, ott nagyon átjött, hogy Castle nem szórakozik efféle morális kérdésekkel, hanem megteszi amit kell. Remélhetőleg a közelgő sorozatban sem kezd el agyalni ezen a kérdésen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondanám retrónak inkább. Az amerikai tinis az mit is takar? Lehet pejoratív is. Leginkább a Super 8-hoz áll közel.

Szokásos amerikai tinis sablonok övezik. A genyák szívóznak a lúzerekkel, a srácok összeverekednek egy csaj miatt, stb. Igazán megerőltethették volna magukat azért az írók e téren is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 3×01: Az ördög visszatért! :evil: Hála a kanadaiaknak, a mai nap elérhetővé vált a premier... és nagyon jó volt.

 

Az elején lévő rendőrős jelenetet megmosolyogtam, tetszett. Tom Welling jól hozta a szerepét, kíváncsi vagyok, hogy merre viszik a karakterét, mert egyelőre csak irányította az embereket, illetve a végén volt egy vicces beszélgetése Chloe -val. :D

Szóval Lucinak nincsen ördögi arca? Na ez érdekes. :hmm: Na és ki lehet még ördögibb, mint maga az Ördög?

 

 

Érdekes évad elé nézünk, és amit észrevettem, hogy a kezdés darkos volt, vagyis hát én ezt vettem észre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.