Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Részemről a Lucifer és a Gotham várós a legjobban.

 

 

Én már végeztem a Defenders-el, szerintem elég gyenge lett. Csak Daredevil miatt néztem egyáltalán végig, mert gondoltam a harmadik évad majd innen veszi fel a fonalat.

Én is főleg a Fenegyerkőc miatt nézem. Ő a legszimpibb a csapatból. Amúgy Matt-Luke-Dani-Jonesey a szimpiségi sorrend. Meg aztán tényleg jó lesz tudni hogy mik történtek a hős ügyvéddel a DD hármas szezonja előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ez nagyon jó lesz!

 

Látom, Ody, az avatarodból, hogy te is nézed a Twin Peaks-et! Eddig nekem az új szinte jobb, mint a régi, pedig azt is imádtam. Meg persze nagyon más is lett, de nekem az új stílus is tetszik. Kár, hogy vége lesz, de persze nagyon kíváncsi vagyok a lezárásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Matt-Luke-Dani-Jonesey a szimpiségi sorrend.

 

Nekem is. :D

 

Letudtam, már a Defenderst, nekem tetszett, remélem a következő évadra bővülni fog a csapat, a solo sorozatokban minden pajti kikupálódik akinek ki kell aztán mehet a banzáj. :D

 

Defenders

 

 

Amúgy észrevettétek, hogy Cage-et mennyire "legyengítették" oké, hogy 1000 éves ninják, meg visszatértek a halálból, de néha simán ütötték, meg átdobták a szinte sebezhetetlen és szuper erős embert. És ezekkel az emberekkel máskor ugyanúgy pariban voltak a "csupán" jól verekedő/harcművész emberek.

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlések és pofonok, nekem Matt után Jessica a kedvencem, a többiek az elmegy kategória :D Nagyon jó párost alkotnak :) Civil munka szempontjából is jól összeillenek.

 

Nekem nem tűnt fel, hogy Luke gyengébb lenne. Másfélék voltak az ellenfelek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap értem védelmezőék kalandjának a végére. Az sült ki belőle hogy meghozta a kedvem a Jessica-Luke-Dani trió önálló kalandjainak megsasolásához. Amúgy én se találtam valami nagy eresztésnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó bizony. :D

Közben én is megnéztem a Lucifer első két évadát, angolul és magyarul is (ez utóbbit a kisebbik lányom miatt, aki nem volt hajlandó angolul nézni, de bármennyire is imádtam Lucifer eredeti hangját, a kezdeti fanyalgás után rájöttem, hogy a szinkron sem rossz egyáltalán), így nagy reményekkel várom a 3. évadot. :)

 

Nagyon jó sorozat, igazi könnyed kikapcsolódás, jó poénokkal. :) Eleinte még rá kellett hangolódnom Lucifer egyéniségére, de ma már igaz kedvenc lett, remek a fickó, és az összes többiek is mind. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz a magyar szinkron (apám is most kattant rá a sorozatra, így volt lehetőségem belehallgatni), de sokkal karizmatikusabb, egyedibb, felismerhetően jellegzetes hang kellett volna Lucifernek. Én a szinkronrendező helyében Kautzky Armandot vagy Szabó Sipos Barnabást kértem volna fel (inkább előbbit, őt már hallottam ördögi figura hangjaként). Mondjuk Tom Ellis hangját úgyse adja vissza senki, de azért Kárpáti Leventénél találhattak volna hangzatosabbat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyház valóban nem, viszont az USA-ban azért egy szülői csoport petíciót indított a sorozat betiltásáért, meg bojkottálták azt, mert az a sátánt élteti. A Fox nem sokkal később berendelte a második évadot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány szinkronos részbe én is belenéztem és én is rendben találtam. Nekem bejön Levi magyarkodó Lucihoz nyújtott produkciója. Nem olyan mint eredetiben de szerintem elfogadható. Amúgy Tomi utánozhatatlanul nyomja Lucit. Ja és ahogy nótázik... Hát az csúcs. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4×01: 10/9. Tetszett, megalapozta a hangulatot. Bruce szépen halad a Batmanné válás felé. A párbeszédek még mindig nagyon jók, a színészek - különösen a gyerekek - zseniálisak, a történet még mindig lebilincselő. Ki hitte volna, hogy az eléggé gyenge 1. évad után - ahol persze voltak jó részek is - ilyen magasságokba emelkedik majd a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.