Ugrás a kommentre

2. évad teaser


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A kalóz trailer az offical hosszabb változata. Ugyanazok a jelenetek benne vannak abban is. 

Ebben a kiszivárgottban mintha Cody sorsa meg lenne pecsételve. I have a bad feeling about this...... -_- 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó lesz ez!! Gunji! Nagyon bírtam! A türelem próbája olyan szép jelenet volt! Hogy úszta meg a 66-ost? Ha templomon kívül volt, akkor a feltehetően a mestere is nem? Ilyen kis korban még nem lehetett önálló feladata. Ki lehetett a mestere? 

Amúgy meg további válaszok, a friss birodalom korából! A fene se gondolta, hogy Bad Batch ekkora híd lehet, pedig "épphogy csak elkészült" a csapat, épphogy csak megkaptuk a TCW utóvirágzásában! Remek! Örülök! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igazából csak egy trailer volt amit nem mutattak meg a neten, az a Mandi harmadik évadjának a beharangozója.

Van egy másik Bad Batch-előzetes is, amit csak a Celebrationön mutattak meg. Plusz Ahsoka, Mando S3, Tales of the Jedi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Több Jedi, például Jocasta Nu is kijutott a Templomból, nem mészároltak le mindenkit.

Na nehogy már úgy legyen! Tudtommal magam végeztem vele hidegvérrel a Revenge of the Sith játékban ps2-n. És ez kánon! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Whill írta:

Van egy másik Bad Batch-előzetes is, amit csak a Celebrationön mutattak meg. Plusz Ahsoka, Mando S3, Tales of the Jedi.

OFF: szerintem egyedül a Tales of the Jedi előzetesét adhatták volna még ki. Csakúgy, mint a Bad Batch, az is ősszel fog érkezni, szóval nem értem az exkluzivitást, hacsak nem az volt a cél, hogy ne vegyék el a reflektorfényt a Bad Batch/Andor/Obi-wan triótól. A többi kezdetleges jeleneteket mutatott, szóval ha csak később - D23 szeptemberben - kapjuk meg őket, de "szebb" effektekkel, úgy nekem megfelel.

 

ON: Rex vs. Cody mikor? :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 2. évad teaser
  • 1 hónappal később...

@Cpt. Rex szerintem ebben az teaserben több jelenet is van az Ord Mantellről. Konkrétan látni ahogy a Marauder menekül a rá támadó gunshippek és V-szárnyúak elől. Nem tán valaki feldobta őket (Cid)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Cpt. Rex szerintem ebben az teaserben több jelenet is van az Ord Mantellről. Konkrétan látni ahogy a Marauder menekül a rá támadó gunshippek és V-szárnyúak elől. Nem tán valaki feldobta őket (Cid)?

Lehetséges. Lehet hogy nem is Cid lesz majd, hanem valaki más....

Akár a 2 kocsma töltelék is feldobhatja őket, egy takaros kis summáért cserébe. A credit nagy úr.. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.