Ugrás a kommentre

Streamingek (Disney+, Netflix, HBO Max, SkyShowtime, Amazon Prime és társaik)


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A 24 első évad szinkronja igazi csemege. Ha jól emlékszem, valamilyen mágikus okból kifolyólag gyorsan átvették a sorozatot, a MTV1-en (vagy ahogy akkor hívták) ment nem sokkal az USA debüt után, elég nagy nevekkel. Igazi oldschool cucc, ahol még a stáblistát is bemondják, meg a szöveges feliratokat, a kisebb szerepek hangjait pedig részről-részre variálták. :D Aztán jó sokáig semmi, és amikor sok évvel később elővették folytatni, akkor Selmeczi Roland már csak két évadig jutott el, és jött a baleset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Ez alapvetően örömteli! De Veled egyetértve örömöm inkább csak félöröm. Az első 9 évad nem kapta meg a szinkront.... csak a 10. és 11. évadok. Persze vessek magamra, mert egyáltalán megfordult a fejemben a gondolat, hogy magyarul nézek bármit is :D viszont ennek pont az lenne az előnye, hogy ott van több hangsáv is és kiválasztod, ami tetszik és azzal nézed. A sorozathoz jóideje létezik szinkron, de úgy tűnik ugyan az a helyzet, mint a másik általam nagyon várt sorozat ... a 24 esetében. A sorozat kezdettől fogva fent volt a platformon annak magyarországi indulása óta, DE!!! szinkron nélkül. Úgy voltam vele, hogy sebaj, idővel majd csak felkerül a magyar hangsáv is..... ám ez mai napig NEM történt meg! Ez alapján úgy sejtem az X-Akták első 9 évada esetében is így lesz! 

Aú, pedig a 24 is úgy lenne jó. Semmi bajom ha olvasni kell, de egy régi sorozat, amit akkor úgy fogadtam be ahogy adták, ha most újráznám megint úgy akarnám. A Bud Spencer / Terence Hill duót sem nézném eredeti nyelven soha. Csak a star wars van olyan szinten, hogy mindkét formában látom az értéket, a nosztalgiát ha úgy tetszik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Ez alapvetően örömteli! De Veled egyetértve örömöm inkább csak félöröm. Az első 9 évad nem kapta meg a szinkront.... csak a 10. és 11. évadok. Persze vessek magamra, mert egyáltalán megfordult a fejemben a gondolat, hogy magyarul nézek bármit is :D viszont ennek pont az lenne az előnye, hogy ott van több hangsáv is és kiválasztod, ami tetszik és azzal nézed. A sorozathoz jóideje létezik szinkron, de úgy tűnik ugyan az a helyzet, mint a másik általam nagyon várt sorozat ... a 24 esetében. A sorozat kezdettől fogva fent volt a platformon annak magyarországi indulása óta, DE!!! szinkron nélkül. Úgy voltam vele, hogy sebaj, idővel majd csak felkerül a magyar hangsáv is..... ám ez mai napig NEM történt meg! Ez alapján úgy sejtem az X-Akták első 9 évada esetében is így lesz! 

Szomorú mert az x aktákat tényleg nagyon feelinges szinkronnal nézni. Rékasi Károly, Nárai Erika, Cs Németh Lajos... Inkább passzolom az eredeti hangokat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a 24 példájából kiindulva esélyes, hogy most felkerült magyar szinkron nélkül az X-Files első 9 évada ...... ééééés cső! Így is marad. 10. és 11. évadok kaptak szinkront, a korábbi 9 nem.

Amikor előfizettem tavaly (magyarországi indulás első napján!!) a 24 volt az első (meg a LOST) amit csekkoltam. A 24-nél csalódás volt, hogy a teljes magyar szinkron hiányzik. Némi felüdülés volt viszont, hogy a LOST esetében legalább volt szinkron. (A Szökés évdain is) .... de amin nincs (és már több, mint egy éve nincs) azon nem is lesz. Max valamikor - ha mégis felkerül - kellemeset csalódok. De hát egyelőre X-Akták esetében is arra számítok, hogy nem lesz! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Pildi írta:

Nálatok jól működik  a Disney+? Nálunk annyira nehezen tölt be bármit is, szaggat az elején egy félórát, s csak utána megy normálisan. Egyszerűen élvezhetetlen így a tévézés. :(

Az elmúlt pár napban nem voltunk otthon, de holnap megnézem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Pildi írta:

Nálatok jól működik  a Disney+? Nálunk annyira nehezen tölt be bármit is, szaggat az elején egy félórát, s csak utána megy normálisan. Egyszerűen élvezhetetlen így a tévézés. :(

Nálam minden rendben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk ez már a második alkalom volt a héten, hétfő este egy sorozat indult ilyen kínlódva este 9 körül, tegnap pedig egy filmet akartunk kezdeni este 10-kor és még rosszabb volt. 

Nem netprobléma, mert a többi streaming oldallal nem volt gond egyik alkalommal sem.

 

Ha még egyszer előfordul, irok nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Pildi írta:

Nálatok jól működik  a Disney+? Nálunk annyira nehezen tölt be bármit is, szaggat az elején egy félórát, s csak utána megy normálisan. Egyszerűen élvezhetetlen így a tévézés. :(

 

Nálam sose megy jól, legalább egyszer de néha többször kell ráfrissítenem, mire hajlandó elindítani az adott műsort. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Felkerült két klasszikus főzős műsor szinkronnal az HBO Maxra. A középpontjában egy utazó szakács áll, aki különféle húsételeket kloffol ki, szeletel fel és lyuggat ki. Nem egy Gordon Ramsay az ipse, de a konyhában ő is verhetetlen. Lesz mit nézni az este. :)  

Spoiler

2u6eOIF3hguIGSRTkOBifyxisTP7GkjAZs6iQIMP

 

Ja, és az első részben van a világ egyik legjobb filmes tortája. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptember 20-ig bezárólag három hónapon keresztül mindössze havi 599 Ft-ért fizethetünk elő a Disney+-ra, három hónap elteltével az előfizetés automatikusan megújul az éppen akkor érvényes 3090 Ft-os havi előfizetési díjjal. Egyelőre nincs információ, hogy az aktív előfizetéssel rendelkezőknél mikor emelnek árat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Lehet, hogy sokan ismerik már, de mivel még nem volt róla szó, gondoltam megemlítem: aki rendszeresen használ streaminget, annak érdemes lehet regisztrálni a JustWatch-ra. Elég jó kis hely, be lehet állítani, melyik szolgáltatókról közöljön híreket, természetesen országra leszűkítve a kört. Akár a tévével/PC-vel is össze lehet kötni, így közvetlen lehet indítani a filmeket vagy sorozatokat. Ugyan egy napos késéssel működik, de nagyon jól nyomon követi, hogy mik a legújabb alkotások az egyes szolgáltatóknál. És persze külön is rá lehet keresni a filmekre és sorozatokra, ahol akár a minőség alapján is lehet szűrni az eredményeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

"Az előfizetés hozzáférést biztosít a helyileg elérhető Disney+-kínálathoz, személyre szabott ajánlásokhoz, illetve olyan funkciókhoz, mint például a korlátlan letöltés. Az előfizetés lehetővé teszi továbbá, hogy a felhasználók egyszerre akár négy támogatott eszközön is streamelhessenek tartalmakat. "

 

"A regisztráció után akár hét profilt is létrehozhatsz a fiókodban, és kezelheted őket a támogatott eszközödről. "

 

 

Az email cím plusz jelszó az közös, mindenki azzal lép be, de a profilokat külön lehet 4jegyű számkóddal zárni

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, @Yoda József jól írta, egyidejűleg 4 eszközről lehet nézni a Disney+-t és 7 profilt hozhatsz létre. Nincs megkötés, szóval akár az ország négy sarkában is nézhetik egyszere, a lényeg, hogy egyidejűleg mindig csak maximum 4-en legyenek, akik nézik. Mindenki a te jelszavaddal lép be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ugyan az sem jó, de mindent összevetve, a Resistance 2. évadát leszámítva a Disney+-on minden mozgóképes kánon mű elérhető és rengeteg nem kánon cucc is van.

 Nekem azért a Resistance 2. évad hiánya továbbra is fáj és érthetetlen. Már rég ledaráltam volna, de letölteni meg kajtatni hozzá megfelelő feliratot nincs kedvem.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.