Ugrás a kommentre

Középdöntő 14: Jabba the Hutt vs Poe Dameron


Donát

Középdöntő 14 - Star Wars Winter Madness  

22 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Donát írta:

Nálam nehéz a döntés. Bírom Jabbát és Poet is, de kb. egy súlycsoportban vannak. Hm.

 Szerintem Jabba jóval nehezebb. :P

Return Of The Jedi Episode 6 GIF by Star Wars

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagyon szimpatikus és egy nagyon ellenszenves figura párharca ez, ahol ettől függetlenül mindkettő mellett szólnak olyan érvek, hogy melyikre szavazzak.

 

Poe egy igazi fenegyerek, amilyen mindig is kell a SW-ba. Egy kiváló pilóta, egy félelemet nem ismerő ellenálló és igaz barát egyben, aki sokat tett hozzá Palpatine és a Sithek újbóli megállításához. Emellett egy laza, közvetlen fazon, aki könnyen megtalálja a hangot Finnel és az összhatást tekintve is egy szimpatikus csávó. Oscar Isaacet azóta bírom, hogy először láttam filmben és a színészi játékát tekintve is az egyik legizgalmasabb figura jelenleg Hollywoodban. Van egy sajátos kisugárzása és többé kevésbé jól is választ szerepeket.

 

Jabba viszont hasonlóan a másik párharcban 3PO-hoz egy igazán emlékezetes, ikonikus karakter, aki szintén a kezdetektől hozzátartozik ehhez az univerzumhoz. Eleinte mindig egy ilyen kő egyszerű undorító, gusztustalan rondaságnak tartottam őt is, meg a huttokat is úgy en bloc. Most komolyan elég ránézni erre a képre, amit betett Donát, ahogy beindult a nyálelválasztása Leiától és szinte elképzelhetetlennek tűnik, hogy bármennyire is pozitív kontextusban gondolkodjunk erről a karakterről. Ma azonban így apák napján bevillan a TCW mozifilm és nem mondom, hogy Jabba szimpatikusabbá vált számomra az ott látatottak miatt, de mégis egy aggódó édesapát ismerhettünk meg benne, aki egy olyan sebezhető oldalát mutatta, amit korábban, meg aztán mondjuk később sem láttunk tőle. Arra pedig korábban nem gondoltam, hogy egy hutt lehet aranyos is.

 

Ettől még persze Jabba egy megátalkodott gengszter, Poe meg egy hős, de nekem most valamiért Jabba felé billen a mérleg nyelve, hozzáteszem 3PO-val ellentétben ő nem idegesített sohasem és ha jobban belegondolunk a férfitársadalom is hálás lehet neki, ugyanis ő vetkőztette le arra a bikinire Leiát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.