Ugrás a kommentre

Part 2 - Toil and Trouble


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezra esetleges beszürkülése nekem is eszembe jutott. Nem csak annak kapcsán, hogy Thrawnnal esetleg össze kellett fognia egy új világban, de ő nyitott ki Sith holokront is, Maul is hatott rá, plusz itt van ez a 10 év, ki tudja hogy miként látjuk viszont. Vajon húznak egy merészet egy új más Ezrával, minz az ST Luke-kal, vagy ugyanazt a hőst kapjuk akiktől elbúcsúztunk? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ezra esetleges beszürkülése nekem is eszembe jutott. Nem csak annak kapcsán, hogy Thrawnnal esetleg össze kellett fognia egy új világban, de ő nyitott ki Sith holokront is, Maul is hatott rá, plusz itt van ez a 10 év, ki tudja hogy miként látjuk viszont. Vajon húznak egy merészet egy új más Ezrával, minz az ST Luke-kal, vagy ugyanazt a hőst kapjuk akiktől elbúcsúztunk? 

Vagy esetleg Marokkról derül ki hogy ő Ezra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Donát írta:

Vagy esetleg Marokkról derül ki hogy ő Ezra. 

Na annak nagyon nem lenne sok értelme. Az azt jelentené, hogy Ezra nincs eltűnve, tehát valszeg Thrawn sincs. Miközben konkrétan ez a plot, hogy eltűntek :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ezra esetleges beszürkülése nekem is eszembe jutott. Nem csak annak kapcsán, hogy Thrawnnal esetleg össze kellett fognia egy új világban, de ő nyitott ki Sith holokront is, Maul is hatott rá, plusz itt van ez a 10 év, ki tudja hogy miként látjuk viszont. Vajon húznak egy merészet egy új más Ezrával, minz az ST Luke-kal, vagy ugyanazt a hőst kapjuk akiktől elbúcsúztunk? 

10 év alatt sokat változik az ember, szóval én már lélekben fel vagyok rá készülve, hogy egy új Ezrát kapunk. :D Hogy ez az Ezra melyik tengely felé mozdul el, az jó kérdés, én reménykedek abban, hogy marad a jók oldalán.

53 perccel korábban, Donát írta:

Vagy esetleg Marokkról derül ki hogy ő Ezra. 

Ezt a teóriát már azóta diskurálják, amióta megjelent az inqvizítor a fő előzetesben. Lenne meglepődés? Nem is kicsit, ugyanakkor fel lehetne tenni a kérdést: ha Ezra visszajött a galaxisba, akkor Thrawn miért nem? Vagy Thrawn is visszatért? Akkor Morgant valaki nagyon manipulálja. :D

És ha Ezra vissza is tért, miért nem szólt a többieknek? Az új galaxisban annyira megkísértette a sötét oldal, hogy visszatérve nem is keresné fel a "családját"?

Ezrát már 3-szor megkísértették - sith holokron, Maul és a jóságos Palpatine - mindháromnak ellenállt. Pont most törne meg? Persze Filoni még talán egy TLJ-hez(?) írt könyvben közölte, hogy attól, hogy egyszer legyőzted a sötét oldalt, attól az még kísérteni fog téged (ugye Luke későbbi története), szóval ebből a szempontból eltudom képzelni, hogy kalapos barátunk húz egy váratlant, de ahhoz egy nagyon jó indok és egy igazán jó történet kell.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Na annak nagyon nem lenne sok értelme. Az azt jelentené, hogy Ezra nincs eltűnve, tehát valszeg Thrawn sincs. Miközben konkrétan ez a plot, hogy eltűntek :D 

Meg lehetne oldani. De tekerni kellene a sztorin párat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 08. 23. - 17:44, IndianaAndrisSolo írta:

Gryskek? Yuuzhan Vongok? Zeffók? Chiss-ek? Vagy szimplán a Dathomirian Nightsisterek?

 

Az újranézés után az éjnővéreket kizárnám. Ha mégis ők lennének, az elég béna fordulat lenne, mivel már addigra Elsbeth felfedi, hogy éjnővér-vér folyik az ereiben. Majd utána homályosan utalna rájuk? Ne már...

 

Bedobnék viszont még három lehetőséget a kalapba: az egyik a Rakaták, a másik a Yoda faja! Utóbbira elég kevesen gondoltak. De remélem, nem az lesz, és Grogun kívül nem lesz más ebből a fajból. Harmadik tippem: Sith Pureblood-ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Kicsit felkaptam arra a fejem, hogy "Thrawn is calling me across time and space"

Lehet lesz szerepe a WbW-nek a sztoriban?

Épp ezért mondom, hogy nem Thrawn suttog Elzbeth-nek, hanem Ezra, aki ugye már volt a WbW-ben. De azt ne kérdezd hogy csinálja. :D 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Donát írta:

Vagy esetleg Marokkról derül ki hogy ő Ezra. 

Az bebatyna... 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Épp ezért mondom, hogy nem Thrawn suttog Elzbeth-nek, hanem Ezra, aki ugye már volt a WbW-ben. De azt ne kérdezd hogy csinálja. :D 

 

 

A suttogást? Csendben.. Máshogy nem megy. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most volt időm írni a második részéről. A topikot még nem olvastam, úgyhogy biztos lesznek ismétlések.  Sorrendben haladok.

 

Ahogy az sejthető volt, Sabine-nek szinte kutya baja sem lett az előző összecsapáskor. Bár nyilván még fel kell épülnie, de azért a felgyógyulásra sok szót nem vesztegettek. Talán tényleg jobb lett volna, ha az alkotók más módot választanak a fénykardpárbaj véget vetésének. Ahsoka így is morcosnak, mi több csalódottnak tűnt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy korábban mi volt az, ami ahhoz vezetett, hogy ők ketten megszakították a mester-tanítványi viszonyt. Huyang szavaiból viszont én azt vettem le, hogy Sabine olyan nagyon talán mégsem érzi az Erőt egy átlagos Jedihez képest. Na ezt majd meglátjuk. Azért a végén Ahsoka és Sabine ismét egy csapat lesz, de amikor a mandalori csaj nézi az újonnan felavatott emlékművet, azt éreztem, hogy nagyon Ezrára van kihegyezve a hangsúly, miközben a néhai Kanan pl. egy pillanatra sem merül fel, még a kamera sem vándorol el addig, hogy ő is látszódjon a képen.

 

Elég amatőr dolog volt, hogy Baylanék egy droidot hátrahagytak, de így legalább Ahsoka is el tudott indulni az úton, ha már a térkép elveszett. A Seatos nagyon hangulatos hely volt, kíváncsi vagyok az ősi civilizáció kilétére, persze nem biztos, hogy a nevüket megtudjuk. Rakaták? Zeffóiak? Ki tudja. Úgy látszik, inkább Elsbeth dirigál, Baylan és tanítványa elég alárendelt szerepet játszanak. Az továbbra is elég homályos nekem, ki készíthette a térképet, ami elvezet Thrawn-hoz. Nyilván a kronológiából adódóan ennek nem szabad ősi szerkezetnek lennie. Szóval a kérdés, adott. 

 

A Corellia egészen fantasztikusan nézett ki, nekem sokkal jobban tetszett, mint a Solo-ban, valahogy jellegzetesebbre sikerült (igaz, a filmben inkább a nyomornegyedet láthatjuk, itt meg azt a hajógyár-negyedet, ami révén a bolygó Galaxis-szerte fontos ipari központ). Megdöbbentő, bár ugyanakkor logikus is, hogy a birodalmi eszme még mennyire jelen van az Új Köztársaság berkein belül. Itt Ahsokának és Herának egy egész szabotőr-sejtet sikerült felszámolnia, bár gyanítom Myn Weaver inkább csak félrenézett a sok-sok pénz reményében. Akárhogyis, ilyen viszonyok között Elsbeth könnyedén megtarthatta informális befolyását a Corellian. Ahsoka és Marrok fénykardpárbaja rendkívül látványos volt, éles kontrasztban állva az előző Sabine-Shin Hati összecsapástól, amelyet inkább esetlennek éreztem. Melegség és nosztalgikus érzés öntötte el a szívemet, amikor láthattam Choppert. A kis droid tevékeny szerepet kapott és jó volt látni ahogy a megszokott módon pöröl mindenkivel, így most Herával. Van ami azért nem változik. A droidok egyébként is sokszor az állandóságot képviselik egy állandóan változó Galaxisban, ez most ismét láthattuk. Kanan és Ezra már sehol, a csapat szétszéledt, de azért azt jó látni, hogy Chopper a régi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Az továbbra is elég homályos nekem, ki készíthette a térképet, ami elvezet Thrawn-hoz.

jobban belegondolva, lehet, hogy Elzbeth készítette a térképet a sugallatok alapján, aztán elrejtette. Ezt szedte ki belőle Ahsoka a Corvuson. Ebben csak az a gyenge pont, hogy Elzbeth miért nem magánál tartotta a térképet? Miért rejtette el egy romban? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Nyilván a kronológiából adódóan ennek nem szabad ősi szerkezetnek lennie. Szóval a kérdés, adott. 

Pedig lehet simán egy ősi szerkezet. A Peridea-ra vezető út mellé purgillek vannak rajzolva. A készítő valószínűleg felfedezte, hogy a két galaxis között, a purgillek szokásos vándorlási útvonalán van egy hiperűrfolyosó, amivel könnyen át lehet jutni egyik galaxisból a másikba, és ezt belerajzolta.

Annyit mondták már, hogy ezt a térképet egy ősi civilizáció készítette, hogy ezután hülyén venné ki magát, ha kiderülne, hogy ja, amúgy mégsem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább arra gondolnék, hogy Elzbeth tudott az ősi térképről ami egy másik galaxis felé vezet, és ehhez azt tudta meg pluszban, hogy Thrawn onnan hívja. Tehát a térkép csak közvetetten vezet Thrawnhoz, valójában egy másik, távoli galaxis helyét és az oda vezető utat mutatja az ismert galaxisból. Azt pedig, hogy Morgan honnan tudta meg, hogy Thrawn onnan hívja, valószínűleg épp ebben a részben fedi fel: távoli suttogás téren és időn át, látomások, álmok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Inkább arra gondolnék, hogy Elzbeth tudott az ősi térképről ami egy másik galaxis felé vezet, és ehhez azt tudta meg pluszban, hogy Thrawn onnan hívja. Tehát a térkép csak közvetetten vezet Thrawnhoz, valójában egy másik, távoli galaxis helyét és az oda vezető utat mutatja az ismert galaxisból. Azt pedig, hogy Morgan honnan tudta meg, hogy Thrawn onnan hívja, valószínűleg épp ebben a részben fedi fel: távoli suttogás téren és időn át, látomások, álmok. 

De az a térkép egy kitüntetett helyre mutat, nem csak úgy általánosságban a galaxist vetíti ki. Elzbeth mondja is, hogy ott van Thrawn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a térkép a purrgilok vándorlási útvonalát mutatja. Amikor egyik galaxisból a másikba mennek akkor ezt az utat követik. Mivel Thrawnt purrgilok vitték el ezért elég ezt követni és rátalálnak a helyre ahova vitték.

Ezt erősíti, hogy a térkép amely a másik galaxist mutatja purrgilok képével van körbevéve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, nyilván a szereplőknek ez az egyetlen nyomuk, de lehetne valami csavar ahelyett hogy csak egyszerűen rájuk akadnak ott.

 

Sőt igazából az sokkal logikusabb, hogy a másik galaxis lakói megtalálták őket, és elvitték valahova Thrawnt és Ezrát, máskülönben nehezen élték volna túl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis ez a másik galaxis is messzi-messzi gondolom :D Én azt gondolnám, hogy a másik galaxisban a néhai nagy kultúrák eltűntek, összeomlottak, pont úgy mint az SW mostani galaxisában a zeffok meg a többiek. Szerintem a másik galaxis lényege hogy magyarázza hogy Thrawn miért volt ennyi ideig távol. Az Ismeretlen Régió gyakorlatilag a hazája. Az aligha tartotta volna távol az eseményektől ha oda kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen erre Dzséjt jól rávilágított, hogy az Ismeretlen Régió nem lett volna jó opció az eltűnésére. Mindenesetre ha nem nagyon bolygatják ezt a másik galaxist, akkor az SW identitása se sérül majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Végülis ez a másik galaxis is messzi-messzi gondolom :D Én azt gondolnám, hogy a másik galaxisban a néhai nagy kultúrák eltűntek, összeomlottak, pont úgy mint az SW mostani galaxisában a zeffok meg a többiek. Szerintem a másik galaxis lényege hogy magyarázza hogy Thrawn miért volt ennyi ideig távol. Az Ismeretlen Régió gyakorlatilag a hazája. Az aligha tartotta volna távol az eseményektől ha oda kerül.

Igazából az volt a kérdés, hogy milyen irányba akarják vinni Thrawn sztoriját. Ha eltűnt, elszigetelődött, elvágta magát az ismert világától, akkor valóban egy új galaxis sokkal kézenfekvőbb. 

Ha viszont az lett volna az ötlet, hogy Thrawn az Ismeretlen Régióba került, ahonnan x ideig nem tudott visszatérni mert a Chiss Birodalmat egy sokkal nagyobb fenyegetés sújtja mint a Birodalmat, akkor az is működhetett volna. De szemmel láthatólag az első opciót akarta Filoni, így viszont valóban nem mehetett az Ismeretlen Régióba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A neten olvastam egy teóriát, hogy Baylan mit érthet hatalom alatt. A teória úgy szól, hogy Baylan valahogy tudomást szerzett a Világok Közti Világról és hogy Thrawn hajóján található egy bejárat, amit még Thrawn rakatott oda az Uralkodó kérésére. Viszont azt Ezra lebontotta. Baylan pedig ezt az átjárót szeretné megszerezni.

Nem tudom, hogy újra lehet-e építeni, de ha igen, akkor esetleg Baylan arra pályázik, hogy megkaparintja a WBW-be való bejutat? Ahogy Baylan közli az infót Shinnek ("Hatalom. Amit el se tudsz képzelni."), nekem is ez ugrana be. De persze más is állhat valóban a háttérben.

Vajon a jediknek milyen meséket mondtak Peridea-ról? Lehetséges, hogy ott van valami, amiért Baylan hajlandó Thrawn után kutatni?

 

Ez érdekes felvetés, egyfelől tetszene a dolog, viszont mégis inkább elzárkóznék ettől az ötlettől. Az mondjuk jó lenne, hogy valamilyen szinten magyarázatot adnának rá, hogy miért várják annyira epekedve Thrawnt nem csak Morgan Elsbeth, hanem Baylanék is, akik egyelőre úgy tűnik, mintha kicsit kényszerből lennének szövetkezve. Talán nem is a kényszer a legjobb kifejezés erre, de nem feltétlenül azonosak a céljaik, illetve mintha mindkét oldalról inkább felhasználnák egymást a saját céljaik elérésére. Az viszont közös bennük, hogy számomra elsőre túlzónak tűnő jelentőséget tulajdonítanak Thrawnnak. Oké a Birodalom romokban és a chiss tényleg hatalmas koponya, képes a vesztes helyzeteket is megfordítani, de azért nem mindenható és olyan hatalmat várni tőle, amit el se tudunk képzelni az fölöttébb érdekes.
 

A másik része az elméletnek viszont azért nem tetszene, mert nekem ez a világok közti világ is egy kicsit már talán sok. Arra még oké volt, hogy Ahsokát így ki lehetett venni a képből és egy olyan feloldást tudtak ezzel adni a Malachoros párbajukra, amiből nem következett sem az, hogy Vader legyőzte Ahsokát, sem az, hogy direkt életben hagyta és ugyanez fordítva, hanem nem kellett erre a kérdésre választ adni. Ahsoka aztán eltűnt, később pedig visszatért, közben visszahozták a köztudatba a Mortis-szálat, de ennyi. Már a Mortis kapcsán is felmerült bennem az, hogy mennyire illeszthető ez be az általunk ismert SW világ keretei közé. Nekem anno a TCW-s történetszál nagyon tetszett, a mai napig a legkülönlegesebbnek tartom, de csak óvatosan hozzanak be ilyen elemeket. Erre a wbw-re már Sidious is rá akarta tenni a kezét, amihez képest a Halálcsillag adta hatalom is eltörpül. Ha tényleg ezt akarja Baylan az megmagyarázza, hogy miért kell nekik ennyire Thrawn tartózkodási helye és hogy valójában nem is a főadmirálist akarják, de a wbw olyan távlatokat nyithat meg, ami nem biztos, hogy jót tenne a sztorinak.

 

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

jobban belegondolva, lehet, hogy Elzbeth készítette a térképet a sugallatok alapján, aztán elrejtette. Ezt szedte ki belőle Ahsoka a Corvuson. Ebben csak az a gyenge pont, hogy Elzbeth miért nem magánál tartotta a térképet? Miért rejtette el egy romban? 

 

Szerintem az lehet, amit Yoda meg Bomarr ír, hogy a purrgileknek valamiféle útvonala az, ami a gömbben volt. Elképzelhető, hogy ennek az ősi civilizációnak, akik a térképet készítették a kultúrájában a purrgilek kitüntett szerepet kapnak, tisztelik őket, vagy kihasználják, de mindenesetre olyan jelentőségük volt, hogy csináltak róluk egy térképet. Ezt Morgan Elsbeth valamikor megtudta, de lehet, hogy még nem tudott, vagy addig nem akart elmenni az információért, amíg a hipehajtóműves projektje nem volt készen, csak Ahsoka keresztülhúzta a számításait és így cselekednie kellett, máshogy ütemezeni az akciót. Ezért nem ment el korábban a térképért, de szerintem biztos nem ő készítette, de lehet, hogy az Éjnővéreken keresztül (volt valami feljegyzésük róla, amit ő megtalált) szerzett tudmást a térképről. 
Ami ennél izgalmasabb, az Thrawn visszatérése, mert olyan mintha ezt többen megérezték volna, Ahsoka is sejti, Morgan lehet, hogy csak vágyakozik utána, de valami ott a másik galaxisban biztos történt. Thrawn, aki két ecsetvonásból komplett hadmozdulatokat következtet ki, biztosan felfedezett ott valamit és nem tétlenkedett az eltelt időben és ennek a hullámai valahogy eljuthattak Ahsokához, de arra számítanék, hogy tartogat meglepetéseket ez a másik galaxis, csak annak nem örülnk, ha valami nagyon elrugaszkodott over the top dolog lenne.

 

44 perccel korábban, Donát írta:

Ha viszont az lett volna az ötlet, hogy Thrawn az Ismeretlen Régióba került, ahonnan x ideig nem tudott visszatérni mert a Chiss Birodalmat egy sokkal nagyobb fenyegetés sújtja mint a Birodalmat, akkor az is működhetett volna. De szemmel láthatólag az első opciót akarta Filoni, így viszont valóban nem mehetett az Ismeretlen Régióba.

 

Ha Thrawn az Ismeretlen Régiókba került volna akkor a grysk konfliktust kellett volna megoldani, de a gryskekről ha jól emlékszem a Rebelsben, vagy bármelyik másik sorozatban soha nem tettek említést. Ez a fenyegetés arra kellett, hogy Thrawnt behozza a képbe és a mi általunk is ismert galaxisba, de úgy érzem ezt meg fogják hagyni Zahn terepének és esetleg majd egy újabb könyv trilógiában tesznek pontot a gryskek végére. Ezzel a másik galaxissal szerintem az volt a cél, hogy Thrawn ne tudjon visszatérni (az Ismeretlen Régiókból legfeljebb nem akart volna visszajönni, ha a kötelesség a chissek iránti lojalitásában nyilvánul meg), mert egy ilyen speciális "purrgil-ugrással" tudnak csak oda elmenni és Elsbeth szerkezete kell majd a visszatéréshez, ez meg könnyen elképzelhető, hogy Thrawnnak nem állt ott rendelkezésére és nem is tudott építeni a másik galaxisban, így ha akart volna se tudott volna visszajönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Wilde írta:

Szerintem az lehet, amit Yoda meg Bomarr ír, hogy a purrgileknek valamiféle útvonala az, ami a gömbben volt. Elképzelhető, hogy ennek az ősi civilizációnak, akik a térképet készítették a kultúrájában a purrgilek kitüntett szerepet kapnak, tisztelik őket, vagy kihasználják, de mindenesetre olyan jelentőségük volt, hogy csináltak róluk egy térképet. Ezt Morgan Elsbeth valamikor megtudta, de lehet, hogy még nem tudott, vagy addig nem akart elmenni az információért, amíg a hipehajtóműves projektje nem volt készen, csak Ahsoka keresztülhúzta a számításait és így cselekednie kellett, máshogy ütemezeni az akciót. Ezért nem ment el korábban a térképért, de szerintem biztos nem ő készítette, de lehet, hogy az Éjnővéreken keresztül (volt valami feljegyzésük róla, amit ő megtalált) szerzett tudmást a térképről. 
Ami ennél izgalmasabb, az Thrawn visszatérése, mert olyan mintha ezt többen megérezték volna, Ahsoka is sejti, Morgan lehet, hogy csak vágyakozik utána, de valami ott a másik galaxisban biztos történt. Thrawn, aki két ecsetvonásból komplett hadmozdulatokat következtet ki, biztosan felfedezett ott valamit és nem tétlenkedett az eltelt időben és ennek a hullámai valahogy eljuthattak Ahsokához, de arra számítanék, hogy tartogat meglepetéseket ez a másik galaxis, csak annak nem örülnk, ha valami nagyon elrugaszkodott over the top dolog lenne.

Ez nem magyarázza meg, hogy Elzbeth honnan tudta merre van Thrawn? Ráadásul egy ősi térkép pont oda mutat? Számomra a térképnek csak akkor van értelme, ha Thrawn eltűnése után készítette olyan valaki, aki tudta hol van az admirális.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A térkép szerintem a Purgillek útvonalait tartalmazza. A szokásaikat. Egy helyet ahová mindig visszatérnek. 

Amikor felnyitják a térképet a másik helyet körös-körül purgillek szimbólumai díszítik. És a vége főcímben is purgillek ikonjai láthatók, majd 4-5 csík a purgillek mentén egy pont felé száguld. A végefőcím utolsó pillanatai ezek. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Számomra a térképnek csak akkor van értelme, ha Thrawn eltűnése után készítette olyan valaki, aki tudta hol van az admirális.

Szerintem pont forditva. Csak akkor van értelme a térképnek ha ősi és csak közvetve mutatja Thrawn helyét. Különben miért van a térkép egy ősi templomban (éjnővérek már nagyrészt kihaltak Thrawn eltűnésekor) és miért lehet megolvasni egy letűnt civilizáció "térképolvasójával"?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem pont forditva. Csak akkor van értelme a térképnek ha ősi és csak közvetve mutatja Thrawn helyét. Különben miért van a térkép egy ősi templomban (éjnővérek már nagyrészt kihaltak Thrawn eltűnésekor) és miért lehet megolvasni egy letűnt civilizáció "térképolvasójával"?

A térképet minden nélkül is lehet olvasni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ősi templom régi térképe mutat egy helyet. Amit a jedik tündérmesének tartottak. De miért biztos, hogy ott van Thrawn? Mert purgillek vitték el. A térkép purgill fészket mutat, biztos, hogy nem Thrawnt mutatja. Csak így lehet értelme. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.