Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miért kell meglepődni? :D

Lucas a DolbyDigital híve, mivel asszem ő az egyik aki tökéletesítette az EX hangzással. :lol: Eddig egy SW DVD sem jött ki DTS hangsávval. Ez lesz az első aminek nagyon örülök amúgy. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nekem a megjelenés dátumától függ, hogy DVD-n is megveszem-e. Karácsonyra kapok/veszek BR olvasót/írót a gépembe, így ha akkortájt jelenik meg, akkor BR, ha előbb akkor DVD-n is. Bár lehet, hogy DVD-n már nem akkor sem :P

1,5 hónapot kibírok még. Sajnos sok kiadásom lesz még így is (House, FFAC, TFU, monitor vagy vetítő... stb) így a DVD-n még nagyon gondolkodok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem, ha csak addig nem esik az ölembe egy BR lejátszó :P Bár a hagyomány szerint nálam új adathordozón az Aliennek kell lennie az elsőnek. Az Alien Trilogia volt az első gyári VHS-em, DVD-n az első az Alien Quadrilogy volt, szóval BR-en is annak kell lennie (bár nem dőlnék a kardomba, ha ne adj isten egész véletlen egy Star Wars korong landolna elsőként a jövőbeni BR lejátszóba :P ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a hagyomány szerint nálam új adathordozón az Aliennek kell lennie az elsőnek.

Off

Ilyen alapon nálam LOTR film lenne az első, bár még valóban odébb van ez, nem a közeljövőben veszek BR-lejátszót. Majd ha szinte már utánam dobják :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen alapon, én jól teljesítettem :)

Első boltban vásárolt VHS-em (saját pénzen) a Guild kiadású Star Wars volt, DVD-m az EPI-II díszdobozos kiadványa volt (15k-ért :) ) és az első BR-em pedig a TCW pilot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a BR korszak szerintem a válság miatt később fog beköszönteni. És mivel 8%-os a piaci részesedése kis hazánkban azon sem lepődnék meg ha a TCW 1. évadja csak DVD-n jelenne meg, vagy csak jelentős csúszással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a BR korszak szerintem a válság miatt később fog beköszönteni. És mivel 8%-os a piaci részesedése kis hazánkban azon sem lepődnék meg ha a TCW 1. évadja csak DVD-n jelenne meg, vagy csak jelentős csúszással.

A mozifilm BR változata is megjelent egy időben a DVD -vel. Ráadásul már el is fogyott az xpress- nél...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.