Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Miért kezd el Shak Ti a Handen Meditálni, és miért nem érzi meg, hogy Grivi mögötte van és miért nem érezte eg, hogy Anakinék előtte állnak.

Szerintem ezekért vágták ki.

 

Nekem ezek eléggé befejezett jeleneteknek tűnnek. Persze nem a legszebb renderek, de készen vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja.... Shaak Ti mindig a legrosszabkor kezd meditálni. Vagy akkor amikor éppen egy ellenséges hajón van és a háború egyik főbűnőse mögötte ügyködik egy karddal, vagy akkor amikor éppen ostromolják a Templomot és a sötét oldalra állt Anakin közelit felé :P

Tulajdonképpen egyik se igazán jó...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kezd el Shak Ti a Handen Meditálni, és miért nem érzi meg, hogy Grivi mögötte van és miért nem érezte eg, hogy Anakinék előtte állnak.

Szerintem ezekért vágták ki.

 

Nekem ezek eléggé befejezett jeleneteknek tűnnek. Persze nem a legszebb renderek, de készen vannak.

 

Miért meditál?Azért amiért QuiGon a TPMben.

Miért nem érzi meg őket?Mert túl elméllyedt a meditálásban :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt álljunk meg.Hogy kerül Shaak Ti a Láthatatlan Kézre?Ott csak Anakin és Obi-Wan vannak mint Jedik nem?Egy másik mentőakció is indult?

A képek rettenetesen jók.MINDET vissza a filmbe.Egyiket sem kellett volna kivágni.

 

Ő még elötte kerlüt fel a hajóra, amikor GG elrabolta Palpit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenhol november 1-jén jön ki a DVD kivéve nálunk! Elöszőr áttették november 15-re, de végül az Intercom (rohadjon meg) úgy döntött, hogy inkább decemberre teszi.... ugyhogy megjelenés: december 1! A forrás hivatalos.

 

Ezt az intercom illetékeseinek küldöm: :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Minél közelebb jön ki a Karácsonyhoz egy film újdonságként, annál többet visznek belőle..."

 

Ez igaz, de aki nem akar várni, az esetleg addigra beszerzi a kalózverziót, és lehet, hogy később már nem lesz kedve megvenni az eredetit (amin ugyebár amúgy sincs magyar szinkron, tehát semmivel sem "több", mint egy máshonnan beszerzett példány). Akiket nem érdekelnek az extrák, csak a film, azok szerintem nem fognak ölbe tett kézzel ülni decemberig, míg az Intercomtól megkapják, ami jár. :P

 

Van valami hivatalos infó a várható árról? Még mindig 5000 körüli?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az apjuk férfiasságuk által megtermékenyített ősi foglalkozást végző anyukájukat bubozzák meg, vérnyúl harapjon a nemesebbik felükbe és csókolják meg az anyaföldet miközben fűnyíróval szteppelnek a hátukon. Agytérfogatszegény ferdehajlamú baromfik. Hogy a fenébe gondolják ezt? Mi az, hogy december 1? Üzleti megfontolásból megmondom mit csinálhatnak. Nem fog az se jobban, se rosszabbul fogyni december 1-jén. Aki meg akarja venni, az megveszi nov 1-jén, aki meg karácsonykor, az megveszi decemberben, elvégre nem egy hónapig árusítanak csak filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P Remélem ez még változik. Csak abban az esetben lesz bocsánat(?), ha lesz rajta szinkron. Különben megkapják ami jár...

 

Nono Sidi Mandrell :P

 

Én azt várom, hogy egybecsomagolva az első két résszel dupla lemezes verziókban (vagyis 6DVD) kijöjjön. Gondolom az majd egy következő menet lesz. Feketefordulás (a téli napforduló) előtt az is megjelenik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem a starwars-union.de weblapot, amely szerint újra kiadják a klasszikusokat DVD-n, ez jön decemberben. Érdekesek a shaak ti-grievous képek mellette, meg az obiék a kerozinban képek. EZeket láttátok már?

Én még reménykedem, ennyire köcsögök tényleg nem lehetnek ott az intercomnál. EZt direkt írtam kisbetűvel. Bár Nemecseket tisztelem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.