Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Még a Knights of Ren trailerhez. Már csak azért sem lehet real, mert a Ren lovagok az eddigi ismereteink szerint nem szolgálták a Birodalmat. Viszont itt úgy mutatják be az egyiküket, mint aki a Birodalom oldalán harcol a Mustafaron. Szóval biztosan fan made. Ahhoz képesét viszont tényleg minőségi. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 minutes ago, Ody Mandrell said:

Egyébként nem véletlen volt ismerős a "Ren lovag". Az ugyanis állítólag a witch king a GYU-ból. :D 

Igen, kicsit Sauronos is lett, főleg a sisak. Nekem nem is tetszett annyira a dizájn. Szerintem mind Kylo Ren, és Ren sokkal jobban néznek ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A mai nap lesz a TCA Winter Press Tour 22 Disney+ része.

 

Érdekesség ezzel az eseménnyel kapcsolatban, hogy tavaly ezen jelentették be a tavaszi és nyári premierjeiket (Bad Batch, Loki, Monsters at Work, Turner & Hooch, stb.) szóval elképzelhető, hogy végre kapunk egy bejelentést, hogy mikor jön az Obi-wan Kenobi, illetve a The Bad Batch 2. évada. :)

 

A tweet alapján csak Boba Fettel fognak foglalkozni ma: 

 

Más Tweetek alapján pedig az egész annyi, hogy behívták Ming Na Went és Morrisont egy beszélgetésre.

 

Szerk: Véget is ért az esemény, nincs itt semmi látnivaló

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom a twitter oldalukat, február 24-ig fog tartani az egész TCA winter tour. Tavaly február végefelé jelentették be a dolgokat, lehet most is erre készülnek.

 

Na mind1, mondjuk most pusmogják, hogy a Moon Knight március 30-án fog érkezni, szóval elképzelhető, hogy a Boba Fett után csak májusban lesz SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 minutes ago, Bence1997 said:

Na mind1, mondjuk most pusmogják, hogy a Moon Knight március 30-án fog érkezni, szóval elképzelhető, hogy a Boba Fett után csak májusban lesz SW.

Az akkor elég hosszú hiátus lesz. De annál erősebb lesz az év május utáni fele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Az akkor elég hosszú hiátus lesz. De annál erősebb lesz az év május utáni fele.

Igen. Ugye azt mondták, hogy csak nyártól fog a SW és a Marvel ütközni. Addig meg elszeparálják őket. Azért is gondolom a májust, mert 1 hónap múlva kellene elkezdődnie a következő SW sorozatnak, ha a MK elé akarnak valamit, de a Lucasfilm nem fog a Book of BF marketingje közben belekezdeni egy másik sorozatba. Valószínűleg most lesz egy kis szünet és májustól szerintem Kenobi-Bad Batch-Andor-Mando sorrendben lemennek majd a SW sorozatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Bence1997 said:

Igen. Ugye azt mondták, hogy csak nyártól fog a SW és a Marvel ütközni. Addig meg elszeparálják őket. Azért is gondolom a májust, mert 1 hónap múlva kellene elkezdődnie a következő SW sorozatnak, ha a MK elé akarnak valamit, de a Lucasfilm nem fog a Book of BF marketingje közben belekezdeni egy másik sorozatba. Valószínűleg most lesz egy kis szünet és májustól szerintem Kenobi-Bad Batch-Andor-Mando sorrendben lemennek majd a SW sorozatok.

Akkor mondjuk az a pár hónapos várakozás kifizetődő is lesz. Ez a négy sorozat jól le is foglalja majd az évet. És ezek ilyen sorrendben is fognak majd jönni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Akkor mondjuk az a pár hónapos várakozás kifizetődő is lesz. Ez a négy sorozat jól le is foglalja majd az évet. És ezek ilyen sorrendben is fognak majd jönni?

Hát szerintem igen, bár a Bad Batch kakukktojás. Arról még semmi hírünk nincs.

 

Illetve most ugrott be, hogy ha tényleg májusban jön a következő SW sorozat, akkor vajon mi lesz a helyzet a Celebrationnel? Még mindig május végére van tervezve vagy az elmúlt hetek eseményei (Omikron) kicsit átalakították a dolgokat? Pár napja jelentették be pl., hogy az E3 megint online lesz megtartva és az júniusban esedékes. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre személyesen lesz tartva a korábban bejelentett időpontban: https://www.starwarscelebration.com/en-us/home/announcement.html

 

Egyébként szerintem nem fogják mégegyszer elhalasztani. Max online lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 01. 13. - 11:11, Bence1997 írta:

Nekem a kamerás felvevés mellett az is szemet szúrt, hogy oda van írva: A Star Wars Story. Tudtommal ezt a Lucasfilm már elhagyta. :hmm:

Egyébként ez nagyon szomorú, hogy elhagyta ezt a "brandet" a Lucasfilm mindössze két film után. Értem, hogy a Solo megbukott, és utána jegelték az SW mozifilmeket. De pl. a Rogue Squadron is lehetne A Star Wars Story, azt hiszem, nem ezen a branden múlt... Bízom benne, hogy a Boba Fett közepesen erős nézettsége kapcsán meg nem azt a konklúziót fogják levonni, hogy ja, akkor itt nem kell klasszikus karakter. Majd az Obi-Wan bedurrantják a dolgokat! Remélem...

 

Egyébként így utólag szemlélve azért lehetett volna erősebb is a Boba reklámkampánya úgy, hogy 2021 egyetlen SW élőszereplős kontentje volt. Meg még úgy is, hogy nem akartak sokmindent ellőni a trailerben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A Lucasfilmnél már egy Luke sorozaton is gondolkodnak. Nem tudom mennyire hiteles a forrás, lehet semennyire. :) 

 

https://www.small-screen.co.uk/luke-skywalker-series-reportedly-being-discussed/?fbclid=IwAR1LCCD9NL21H-z_d-ml4VstOm0p7yP2Pyp32afXjlzqCbGluUgQPUvKHwg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jordan Maison is belengetett egy új sorozatot. A forrásai szerint egy High Republic érájában játszódó, fiatal gyerekekről (kora tinikről) szóló sorozat készül a Lucasfilm berkein belül. Az egyik Luminous tag is bevan vonva. A forrása úgy jellemezte, hogy:

"Stranger Things in space"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én forrásom, Maximus Bisztosz is megsúgta nekem, hogy a Lucasfilmnél egy új Star Wars filmről is beszélnek, amit úgy jellemzett, hogy "látványos és elképesztő" lesz, és vagy a Birodalom vagy az új Köztársaság korában fog játszódni, de ha nem, akkor lehet, hogy valamikor a régi Köztársaság érájában. Néhány sztorirészletet is megosztott:

Spoiler

OnT5QNG.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nagyon remélem, hogy a HR korszak ne megy tini sorozattal fog elkezdődni...

Az Acolyte bár a HR végén fog játszódni, nem lesz valószínűleg tini sorozat. ;)

 

Bár én nem lennék ellenére egy fiatalabb színészekből álló sorozathoz. Egyelőre a bejelentett sorozatok közül talán az Acolyte az, amelyhez egy 20-as éveiben lévő hölgyeményt keresnek, a többiben mind felnőttek a főszereplők. Ha a karaktereket nézzük, akkor Andor lesz az egyedüli - meg talán Lando, ha ott a Solo előttre megyünk - ahol a főszereplő a 20-as éveiben leledzik, pedig Diego Luna már túl van 40-en, Donald Glover pedig közelít a 40-hez. :)

És azért többek között a Stranger Things is bemutatta nekünk, hogy fiatal színészekkel is tudnak izgalmas történetet alkotni vagy a Cobra Kai is többnyire fiatalokról szól, ne Disney Channeles vagy Nickleodeonos játszadozásra kellene gondolnunk ebben az esetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben azért van valami. Ha megnézzük a filmeket, többnyire fiatalokról szól. Anakin 9 éves az ep1-ben, 19 az ep2-ben, 22 az ep3-ban. Luke és Leia 19 az ep4-ben, 22 az ep5-ben és 23 az ep6-ban. Rey pedig 19 az ep7-8-ban és 20 az ep9-ben, de még Finn sem öreg, hiszen 23 az ep7-8-ban és 24 az ep9-ben. Ahsokáról, Ezráról, Sabine-ról vagy Kazról nem is beszélve, akik még náluk is fiatalabbak voltak, amikor megismertük őket. Ehhez képest most "vénemberek" a főszereplők. Boba 41, Djarin is 40 körüli lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Resistance egy mellékprodukció volt, ami csúfosan bebukott. Kétlem, hogy a Disney+-ra ilyen tartalmak jönnének a jövőben. Pláne, hogy ez élőszereplős sorozat lenne. Persze majd meglátjuk, hogy igaz-e a hír, bár titkon örülnék, ha megismernénk Stellan Gios, Elzar Mann és Avar Kriss padawanos éveit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A korai tinik azok elvileg olyan 10-13 éves körüliek lehetnek. Remélem tanultak a Resistance-ből.

A Resistance-nek nem az votl a baja, hogy Kaz fiatal volt (amúgy 20 éves volt), hanem hogy pocsék karakternek írták meg és pocsékul prezentálták azt a kevés sztorit, amit előadtak benne. Lényegretőrőbben fogalmazva, nem a gyerek karakterrel, hanem a gyerekes prezentációval volt a baj. De a Rebels remek példa, hogy egy 14 évessel a főszerepben is lehet jó sorozatot csinálni. Az ep1 meg arra jó példa, hogy semmi baj, ha egy 9 éves és egy 14 éves ment meg egy egész bolygót csaták és fogatversenyek közepette. ;)

Bár eleve egyelőre a vita eléggé alaptalan, hiszen csak egy pletykáról van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

A Resistance-nek nem az votl a baja,

A megcélzott közönségre gondoltam. ;) 

 

Amúgy ez a korszak eddig nem is érdekelt, így érdekes lenne egy ilyen élőszereplős sorozat számodra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A megcélzott közönségre gondoltam. ;) 

 

Amúgy ez a korszak eddig nem is érdekelt, így érdekes lenne egy ilyen élőszereplős sorozat számodra. 

Viszont a korai tinik szerepeltetéséből még nem következtethető ki a célközönség. Az említett Stranger Thinsben is korai tinik vannak, mégis masszív 16-os/18-as korosztálynak való sztori. Abból, hogy tinik lennének egy még csak pletykált akármiben, egyelőre semmilyen következtetést nem lehet levonni. Lehet egy gyermeteg sz*r vagy egy olyan űrhorror, ami elől még én is a takaró alá iszkolok.

 

Érdekes lenne, az tény. De nálam vagy az Acolyte vagy az Eclipse című videojáték lesz a vízválasztó ezen a téren, már csak azért is, mert azok biztosan készülnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ody olyasmire gondolt mint a Young Adult könyvek ,filmek. Éhezők Viadala, Útvesztő stb.. Amikor néztem őket éreztem hogy nem nekem szólnak. Valószinüleg a koromból adódóan.

Nem jött át a tinik megmentik az emberiséget egy posztapokaliptikus világban. Nem éreztem át a problémájukat, gyerekesnek tartottam.

De egy tinédzsernek lehete bejött. Nincs ezzel semmi probléma, tinikoromban engem is teljesen más érdekelt mint ma. Kivéve a videójáték és az SW.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy utolsó gondolatmenet a HR pletykához: Claudia Grey tavaly eléggé sejtelmes volt egész évben, tkp. nem is igen írt olyan sokat a projekthez, van egy felnőtt, meg egy YA regénye + ha jól tudom írt egy novellát az Insiderbe. Viszont egy titkos projekten dolgozott tavaly, amiről akkor nem beszélhetett. Ez még a 2. fázis nyitányakor volt. Kétlem, hogy a következő hullám felnőtt regénye(The Fallen Star) volt az a bizonyos titkos projekt. Szóval nem elképzelhető, hogy ő volt bevonva ebbe a sorozatba.

Mondom, ha feltételezzük, hogy igazat mond Maison forrása. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülnék egy fiatalokról szóló Köztársaság Fénykorában játszódó Star Wars sorozatnak. Tényleg elegendő Anakinra, Ahsorlára és Ezrára gondolni, hogy mekkora karakterfejlődést ki lehet hozni a fiatal szereplőkből. És Claudia Gray benne van, annak még jobban örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.