Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Elnézve ezt a francia - lengyel meccset, és ezen mennyit mutattak a lengyelek, inkább jutott volna tovább Szaud-Arábia, vagy Mexico, a csoportból...

Irtó gyengén tolták a lengyelek.... 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Eddig is sz*rok voltak, én azt mondom inkább jutottunk volna ki mi.

És akkor lett volna egy olyan csoport, hogy Argentina, Magyarország, Mexico és Szaud-Arábia? 

Csúnyán kikaptunk volna mindhárom csoportmeccsen, sajnos. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem követtem ezt a Nemzetek ligáját. Nagyjából az eredményeket követtem csak. Azt láttam, hogy Angliát bedarálták. A Németeket is megverték. Viszont az Olaszoktól meg zakó volt. És pont az olaszok nincsennek most itt a vb-n. 

 

Azért egy Argentina vagy egy Mexikó ellen......tényleg nem tudom. Én a szaudiakat is csipáztam, jól játszottak, na. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy fegyelmezett, védekezésre épülő focit játszunk. Ez gondot tud okozni azoknak az ellenfeleknek, akiknek a játéka a játék dominanciájára épül. Pont ezért Argentínának vagy Mexikónak tudtunk volna kellemetlenséget okozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Egy fegyelmezett, védekezésre épülő focit játszunk. Ez gondot tud okozni azoknak az ellenfeleknek, akiknek a játéka a játék dominanciájára épül. Pont ezért Argentínának vagy Mexikónak tudtunk volna kellemetlenséget okozni.

Az argentinok nem vették komolyan az arabokat, és komoly zakó volt, már az első csoportmeccsen. 

Picit lenézték Arábiát, na. 

 

Azért gondolom hogy nem sok esélyünk lenne, mert a dél-amerikai futball egy egészen más kategória, mint az európai. Mexikó is inkább dél-amerikai stilus. 

Ha tippelnem kellene egy 30% esélyt tudnék adni max. a magyaroknak.   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer jó lenne azért kijutni, hogy lássuk, mire menne a magyar válogatott a nem európai vb résztvevőkkel. De ahhoz azért verni kéne előbb az olyan ellenfeleket, mint Albániát oda-vissza a selejtezőben.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.