Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én a DM korszak elején tizenévesen ismertem és szerettem meg a zenéjüket még a 80-as években, aztán másfél évtized szünet után újjáéledt bennem a rajongás ismét, nem utolsósorban annak köszönhetően, hogy a fórumon találtam egy rokon lelket a témában. :)

 

Jó is az ha az ember erről is tud beszélni hozzáértőkkel. A koncertes társaság pedig hab a tortán. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv, Laci! Jó egy újabb DM rajongót látni közöttünk. :)

 

Én a DM korszak elején tizenévesen ismertem és szerettem meg a zenéjüket még a 80-as években, aztán másfél évtized szünet után újjáéledt bennem a rajongás ismét, nem utolsósorban annak köszönhetően, hogy a fórumon találtam egy rokon lelket a témában. :)

 

A kedvenc albumjaim a BC, az Ultra és a DM, de csak ha nagyon választani kell közöttük, mert egyébként minden lemezükön vannak nagy kedvenceim.

 

Szuper az ilyen társaság, ahol csupa lelki társ van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 3 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 3 hónappal később...

Itt a Red Hot Chili Peppers új klipje a legújabb albumról:

 

Szerintem a szám is meg a klip is elég gyenge lett. Kezd egyre mélyebbre süllyedni ez az együttes... :roll:

Nem tudom. Most voltak itt koncertezni, a haverom volt fent, aztmondta rohadt jó volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom. Most voltak itt koncertezni, a haverom volt fent, aztmondta rohadt jó volt!

Én is elmentem volna, csak sajnos nem sikerült jegyet szereznem. Élőben biztos jók, én az új albumuk, számaik miatt írtam, hogy kezdenek egyre mélyebbre süllyedni. A Stadium Arcadium óta nem voltak képesek egy épkézláb albumot kiadni, s ebben nagy szerepet játszik John Frusciante kilépése is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én magam meg lemaradtam a Stadium Arcadium óta..

Az On the Bridge számmal ismertem meg őket és persze és legnagyobb szerelem a Californication komplett albuma megismételhetetlen.

Csak a pontosság kedvéért: nem On the Bridge, hanem

. ;) Egyébként a Blood Sugar Sex Magik című albumukkal robbantak be a köztudatba, amin többek között az említett Under the Bridge is megtalálható. Az egy remek lemez, talán az egyik legjobb a zenekartól.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.