Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk az itt is szembetűnő, mennyire nehéz a hajat élethűen modellezni. Az emberi karakterek e téren elég furcsán néznek ki és az arcmimikájuk se hat túl természetesnek, míg az idegen (haj nélküli) fajok vagy a sisakos figurák nekem sokkal tetszetősebbek.

(Még mielőtt valaki megjegyezné, a sisakosoknál nem az arcmimika a bejövősebb :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem velem van a baj, mert én is úgy látom, hogy tovább léptünk a TCW animációjából. :clap: Erre csak nagyon titkon számítottam. Csak halkan jegyzem meg, hogy a minőség ilyetén szinten tartása jó előjel a jövőre nézve. Persze ez csak a látvány. Reméljük a történet is hasonlóan kielégítő lesz.

 

Még annyit, hogy nekem a rohamosztagos páncélok a kedvenceim. Igaziabbak az igaziaknál. :D

 

Egyértelműen tovább léptünk, bár a TCW textúrában nagyon erős volt. Itt a textúrák egyszerűbbek...kissé homogének. Erre mondta Filoni, hogy nem törekednek realisztikusságra, hanem végig rajzolt hangulatot akarnak teremteni, tehát a textúrák egyszerűek lesznek. Mondjuk ha megnézem a ma futó animációs sorozatokat, mintha nem is 2014-et írnánk. A Transoformesr Prime egy mainstream sorozat és körülbelül 1000 éves technikai lemaradásban van a TCW látványától, a Rebelshez meg hozzá sem tud majd szagolni. A CN-en futó flash animációkat idéző kreténségekről meg beszélni is kár. A 80-as évek rajzfilmsorozatai voltak a kategória csúcsa, amit azóta sem tud egyik 2D-s sorozat még csak megközelíteni sem. Az animék meg egy teljesen más világ, ott tényleg széles a spektrum, ég és föld a különbség az animék kidolgozottsága és az amerikai trash között. A TCW és a Rebels tehát kimagaslik az USA tömegsorozatok közül és minőségében közel mozis látványt kínál.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval bővebben. Szuper kis trailer! És lesz benne halál, robbanás meg minden finomság, szóval nem lesz lebutítva ez a vonulat hála égnek. Kanan kétrészes fénykardja is ötletes. Szövegileg a legjobb pedig: Troopers, focus your fire on... ...on the jedi! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a trailer. Az Inkvizítor kimondottan badassnek tűnik, Herrának meg jól felvágták a nyelvét. Azt hiszem, ő lesz a kedvencem. Mondjuk ha időben közel járunk az EpIV-hez, akkor Tarkin jedikre vonatkozó kijelentése talán kevésbé megalapozott. Tudom persze, hogy addigra Kanant és társaikat kinyírhatják, és tényleg Vader maradhat az "utolsó hírmondó", inkább csak az a fura számomra, hogy ott az EpIV-es jelenetben eddig nagyon úgy festett, mintha évekkel ezelőtt történt volna az utolsó Jedis "incidens" (ezt támasztja alá pl. Han Erővel kapcsolatos tudatlansága is, ami egy világot látott csempésztől furcsa lenne, ha Jedikről szólnának közben a hírek), a sorozatból viszont valószínűleg az fog következni, hogy a lázadás létrejöttében is tevékeny részt vállalnak (mármint közvetlenül az EpIV előtt és nem csak az EpIII végén). És az Inkvizítor révén erről a Birodalomnak (ergo Tarkinnak is) tudnia kell, szóval kíváncsi leszek, hogy ez miként lesz kezelve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vegyesek az érzéseim a grafika tekintetében. Néhol köröket ver a TCW-re, néhol közepes, néhol pedig kifejezetten gyenge.

 

Ez a vuki modell brutálisan rossz:

 

vuki_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

tcw_finale_02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A csillagromboló modellje közelről pedig harmatgyenge a TCW Venátorokhoz képest. Technikailag sokkal fejlettebb, mint a TCW volt, de mégis sokkal fapadosabb hatású. A textúrák egyszerűbbek és a modellek is kevesebb poligonból állnak. Szóval kiugróan látszik, hol spóroltak a renderidőn. :(

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ralph Mq stílusát tökéletesen utánozták le, csak így a végeredmény kissé kontrasztos lesz. A következő képen érezni a legjobban a problémát.

A bilincsben lévő vukik semmilyenek, a rohamosztagosok modellje pedig 10/10. Egy Ralph Mq képen ez működik, mert a háttérben lévő karaktereket Ő elnagyolta és az előteret dolgozta ki szépen, ami nem probléma papíron, de ahogy a kidolgozatlana vukik majd premierplánba kerülnek, máris kiugró lesz a különbség.

 

vukik_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi hangulatos tariler! Az eddigiek alapján jó lesz ez a sorozat. :yeah: A látvány szerintem továbbra sincs a TCW alatt, még ha bevallottan más is a stílus (bár az a vuki valóban elég elnagyolt benyomást kelt), a történetre pedig Filonit és csapatát ismerve szintén nem lesz panasz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyet kell értenem Zééé-vel....a textúrákon és a grafikán határozottan spóroltak, de az animáció, például amikor azt a tisztet fellöki a robbanás, baromi jól néz ki.

 

A renderidőt pénzben mérik sajnos. :( Ez már nem egy full extrás Suzuki, hanem egy fapados Merci. Fejlettebb technika a TCW-hez képest, ez egyértelműen látszik, de saját kategóriáján belül néhol kissé fapados. Ettől függetlenül a jelenleg futó sorozatok mellett 10/10 a látványa és keveset mondtam. Látszik, hogy nagyon igényes, sok energiát fektettek bele....bár a végén az a romboló....nos....azon lehetne egy kicsit javítani. Kevesebb 3D objektum a rombolón = kevesebb renderidő = spórolás. :( Pedig amúgy faszányos lenne a koncepció.

 

 

rombolovsvenator_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

SteadfastVenator-Grievous_Intrigue_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.