Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Meg lehet azt valahol nézni pontosan? Mert pontosan nem tudom csak azt, hogy fél 8 körül keltem és kilenckor mentem el itthonról, úgyhogy valamikor a kettő között :D

 

szerk.: fejembe jutott, hogy meglesem mikor lett létrehozva a fájl: 8:19:36

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Már kevesebb, mint egy hónap választ el minket a TLJ premierjétől, ezért beteszem újból az elkészült avatar pakkot, hátha valaki korábban átsiklott felette.

Itt tudtok továbbra is válogatni közülük. :)

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk.. ;)

Amúgy idénre is felbújtanám a népet, hogy Mikulás környékén öltözzünk be mi is. Nem leszek erőszakos, poén szinten sem ígérem, de most már mondhatom, hogy tradíció, sokan be szoktuk vállalni a premier körüli napokat, mikor már a csapból is az ep 8-folyik, a fórum hasábjai sem mutatnak rosszul, ha váltunk egy kicsit.

A csomagot Luke-kollégám már szállította, így idén a meló neki jutott, mégegyszer köszi!, de ha lennének egyéni kérések állok, -vagy talán mondhatom Luke nevében is- állunk rendelkezésetekre!

A pontos dátumot még megálmodom, de itt jelezve lesz. Van kedvetek? Azért jó lenne tudni..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma rá kellett döbbenjek, hogy KÉT HÉT van a filmig. Ha jól tudom a kemény mag szerdán nézi. Mi is. És egy hét Mikulásig.

Szóval akkor stílusosan December 6-tól kezdjünk ep 8-ra váltani! Napra egy héttel a premierünk előtt.

Mindenkinek jó szemezgetést Luke csomagjából addig is! Én már megalkottam a magamét, benne lesz minden amit az ep 8-tól várok.. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 26. - 19:24, Fulcrum írta:

Én már az új oldal induláskor direkt úgy váltottam avatart hogy passzoljon az EP 8-hoz.

Én is. :) Nem mondon, hogy a beöltözésre készültem már akkor is, inkább úgy gondoltam, hogy az új fórumhoz új avatar dukál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.