Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az a vicc, hogy az EpIV-V-VI alapján valóban bárki lehetne Jedi. Vannak ugyan olyan elejtések, mint, hogy "a Te családod átjárja az Erő", de lényegében nincs kimondva, hogy erre születni kell.

Mondjuk pont ezekből az elejtésekből szerintem elég világosan kiderül, hogy születni kell rá: Luke csak azért lehet jövőbeli reménység, mert ő Anakin fia. És Leiát is azért emliti meg Yoda ("Van még más is") és az ep.5 végén azért érzi meg Luke-ot, mert ő is Skywalker ivadék. Nekem anno amikor még nem volt prequel magától értetödőnek tűnt, hogy erre születni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk pont ezekből az elejtésekből szerintem elég világosan kiderül, hogy születni kell rá: Luke csak azért lehet jövőbeli reménység, mert ő Anakin fia. És Leiát is azért emliti meg Yoda ("Van még más is") és az ep.5 végén azért érzi meg Luke-ot, mert ő is Skywalker ivadék. Nekem anno amikor még nem volt prequel magától értetödőnek tűnt, hogy erre születni kell.

Mondjuk szerintem is. De azért nem tudom hibáztatni az illetőt, hogy neki máshogy jött le. (Pl. ott van az ilyen szempontból megtévesztő "May the Force be with you" mondás is). Azért igen, hogy nem képes újraértékelni az új részek fényében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt érzem ebben (is) hogy az internetes berkekben "többnyire népszerű" dolgokat nem szívesen bontják meg, mivel azokat már kialakult, megkérgesedett és abszolút igazságként kezelik. Azok, akik filmes oldalakat, blogokat vezetnek alig 1-2 kivétel van csak, - már ha van, merem remélni, hogy igen - (fan oldalakat nem ide értve, mert az más) kifejezetten box-zsáknak tekintik a Prequel Trilogy-t, ahogy azt BlackSheep is mondta a videóban. Azért mert úgymond az önjelölt filmesztéták videókban és írásokban a saját oldalaikon és blogjaikon lefikázzák a Prequelt az még nem lesz abszolút igazság!!

 

A kommentekre külön nem akarok kitérni, mert az egy külön világ. Némelyik kommentelő a "kritikuson" is túltesz. Borzalom!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt kérdezném, hogy megint miért foglalkoztok ilyenekkel? Ez a jelenség mindig is létezni fog. Még ha lehetne rajta változtatni...de nem lehet! Kár idegeskedni rajta.

 

Tegnap benéztem ide láttam Riddick berakta a linket, kiváncsi voltam és belenéztem. Magamtól nem keresek ilyeneket. De bevallom nagyon irritálnak ezek a megmondók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont kiváncsi ember vagyok. De mondom magamtól én sem keresek ilyet. Ha valaki ide berakja megnézem mert kiváncsi vagyok rá, aztán persze felhúzom magam rajta. Meg hát ilyenkor megdöbbent hogy valaki ennyire nem érti az SW-t. Magyarán próbálom azt felfogni hogy egyáltalán hogy lehet ilyen idióta következtetést levonni egy jelenetből. Lehet meg akarom őket érteni mert ha megérti az ember ezt a gondolkodásmódot akkor hátha meg lehet változtatni az álláspontjukat és hasznos tagjai lennének az sw-közösségeknek, és hátha nem csinálnának iylen irritáló és ostoba videókat. Ezekkel a videókkal az a baj hogy ha valaki aki még nem látott sw-t és egy ilyenbe belefut nem fogja megnézni a prequelt mert azt hiszi hogy ez az egyetemes igazság.

Szóval valahol megpróbálom megváltoztani ezt a szörnyú ostobaságot és a helyes útra terelni őket. Ha hatalmamban állna ezeket örökre letiltanám a netről.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem módszeresen keresni senki sem keresi az ilyeneket, mert az olyan lenne, mintha meg akarnám találni azt, akit felbéreltek a félretételemre. :D

A néhanapján ide belinkelt hegyibeszédeket, - bár sokban nem tér el a mondanivalójuk -, én érdeklődve megnézem a változás üdítő szele után sóvárogva, csalódásomra. Ezt a címeres ökörséget nem tudtam annyiban hagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Úristen, gyerekek, ez egy akkor idióta, aki ezt a The Clone Wars kritikát írta, hogy ihaj! Érezhetően nem is látta a sorozatot, talán a mozifilm trailerét, de még az sem biztos. Komoly arcletépés. Az SFportal most mélyet süllyedt a szemembe, hogy ezt ki merte tenni. És én nekik dolgozom... :facepalm: Bár mit vagyok úgy meglepve, mindig is tudtam, hogy én vagyok a stáb egyetlen ep1-2-3-rajongója. :roll:

  • Vicces 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt mondjuk megértem Dzséjt :( Sajnálom, hogy már bárki írhat oda.. :(

 

Szerk.. Nah csak elolvastam a kritikát. Meg is néztem ki írta...ezek után nem csodálom, hogy kiakadtál Dzséjt :D :D :P;)

Szerkesztve: - JakeSully
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Na hiszen ezt is megértük!

Doug Walker a "Nostalgia Critic", összeszedte a Top 11 Jó dolgot a prequelekből. "Persze" ő is nagyrészt sz*rnak tartja őket :45:, de legalább végre akadt valaki ebből a táborból, aki inkább arról beszélt, amit jónak talált! És akad néhány dolog, amire nem számítottam, hogy ide fogja sorolni.

http://www.youtube.com/watch?v=buXz4BYS8kw

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azért Frenkie, de pontosan úgy beszélsz, mint a legelvakultabb, Mr Plinkett-szintű prequel-utálók, akik hülyének neveznek mindenkit akinek tetszettek a filmek. Tökmindegy, hogy melyik oldalon állsz! Mindenkinek meg lehet a véleménye, és senkié nem ér kevesebbet, mint a tiéd, vagy az enyém, vagy bárki másé, még ha ellentétesek is! És szerintem igenis említésre méltó, ha akad valaki az ellentáborból, aki inkább arról beszél, amit jónak tartott, mert eddig nem nagyon akadt ilyen.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És szerintem igenis említésre méltó, ha akad valaki az ellentáborból, aki inkább arról beszél, amit jónak tartott, mert eddig nem nagyon akadt ilyen.

 

Szerintem is így van. Egyébként nekem sose azzal volt bajom, hogy ha valaki nem szerette ezeket a filmeket. Sokkal inkább az okoskodásukkal, és a sok ráfordított idejükkel amiben csak utálkoztak.

  • Nagyon tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.