Ugrás a kommentre

Fénykardok


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Hát ezt őszintén megmondva nem tudom, sosem figyeltem igazság szerint. De más biztos tudja rá a választ :)

Nekem nagyon úgy rémlik, hogy a hüvelykujjával billenti odébb a markolaton lévő gyűrűt, azzal kapcsolja be a fénykardját. Igazából pont úgy, ahogyan ezen a videón is látszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Még ha a tekergetés aktiválja is a fénykardot, egy szimpla gombnyomásnál még mindig több idő lenne aktiválni.

Tehát az a baj, hogy 0,00000000000009 másodperc helyett csak 0,00000000009 másodperc alatt tudja aktiválni a pengét? Komoly dilemma... :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Tehát az a baj, hogy 0,00000000000009 másodperc helyett csak 0,00000000009 másodperc alatt tudja aktiválni a pengét? Komoly dilemma... :lol2:

 

Egy szóval se mondtam, hogy baj :D Csak a praktikusságát kérdőjeleztem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 hónappal később...
  • 1 évvel később...

https://www.youtube.com/watch?v=IvA3Wlpj4I4

 

Milyen sok fénykardpárbaj.  Azért érdekes, hogy az eredeti trilógiában és a folytatás trilógiában az összes párbajjelenet együttesen 11 perc, Míg, az eredeti trilógia előtt játszódó mozgóképes alkotásoknál az összes párbaj jelenet 56 percet kitesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Nem szükséges a spoiler kapcsoló használata.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeintem ez egyáltalán nem meglepő. Egyrészt, sokkal több mozgóképes mű van az ep4 előtti érákban, mint utána. Az utána szakaszban van az ep4-5-6-7-8-9, azt csók, előtte meg ott az ep1-2-TCW 7. évada-ep3-(Jedi: Fallen Order)-Obi-Wan Kenobi-Rebels 4 évada. Több tartalomban többet is lehet meríteni. Másrészt az OT-ST idejére drasztikusan lecsökkent azok száma, akik fénykardot forgatnak, így nem csoda, hogy a hagyományos fénykardpárbajok száma is csökkent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az utána szakaszban van az ep4-5-6-7-8-9, azt csók,

Plusz Mandi, Book of Boba. Ott is előkerültek a kardok, persze a korábbi érához képest elenyésző mennyiségben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Plusz Mandi, Book of Boba. Ott is előkerültek a kardok, persze a korábbi érához képest elenyésző mennyiségben. 

De azokban nincs fénykardpárbaj, szóval itt most irrelevánsak. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.