Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

En csak azt nem ertem, hogy az sw rajongokat miert kell mindig valami kulonc idiotanak beallitani? Mondjuk az igaz, hogy sok haborodott van kozottuk, de azert vannak ertelmesek is. :)

Hát igen, ez jó kérdés. Poénból farsang alkalmával lehet beöltöznék én is egy ilyenbe. De egy beszélgetős műsorban, ahol több 1000 ember nézhet, kínosan érezném magam ilyen jelmezben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őket láttam a TV2-ben is valamelyik reggel.

Ezek tényleg ott vannak mindenütt :D . A műsorvezető szerint 4 milliárd forintért!!! adta el Lucas a jogokat :facepalm:

http://tv2.hu/musoraink/mokka/117936_karasz_szerepelne_az_uj_star_warsban_csak_egy_kardot_adjanak_neki.html

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Nem tudom, hogy ezt olvastátok-e már. Nem friss keltezésű, de egy eléggé reális elemzés, értékelés. Különösen a 6 részes saga (ezen belűl az EP IV: A New Hope) forgalmazási, audio-vizuális jogainak jelenlegi helyzete az érdekes. Ne nagyon reménykedjünk 9 részes Blu ray díszdobozokban, vagy estleg a klasszikus részek teljes felújításában. Jó olvasgatást. http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2012/11/05/az_evszazad_uzletet_kototte_a_disney/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

A Disney pontott tett az i-re.

 

A Disney hivatalosan megerősítette, hogy lesznek az új STAR WARS trilógián kívüli, önálló SW-filmek. Az EPISODE VII, VIII és IX 2015-től érkezik durván hat év alatt, és köztük bemutatnak külön, adott karakterekre koncentráló spin-offokat - kettőn már dolgoznak is, az egyiket a veterán Lawrence Kasdan írja, a másikat Simon Kinberg (Sherlock Holmes, X-Men: Days of Future Past). Konzultánsként mindketten részt vesznek az új trilógia munkálataiban is. Azt persze még nem árulták el, hogy a két film mely karakterke koncentrál, de nem is tagadták sem a Yodás, sem a Boba Fettes pletykákat.

(via geekblog)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez attól függ, hogy a filmek majd a nagyaon távoli jövőben (főleg Lucas halála után) nem mondanak majd egymásnak ellent néha.

 

Az SW regények meg szerintem nem hígitják fel, hiszen Expanded Universe-be tartoznak, tehát mindenki annyit fogad el belőlük, amennyit akar, vagy úgy kezeli őket, ahogy akarja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a különféle EU-művek és hivatalos SW-filmek nem ugyanaz a kategória.

 

Így van.

 

Az univerzum felhígulásától nem tartok, ellenben a gyengébb minőségű, nem sok SW-hangulatot árasztó filmektől igen. Nem tartom jó ötletnek ezt az évenkénti SW-filmdömpinget.

 

Azt hiszem igazad van. Lehet, hogy sokkal inkább ettől félek én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

'Star Wars' spin-offs: A young Han Solo movie, and a Boba Fett film -- EXCLUSIVE

http://insidemovies.ew.com/2013/02/06/star-wars-spin-offs-young-han-solo-movie-boba-fett/

Han-Solo-Boba-Fett_510x383.jpg

 

Szóval semmi Yoda film nem lesz itt, hanem fiatal Han Solo és Boba Fett mozifilm :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek jó ötletek. Remélem az ifjú Han Solo film az EP3 és 4 között fog játszódni.

 

Boba Fett pedig remélem Temuerra Morrison lesz.

 

Jut eszembe. Ez a két film ötlet hivatalos, vagy csak pletyka?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.