Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Ez már volt egy másik topikban. Dupla, sőt tripla poszt. Jó lenne ha olvasnád a fórum friss részeit.

Off

Jó volna, de nem biztos, hogy van rá ideje. A lényeg, hogy ha ilyen tempóban haladnak a hozzászólások, sajnos részemről kénytelen leszek redukálni a látogatott topikok számát, mivel jönnek a vizsgák, nem tudok órákat itt tölteni, hogy mindent elolvassak. Éppen ezért ne légy ennyire szigorú ilyen tekintetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy eltelt pár nap a bejelentés óta egyre inkább azaz érzésem, hogy Lucas nem is a Disney-nek adta a Star Wars-t, hanem nekünk rajongóknak. Olyan érzés lehet ez neki, mInt egy szülőnek, akinek el kell engedi e az egyetemre a fiát, pedig milyen jó lenne ha otthon maradna a családdal. Az elején még bele tud szólni a gyerek sorsába, döntéseibe, de néhány év múlva már saját életét kezdi élni.

 

Szerintem most érkezik el a Star Wars arany korszaka, amit ez a legenda már régóta megérdemel.

Gondoljatok csak bele, mi rajongók végre láthatjuk a 7-8-9 részeket, amiről már a 80-as években lehetett tudni, hogy tervként létezik. És utána, jöhetnek a fejvadászokról, csempészekről, rohamosztagosokról szóló filmek. Láthatjuk a mozikban a múltról (Old Republic) és a jövőről (New Jedi Order) szóló történeteket.

 

Végre ismét csodálatos kalandok várnak ránk,

„Réges-régen egy messzi-messzi galaxisban…” :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jöhetnek a fejvadászokról, csempészekről, rohamosztagosokról szóló filmek. Láthatjuk a mozikban a múltról (Old Republic) és a jövőről (New Jedi Order) szóló történeteket.

 

 

Belegondolva, nem is lenne ez rossz. Sőt... :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Jó volna, de nem biztos, hogy van rá ideje. A lényeg, hogy ha ilyen tempóban haladnak a hozzászólások, sajnos részemről kénytelen leszek redukálni a látogatott topikok számát, mivel jönnek a vizsgák, nem tudok órákat itt tölteni, hogy mindent elolvassak. Éppen ezért ne légy ennyire szigorú ilyen tekintetben.

OFF

Sajnos ezzel én is így leszek. Most szabin voltam és egyébként is hosszú hétvége van, de normál viszonyok között örülök majd, ha a friss posztokat át tudom nézni, és akkor még nem is reflektáltam érdemben, ami megint eléggé időigényes... Most lenne jó huszonévesnek lenni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Sajnos ezzel én is így leszek. Most szabin voltam és egyébként is hosszú hétvége van, de normál viszonyok között örülök majd, ha a friss posztokat át tudom nézni, és akkor még nem is reflektáltam érdemben, ami megint eléggé időigényes... Most lenne jó huszonévesnek lenni. :)

 

Tényleg kemény. Tegnap csak 1 óra volt amíg elolvastam a hozzászólásokat. Persze ez csak most azért furcsa mert évekig viszonylag lassan folytak az események.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most a következő jutott eszembe: mi van, ha - azon túl, hogy Lucas valóban gondoskodni akar az örökségéről - azért született ez a megállapodás a Disney-vel, mert Lucas nagyon szerette volna megcsinálni az utolsó 3 részt, épp csak nem akarta, hogy az ő pénzét kockáztassa a projekt miatt. Valljuk be, az EpI-II-III megítélése sajnos nem olyan a közönség számára, mint a régi részeké, ezért lehet Lucas félt, hogy az esetlegesen a projektbe feccölt pénz és energia nem térül meg... ezért inkább eladta a Disney-nek, viseljék csak ők a kockázatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy Star Wars termék már önmagában nyereséget termel, így ettől Lucasnak nem kellett volna félnie, még akkor sem, ha egyes helyeken élesen kritizálták volna. Ezt már megszokhatta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a 3 résszel együtt járó munkát nem szerette volna már a vállára venni. Persze attól még nem kellett volna eladnia, a cég maradhatott volna az övé, csak előállt volna a mostani helyzet, hogy nem ő vezeti már. Persze ebben szintén benne van kicsit az anyagi rizikó is. Fene tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPI-II-III messzemenő anyagi siker volt. Biztos nem az ebbéli bizonytalansága motiválta. Szerintem valóban igaz lehet, hogy valakire át kellett ruháznia az egészet. Az azért beszédes, hogy a családjában senkire nem merte rábízni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó előtti bekezdést leszámítva elég korrekt cikk.. :)

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2012/11/05/az_evszazad_uzletet_kototte_a_disney/

 

Jaja én is olvastam... csodálkoztam is, hogy teljesen jó a cikk, aztán jön az a bizonyos bekezdés... :angry:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma beszéltek a Morning Showban Balázsék a tranzakcióról meg a felhívták Bartát és beszélgettek kicsit erről meg az új részekről, persze sok a poénkodás, ökörködés. Sajna későn vettem észre, így bár megvan az egész anyag, de nagyon halk lett, mert mikivel vettem fel.

(Érdekességként tettem be, nem szeretném ha ebből Balázsék fikázása lenne, köszi. :) )

 

Oké mégsem tudom ide feltenni, de akit érdekel, az írjon rám és valahogy átküldöm.

Ui: mélcímet adjatok. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Balázs Barthát szívatja telefonon :D

"Szoktatok otthon szerepjátékozni a pároddal?

Hova bújtál hova bújtál, megcsapkodlak a fénykardommal. Te kis rakoncátran birodalmi, lépegess csak ide" :lol: :lol: :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis riport volt. Azért ilyen jelmezben nem adnék interjút. :D

Őket láttam a TV2-ben is valamelyik reggel.

En csak azt nem ertem, hogy az sw rajongokat miert kell mindig valami kulonc idiotanak beallitani? Mondjuk az igaz, hogy sok haborodott van kozottuk, de azert vannak ertelmesek is. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.