Jump to content

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!

Zééé
 Share

Recommended Posts

Ez már volt egy másik topikban. Dupla, sőt tripla poszt. Jó lenne ha olvasnád a fórum friss részeit.

Off

Jó volna, de nem biztos, hogy van rá ideje. A lényeg, hogy ha ilyen tempóban haladnak a hozzászólások, sajnos részemről kénytelen leszek redukálni a látogatott topikok számát, mivel jönnek a vizsgák, nem tudok órákat itt tölteni, hogy mindent elolvassak. Éppen ezért ne légy ennyire szigorú ilyen tekintetben.

Most, hogy eltelt pár nap a bejelentés óta egyre inkább azaz érzésem, hogy Lucas nem is a Disney-nek adta a Star Wars-t, hanem nekünk rajongóknak. Olyan érzés lehet ez neki, mInt egy szülőnek, akinek el kell engedi e az egyetemre a fiát, pedig milyen jó lenne ha otthon maradna a családdal. Az elején még bele tud szólni a gyerek sorsába, döntéseibe, de néhány év múlva már saját életét kezdi élni.

Szerintem most érkezik el a Star Wars arany korszaka, amit ez a legenda már régóta megérdemel.

Gondoljatok csak bele, mi rajongók végre láthatjuk a 7-8-9 részeket, amiről már a 80-as években lehetett tudni, hogy tervként létezik. És utána, jöhetnek a fejvadászokról, csempészekről, rohamosztagosokról szóló filmek. Láthatjuk a mozikban a múltról (Old Republic) és a jövőről (New Jedi Order) szóló történeteket.

Végre ismét csodálatos kalandok várnak ránk,

„Réges-régen egy messzi-messzi galaxisban…” :)

jöhetnek a fejvadászokról, csempészekről, rohamosztagosokról szóló filmek. Láthatjuk a mozikban a múltról (Old Republic) és a jövőről (New Jedi Order) szóló történeteket.

Belegondolva, nem is lenne ez rossz. Sőt... :yes:

Off

Jó volna, de nem biztos, hogy van rá ideje. A lényeg, hogy ha ilyen tempóban haladnak a hozzászólások, sajnos részemről kénytelen leszek redukálni a látogatott topikok számát, mivel jönnek a vizsgák, nem tudok órákat itt tölteni, hogy mindent elolvassak. Éppen ezért ne légy ennyire szigorú ilyen tekintetben.

OFF

Sajnos ezzel én is így leszek. Most szabin voltam és egyébként is hosszú hétvége van, de normál viszonyok között örülök majd, ha a friss posztokat át tudom nézni, és akkor még nem is reflektáltam érdemben, ami megint eléggé időigényes... Most lenne jó huszonévesnek lenni. :)

OFF

Sajnos ezzel én is így leszek. Most szabin voltam és egyébként is hosszú hétvége van, de normál viszonyok között örülök majd, ha a friss posztokat át tudom nézni, és akkor még nem is reflektáltam érdemben, ami megint eléggé időigényes... Most lenne jó huszonévesnek lenni. :)

Tényleg kemény. Tegnap csak 1 óra volt amíg elolvastam a hozzászólásokat. Persze ez csak most azért furcsa mert évekig viszonylag lassan folytak az események.

Most a következő jutott eszembe: mi van, ha - azon túl, hogy Lucas valóban gondoskodni akar az örökségéről - azért született ez a megállapodás a Disney-vel, mert Lucas nagyon szerette volna megcsinálni az utolsó 3 részt, épp csak nem akarta, hogy az ő pénzét kockáztassa a projekt miatt. Valljuk be, az EpI-II-III megítélése sajnos nem olyan a közönség számára, mint a régi részeké, ezért lehet Lucas félt, hogy az esetlegesen a projektbe feccölt pénz és energia nem térül meg... ezért inkább eladta a Disney-nek, viseljék csak ők a kockázatot.

Lehet, hogy a 3 résszel együtt járó munkát nem szerette volna már a vállára venni. Persze attól még nem kellett volna eladnia, a cég maradhatott volna az övé, csak előállt volna a mostani helyzet, hogy nem ő vezeti már. Persze ebben szintén benne van kicsit az anyagi rizikó is. Fene tudja.

Az utolsó előtti bekezdést leszámítva elég korrekt cikk.. :)

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2012/11/05/az_evszazad_uzletet_kototte_a_disney/

Jaja én is olvastam... csodálkoztam is, hogy teljesen jó a cikk, aztán jön az a bizonyos bekezdés... :angry:

Edited by Darth Riddick

Ma beszéltek a Morning Showban Balázsék a tranzakcióról meg a felhívták Bartát és beszélgettek kicsit erről meg az új részekről, persze sok a poénkodás, ökörködés. Sajna későn vettem észre, így bár megvan az egész anyag, de nagyon halk lett, mert mikivel vettem fel.

(Érdekességként tettem be, nem szeretném ha ebből Balázsék fikázása lenne, köszi. :) )

Oké mégsem tudom ide feltenni, de akit érdekel, az írjon rám és valahogy átküldöm.

Ui: mélcímet adjatok. :D

Edited by kudar

Balázs Barthát szívatja telefonon :D

"Szoktatok otthon szerepjátékozni a pároddal?

Hova bújtál hova bújtál, megcsapkodlak a fénykardommal. Te kis rakoncátran birodalmi, lépegess csak ide" :lol: :lol: :D

Edited by JakeSully

Jó kis riport volt. Azért ilyen jelmezben nem adnék interjút. :D

Őket láttam a TV2-ben is valamelyik reggel.

En csak azt nem ertem, hogy az sw rajongokat miert kell mindig valami kulonc idiotanak beallitani? Mondjuk az igaz, hogy sok haborodott van kozottuk, de azert vannak ertelmesek is. :)

Edited by Ody Mandrell