Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Elbűvölően jó spinoff filmeket várok. Hogy majd a Disney megmutatja, nem hiába pengetett x milliárdot a jogokért. Tehetséges embereket gyűjt a frencsájz köré. Van köztük veterán öregharcos, ki korábban az SW-n dolgozott, ijfú zseni, foglalkoztatott elismert forgatókönyvíró/rendező.

Pár év múlva lehet fürdünk majd a boldogságba, és 2 évente örömmel izgatottan rohanunk moziba új SW filmet nézni.

Minden szép és jó lesz, én ebben bízom. Hajráááááááááááá! :psycho::rock:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elbűvölően jó spinoff filmeket várok. Hogy majd a Disney megmutatja, nem hiába pengetett x milliárdot a jogokért. Tehetséges embereket gyűjt a frencsájz köré. Van köztük veterán öregharcos, ki korábban az SW-n dolgozott, ijfú zseni, foglalkoztatott elismert forgatókönyvíró/rendező.

Pár év múlva lehet fürdünk majd a boldogságba, és 2 évente örömmel izgatottan rohanunk moziba új SW filmet nézni.

Minden szép és jó lesz, én ebben bízom. Hajráááááááááááá! :psycho::rock:

 

Teljesen egyetértek veled. Emberek, ott van a projectben Lucas kedvenc fiatal zsenije Abrams !!!!! Olyat el tudok képzelni, hogy saját várakozásainkban csalódunk, de ez benne van a pakliban. Lucas eddig sem a rajongók kívánságára, szája íze szerint csinálta a filmjeit, de a Disney lehet hogy igen. Majd meglátjuk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hogy nagy valoszinüséggel Ford bekerült a gépezetbe, igazán feltünhetne az ifjú Solos filmben is. Kb. úgy mint a Hobbit filmben Bilbó: az elején látjuk már megőszülve, ahogy teszem azt a coruscanti lakásában bambul ki a semmibe, aztán valakinek vagy csak úgy magának felidézi a régi szép időket és indulhat a spin-off.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg felejtős, a hasonlóság és az utánzás nem minden, nem attól lenne élő egy fiatal Solo, sokkal lényegesebb, hogy a színész jól tudja hozni a figurát mindenféle utánzás nélkül, elvégre önálló filmről volna szó.

A lenti hobbitos megoldás tetszik nekem is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tartom jó ötletnek, hogy egy játékból, képregényből, stb. dobjanak össze egy filmet.

Ha tökéletesen követik a sztori vonalait, akkor kb. felesleges az egész, olyat csinálnak meg, ami már létezik valamilyen szinten. Ha pedig elrugaszkodnak attól, akkor megint nincs semmi értelme, csak kivívnák az eredetit ismerők ellenszenvét. Ha más sztorit akarnak, akkor dolgozzák ki rendesen, ne keverjék mással.

Pláne egy játéknál koncepcionálisan is gáz az egész. A játékos döntéseit, megoldásait keresztülhúzzák és ráerőltetnek egy kötött cselekményt, elvész az egész lényegisége.

 

Az egyébként nem lenne ellenemre, hogy akár több ezer évet ugorjanak vissza az időben egy spin-off filmnél, de akkor az legyen egy más történet, ne vmi koppintás. Vehet át a KotOR környezetéből sokat, de inkább hangulatilag, környezetileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos csak pletyka, vagy rajongói álom.

De egy ilyet azért megnéznék.

Állítólag Drew Karpyshyn - aki a KoToR egyik alkotója- elkészült a filmes forgatókönyvel.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A KotOR éra az eddig kialakított EU miatt olyan érdekes, amilyen. Remek munkát végzett az a rengeteg író, aki az ottani világot/történeteket felépítette. Ha a Lucasfilm meg akarja tartani ennek az esszenciáját, akkor merítenie kell az EU-ból keményen. (Ami talán az EPVII. kapcsán is adhatna bizakodásra okot, de valószínűleg az egy más tészta.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A KotOR éra az eddig kialakított EU miatt olyan érdekes, amilyen. Remek munkát végzett az a rengeteg író, aki az ottani világot/történeteket felépítette. Ha a Lucasfilm meg akarja tartani ennek az esszenciáját, akkor merítenie kell az EU-ból keményen. (Ami talán az EPVII. kapcsán is adhatna bizakodásra okot, de valószínűleg az egy más tészta.)

Viszont csak az EP7 , illetve ezen folytatásai kapcsán jelentették be, hogy erdeti lesz a sztori, tehát nem regényeket, képregényeket, videojátékokat filmesítenek meg. Illetve valószínűleg Kasdan nyilatkozatai alapján ez a spin-offokra is vonatkozik.

Most, hogy a Disney birtokolja a franchise-t, így ők döntik el, hogy felhasználnák a TOR EU-t vagy sem. Mivel elég nagy az iőszak és sok a hézag, így nem kell mident felhasználni sem. De, ha például gyorsan akarnak TOR mozikat is csinálni kézenfekvő lenne EU-s anyagból dolgozni, mert így sokkal hamarabb készülhet el. Az ottani EU többsége pedig tényleg jó sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal meg az lenne a baj, hogy akkor pont a KotOR fő sármját veszítené el. Inkább ne is nyúljanak hozzá mert a végeredmény biztos, hogy nem érné el a játék szintjét, viszont egy ősi időkben játszódó filmre vevő lennék, hisz rengeteg kiaknázatlan dolog van még ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a kezdet kezdetén nem örültem az egésznek. Végig rosszak voltak a megérzéseim. Aztán csak lenyugodtam, mondván, hogy túlreagálom. De most újra felerősödtek a rossz előérzetek.

 

Mindenki meg volt lepve, elkeseredve. Igen kevesek örültek a hírnek, szerintem azok fel sem fogták elsőre. Szerintem nem lesz olyan rossz a Disney féle új SW. Ha rossz is lesz, de legalább lesz. Még mindíg jobb, mint a nagy semmi, ami Lucas halála után várt volna ránk. Ezt gondolom. :yeah:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki meg volt lepve, elkeseredve. Igen kevesek örültek a hírnek, szerintem azok fel sem fogták elsőre. Szerintem nem lesz olyan rossz a Disney féle új SW. Ha rossz is lesz, de legalább lesz. Még mindíg jobb, mint a nagy semmi, ami Lucas halála után várt volna ránk. Ezt gondolom. :yeah:

Nem biztos, hogy a semmi várt volna ránk.

Amíg nem volt prequel az EU is fenn tudta tartani az SW iránti érdeklődést. Persze, tudom azoknak, akik számára az EU semmit nem jelent, ez sovány vigasz volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, hogy a semmi várt volna ránk.

Amíg nem volt prequel az EU is fenn tudta tartani az SW iránti érdeklődést. Persze, tudom azoknak, akik számára az EU semmit nem jelent, ez sovány vigasz volt.

 

Prequel előtti évek nekem kinlódás volt, mert nem vagyok nagy EU fan. Az volt baj évekig, hogy gyakorlatilag nem volt mit nézni. A SW-t azt nézni kell. A special edition enyhített rajta. Én örülök, hogy lesz mit nézni az életem végéig. Csak bírjam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.