Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Bár azon ritka rajongók egyike vagyok akit Han Solo olyan nagyon azért nem hoz tűzbe, azért ebből könnyen kisülhet valami jóság. A Boba filmben pedig végre kiderülhetne, hogy Vader a Birodalomban miért mondja hangsúlyosan neki, hogy "élve akarom őket, nem darabokban" (most nem jut eszembe hogy ez az eredetiben pontosan hogy szól) . Valamit nagyon elcseszhetett korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Han Solo filmet de eltudnék képzelni Joss Whedonnal...

Ha nem az Avengers2-t készíteni elő, most biztos sorban állna a rendezői pozicíóért. Eleve a kedvenc karaktere, róla mintázta Mal kapitányt, és az egész Firefly szériát...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez a Boba Fett és Han Solo előtörténet már jó régóta lóg a levegőben. :) Hannál lazán bejátszhat a színészcsere, ha a húszas éveiben járó Hant kell alakítani. Csak meg kell találni a megfelelő utódot (elődöt :)), valakit, aki tudja utánozni a játékát és hasonlít rá. És nem is ez lenne az első eset, hogy Harrison Ford egy ikonikus karakterének megjelenik a fiatalabbik énje. Igaz, az ifjú Indy kalandjai szerintem nem élvezetes, de a harmadik moziban viszont telitalálat volt a csávó. Ráadásul azért van a karakterben lehetőség, a múltjában vannak érdekes részek, amiket ki lehetne aknázni: megismerkedése Chewie-vel, Landoval, a Falcon elnyerése, a Kessel-futam megnyerése. Ezek tipikusan olyan karakterpillanatok, mint amilyen a Star Trekben volt, hogy végre láthattuk, Kirk hogyan nyerte meg a megnyerhetetlen Kobayashi Maru-tesztet.

 

Boba Fett pedig szintén jó alapanyag lenne, bár Temuerra Morrison, pláne egy előzményfilmnél igen vicces lenne, tekintve, hogy életkora 52 év. Mire a filmek elkészülnének, már 55 is meglesz, ennyi évet Boba Fett meg sem élt. Illetve, csak a Sarlacc gyomrában, bár a Robot Chicken egész jól vázolta, mi lehet odabenn, azért erre nem alapoznék egy egész filmet. :) Viszont Daniel Logan vígan eljátszhatná, még hasonlít is Morrisonra, viheti a fiatalabb változatát. És nála aztán tényleg megtudhatnánk végre, mit cseszett el annyira, hogy Vader külön megjegyzést fűzött hozzá.

 

 

Viszont minden lehetőség ellenére, átkozottul nem díjazom én sem ezt a tervezett dömpinget. Ilyen formában, hogy két epizód között egy spin-off meg végképp nem. Nagyon látszik, hogy az egész arra megy ki, hogy az Avengers filmek mintájára legyártsanak jó sok filmet és zsebre tegyenek jó sok pénzt. Oké, amíg csak minőségi termékek érkeznek, addig semmi gond, csinálják, csak attól a premiertől rettegek, amik már olyan filmeket vagyunk kénytelen nézni, mint a Jurassic Park III, a Star Trek - Nemesis vagy a Prometheus, amik semmiféle formában nem méltóak a szériához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit OFF, de le kell írnom. Ahogy korábban Bomarr is írta, nekem is új lendületet adott a Star Wars rajongásnak az új filmek bejelentése. Bár magam sem vettem észre, de a TCW-t sokszor immel-ámmal néztem, néha elég hosszú időt kihagytam két epizód között. A mozifilmeket anno évente megnéztem, hát most igen nyögvenyelőse jutottam el az ep4-ig, amit a múltkor már nagyon nem is akartam megnézni, komolyan kicsit olyan kötelező jellegűnek éreztem (ami hülyeség, hisz csak magamat köteleztem). És a legdurvább: tavaly egyetlen legot sem vettem!!!!!!!! 1991 óta az első olyan év, amikor nuku lego, márpedig ha azt veszem, hogy '99 óta a Star Wars tartja benne a legozási vágyat is, azért ez jelzés értékű.

Azonban a bejelentés óta egyre jobban visszatér a rajongói énem. Az ep5-6-ot már teljes lelkesedéssel néztem meg, a TCW-t is újra rajongói szemmel nézem (ami azért jó, mert tavaly már megvettem a BR-eket, de azóta is a polcon porosodnak... na most itt a nagy alkalom az újranézésre :D). És már kinéztem magamnak, melyik lego fogja képviselni a Star Wars fullrajongó énem visszatérését jövő héten:

75004-1.jpg

 

Szóval azért megvannak a pozitív hatásai ennek a Disney ügynek.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

'Star Wars' spin-offs: A young Han Solo movie, and a Boba Fett film -- EXCLUSIVE

Ha már spin-offok, akkor nekik kifejezetten örülnék, mert én nagyon szeretem a SW kalandvonulatát (persze felőlem nyugodtan lehetne más csempészhősünk is a főszerepben, a lényeg a jó sztori :evil:) :yeah:

Előbbiekhez pedig annyit, hogy én meg veszek új SW-könyvet (mostanában nem igazán foglalkoztam velük) :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney bejelentése nekem is sokat lendített a Star Wars iránti rajongásomban, igaz, az elején inkább nem tetszett az ötlet. Nagyon nem. :D De aztán megbékéltem a gondolattal és most már alig várom.

 

A rajongásomban nekem is volt egy-két holtpont, és ezt még a TCW is csak alig tudta javítani, sokszor inkább ledaráltam a részeket, semmint, hogy hétről-hétre nézzem. Az SW-fíling nálam a magyarul kiadott új EU-könyvekkel jött vissza, így én a Szukitsnak és a Disney-nek köszönhetem, hogy nálam a Star Wars második reneszánszát éli. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én minden filmnek örülök. Szerintem nem baj hogy a Disney a pénzét viszont akarja látni. Így működik a filmbiznisz, akármilyen legendás alkotásról legyen is szó, az nem más mint "termék". Persze vannak szerzői filmek is (SW), de elsődleges cél a megtérülés. Lucas ezt mindíg nagyon szem előtt tartotta, és ezért nem lehet elítélni, sem Őt, sem a Disney-t. Én örülök hogy felpörögtek az események, nekem is új lendületet vett a rajongásom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is köszönöm hogy leírtad, Dzséjt. És jó legó-újrakezdést kívánok! :)

A Prometheus önmagában jó film? Hm, bocs, rosszul kérdezem. Olyan film-e, amit jólesik néha elővenni, jólesik tudni hogy ott van a polcodon? Jobban éreznél-e, ha úgy járt volna mint pl tavaly a GIJoe film, hogy az utolsó pillanatban lefújták? (Még ha idén ki is jön... bár ki tudja.)

Én csekély lelkesedéssel várom az új filmeket. Még azt sem tudjuk a sok felmerülő ötletből mi az ami egyáltalán a szereplőválogatásig el fog jutni, és nem tudja talán Lucas és Kennedy sem. Úgyhogy egyelőre nem jajgatok azon hogy hogyan fogják tönkrevágni Solo és Fett múltját. Persze titokban azért drukkolok, hogy jól sikerüljön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a rajongás szóba jött....nos nekem a TCW életben tartotta. Sőt, nekem egyelőre az az SW. És bár érdekel az új projekt, egyelőre nem vagyok annyira lelkes mint régen, az előzmény filmek esetében. Kicsit fura ez, de ideje volt bevallani magamnak. Jó hírek jöttek eddig, de igazán átütő még nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a rajongás szóba jött....nos nekem a TCW életben tartotta. Sőt, nekem egyelőre az az SW. És bár érdekel az új projekt, egyelőre nem vagyok annyira lelkes mint régen, az előzmény filmek esetében. Kicsit fura ez, de ideje volt bevallani magamnak. Jó hírek jöttek eddig, de igazán átütő még nem volt.

A kétségeiddel nem vagy egyedül. Én ugyan lelkes vagyok, de ez még bármikor kimúlhat, ha kiderül hogy marhaság lesz belőle vagy olyan irányt vesz a Saga ami nekem idegen és nem tudom hozzá passzintani az eddig kész filmekhez. És még elég nyitott minden, hisz a sztori magját se tudjuk. De ha nálam ezek a filmek besülnek, akkor az SW nagy valószinűséggel újra haldokló státuszba kerül... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a rajongás szóba jött....nos nekem a TCW életben tartotta. Sőt, nekem egyelőre az az SW. És bár érdekel az új projekt, egyelőre nem vagyok annyira lelkes mint régen, az előzmény filmek esetében. Kicsit fura ez, de ideje volt bevallani magamnak. Jó hírek jöttek eddig, de igazán átütő még nem volt.

Ody, szerintem ne a rajzfilmsorozatból meríts erőt a rajongáshoz. Ha meg akarod őrizni a rajongásodat, vedd elő a blu ray változatot, és egy jó full hd tv-n kezd el nézni a saga epizódjait, de ne úgy ahogy eddig tetted. Ajánlom hogy ha látsz egy jelenetett kockázd ki a képet, és ne azokat az eseményeket figyeld ami a szemed előtt történnek, hanem ami azok mögött. Hihetetlen, hogy a háttérben (pl: a szélesvásznú kép szélein) mi minden történik még, hogy a jelenetek milyen részletgazdagon (a prequell-re különösen igaz) vannak megkomponálva. FEDEZD FEL A FILMEKET ÚJRA !! Én olyan dolgokra jöttem rá, vettem észre a 30 éves rajongói létem ellenére, a filmeket elemezgetve, teljesen fellelkesültem. Mondjuk ezt már a dvd kiadások esetében is csináltam, de a blu ray annyira tökéletes képet ad, olyan dolgokat fogsz meglátni, észrevenni, hogy nem is hinnéd. Egyébként én a rajongásomat még, ezen a fórumon történő regisztrálásommal, hozzászólásaimmal (még ha néha különbözik is a véleményünk) tartom életben. Én nagyon izgatott vagyok az új SW filmekkel kapcsolatban, minden jól alakul.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az van hogy a klasszikus trilógiát szinte alig veszem elő, de nem is vágyom rá. Gyakorlatilag annyiszor láttam már őket hogy eljött a csömör ideje. A prequelt többször nézem de azt sem sokat. Úgy vagyok vele mint Ody, most a TCW az sw nálam is, és amíg nem tudunk valami biztosat az EP7 történetéről addig így is marad. Ennek az az oka hogy még most sem tudom elképzelni hogy egy tökéletesen lezárt sagát hogy lehet jól folytatni. A kulcsszó a jól szón van. Semmilyen épkézláb ötletem sincs pl a rosszakról. Illetve van de azok már elcsépeltek mint pl a Sith.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a tanácsokat pécsi, de megbirkózok ezzel. ;) Ezeken amit írsz már különben is átestem.

 

OK Valami általános depresszió kezd itt köztünk kialakulni, amire a gyógyír szerintem a minél több SW nézés, olvasás, játszás.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lényegtelen, ki miből merít erőt a rajongásához. Bennem eddig is tartotta a lelket a TCW (animációs sorozat egyébként), plusz az ilyen-olyan EU művek. A filmeket kíváncsian várom, de annyira nem dobott fel a hírük, főleg nem első olvasatra... Meglennék nélkülük is, de ha profin összehozzák, mindenképp örülni fogok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra várok hogy nagyon kellemeset csalódjak :)

Velem az szokott történni, hogy elképzelek valamit, hogy majd ilyen meg olyan lesz a film, aztán pedig csalódok saját várakozásaimban (kellemesen), mert sokkal jobb, star wars-osabb filmet kaptam mint amire én gondoltam. Most az a különbség, hogy lila gözöm sincs arról, hogy egyáltalán mit várjak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.