Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

First Order biography

http://makingstarwars.net/2015/06/biographic-information-on-the-first-order-stormtrooper-from-star-wars-the-force-awakens/

 

Ez megmagyarázza, hogy az olyan jó ember, mint Finn, miért is csatlakozott az Első Rendhez.

 

Forrás eredeti

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vonj le ebből messzemenő következtetéseket. Hiszen még az sem biztos, hogy ez a poszter a filmet promózza. Bár az sem tragédia szerintem, ha véletlen ott lenne a Lucasfilm és a Bad Robot logója mellett. Nem ezen múlik a film minősége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vonj le ebből messzemenő következtetéseket. Hiszen még az sem biztos, hogy ez a poszter a filmet promózza. Bár az sem tragédia szerintem, ha véletlen ott lenne a Lucasfilm és a Bad Robot logója mellett. Nem ezen múlik a film minősége.

 

Természetesen így van. De fura látni. Kb annyira, mint 2008-ban a WB logó a TCW előtt. Idegennek hat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sose legyen nagyobb gondunk egy Star Wars filmmel (vagy sorozattal, könyvvel, képregénnyel), mint a Disney logo felbukkanása. :)

 

 

Szerintem ezen már kár sopánkodni. Ezek a viták 2012-től folynak. Ez a logó ebben a formában a kalasszikus Disney közönségnek szól (6 évesek) és nem a Lucasfilmes (50-esek) rajongóknak.

 

Nyilván igazatok van, de mivel először láttam így hivatalosnak tűnő kiadványon, egy ikonikus rohamosztagos társaságában, egy kicsit "meglepődtem", vagy újra tudatosult bennem a tulajdonosváltás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre még nem gondoltam, de a króm külső is adja a hasonlóságot. :)

 

Más. Jakku az űrből. Köze nincs Tatooine kinézetéhez. Már ha ez tényleg a Jakku. Az a nagy kráter is érdekes a felszínén.

 

Screenshot-15.png

Jakku.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez tényleg Jakku, akkor picit megnyugodni látszik lelkem. Ez is mutatná, hogy van egy lényeges különbség: Tatooine-on vannak sziklák, Jakkun meg homokon kívül semmi.

A palánk is jól fest, bár nekem Chewie még mindig furi. Nem az, hogy ott van, hanem, hogy éppen ő van ott. Miért nem Han?

Phasma meg szerintem kedvenc karakterem lesz, nagyon erős a kisugárzása. És most, hogy írtátok, tényleg van benne a köpennyel egy kis Grievous.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbi concept rajzok alapján azt tippeltem volna, hogy egy gossam (Shu Mai fajtája, csatlakoztak a konföderációhoz), de ez sajnos nem jött be. :( Kár. Szeretném ha a kontinuitás jegyében mindkét trilógiából jelennének meg fajok az 7. epizódban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maz Kanata concept a VII. részhez. A kérdés, hogy vajon a végleges verziót látjuk-e.

 

Maz-Kanata-Concept.png

 

Szerintem nem ez a végleges. A teaser 2-ben elkapott kocka szerint nagyobb gomb szeme lett a figurának..a többi viszont stimmelni látszik.

1366477664K-e1429290878833.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki ez - nem is akarom - néha csak beugrom képeket nézegetni, olvasni semmit, de a concept arton jobban néz ki. Picit egyedibb, talán még morbidabb is.

A trailerben lévő inkább aranyosnak néz ki, legalábbis annyiból amit látni lehet belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olybá tűnik nekem erről a képről, hogy a Jakku teljes felszíne futó homok, mert eléggé homogén az egész leszámítva a krátert.

 

Az a kráter elég beszédes, annak fényében, hogy a hírek szerint valamilyen külső hatásra (valami becsapódott) sivatagosodott el a bolygó.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maz Kanata concept a VII. részhez. A kérdés, hogy vajon a végleges verziót látjuk-e.

Remélem nem. Én kifejezetten taszítónak találom. Úgy néz ki mint egy megnyúzott fejű humanoid néger nő. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Berakom ide is, azok kedvéért, akik nem olvassák a képregényes topikot. Nagyjából azt az irányt vetíti előre a VII. rész kapcsán, amit néhányan megtippeltünk már korábban.

 

Kiadtak egy új sztori leírást a szeptemberben induló képregénysorozatról (Star Wars: Journey to The Force Awakens: Shattered Empire #1), ami a VI. és VII. részt hivatott összekötni.

 

"Palpatine császár húsz éves rémuralma hirtelen és tüzes véget ért az Endor erdőholdjának egén. Döntő győzelem volt a Lázadók Szövetsége számára, ám a birodalmi moffok és tartományi kormányzók a vezetőség elvesztése ellenére is uralmuk alatt tartották a fontosabb rendszereket a Magtól a Külső Gyűrűig, a hatalmas Birodalmi Csillagflottának köszönhetően. Most, hatalmi vákuummal a Birodalom élén, ezek a moffok fognak versengeni a pozícióért és irányításért, a Lázadók Szövetségének hősei pedig hamarosan rájönnek, hogy a sebesült és tagozódott Birodalom veszélyesebb lehet minden korábbi ellenségnél, amivel korábban szembenéztek!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor vajon mit ünnepeltek az EPVI végén pl. Coruscanton? Győztek, de mégse. Csak, hogy folytatni lehessen. :roll:

 

Ja igen, ez meg külön röhej:

"a Lázadók Szövetségének hősei pedig hamarosan rájönnek, hogy a sebesült és tagozódott Birodalom veszélyesebb lehet minden korábbi ellenségnél, amivel korábban szembenéztek!"

 

Ez csak szerintem k*rvára erőltetett? Persze, meghalt a két fő gonosz, akikre a Birodalom épült, de ettől csak veszélyesebb lett a szervezet. :facepalm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.