Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyébként ami főleg elszomorító az ez: "Sok rajongó érezte problémásnak ezeknek a mitokondriumokból eredeztethető lényeknek a létezését, mivel szerintük feleslegesen magyarázzák és demisztifikálják az Erőt" Erről szó sincs! A midichloriánok nem magyarázzák az Erőt. Ha 16 év alatt erre még mindig nem sikerült rájönni akkor ott szerintem nincs mit tenni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ami főleg elszomorító az ez: "Sok rajongó érezte problémásnak ezeknek a mitokondriumokból eredeztethető lényeknek a létezését, mivel szerintük feleslegesen magyarázzák és demisztifikálják az Erőt" Erről szó sincs! A midichloriánok nem magyarázzák az Erőt. Ha 16 év alatt erre még mindig nem sikerült rájönni akkor ott szerintem nincs mit tenni.

 

Az erőérzékenység mértékét magyarázzák. Mindig elfelejtik a fikázók, vagy ahogy írtad, fel sem fogják..

Lentebb én is megtévedtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ami főleg elszomorító az ez: "Sok rajongó érezte problémásnak ezeknek a mitokondriumokból eredeztethető lényeknek a létezését, mivel szerintük feleslegesen magyarázzák és demisztifikálják az Erőt" Erről szó sincs! A midichloriánok nem magyarázzák az Erőt. Ha 16 év alatt erre még mindig nem sikerült rájönni akkor ott szerintem nincs mit tenni.

Egyetértek. Nekem a Baljós árnyak első megnézésekor átjött a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak érdekességként raktam be. Nem vontam le belőle rossz következtetést. Az általad említett interjút nem láttam. Én örültem volna ha szóba kerülnek újra a midi-chlorianok kapcsolatot teremtve a prequellel. De ez az én problémám. Nem kell mindent támadásnak venni.

Jaj, ne már, Frenkie, hát direkt azért írtam oda, hogy általánosan kérdezem és magyaráztam túl, hogy ne vedd már személyes támadásnak - ezek szerint kár volt törnöm magam, így is, úgy is magadra vetted... :( Értem én, te miért raktad be, azt nem értem, miért lett ennek az egész világon akkora hírértéke, hogy az Origótól az IGN-en át a fatyomkinvan oldalig mindenhol majdnem címlapon jön le. Már azt leszámítva, hogy ezzel is be lehet szólni az ep1-2-3-nak és szerezni pár klickelést. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ne már, Frenkie, hát direkt azért írtam oda, hogy általánosan kérdezem és magyaráztam túl, hogy ne vedd már személyes támadásnak - ezek szerint kár volt törnöm magam, így is, úgy is magadra vetted... :( Értem én, te miért raktad be, azt nem értem, miért lett ennek az egész világon akkora hírértéke, hogy az Origótól az IGN-en át a fatyomkinvan oldalig mindenhol majdnem címlapon jön le. Már azt leszámítva, hogy ezzel is be lehet szólni az ep1-2-3-nak és szerezni pár klickelést. :pfff:

 

 

Akkor félreértés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet,hogy erről is mintázták. Talán az alkotók úgy fogták fel, hogy az első galaktikus polgárháború volt az első világháború... Most pedig itt a második. És alkottak hozzá egy Hitlert Andy Serkis személyében. Talán :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És tulajdonképpen ezzel meg is van az első párhuzam két epizód között. Az ep2-ben Palpatine és brancsa szemléli a Köztársasági Nagy Hadsereget, az ep7-ben pedig Snoke és bandája figyel az Első Rend hadseregét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó a kép!

 

Egyelőre egy "levágott" verzió:

tv_spot1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

És talán új lépegetőket látok?

tv_spot2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

És afféle normandiai partraszálláskor használatos hajókat?

tv_spot_haj_k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is lépegetőket vélek felismerni.

Azok a csapatszállító hajók ugyanolyanok, mint amilyenben az első trailerben álltak a rohamoszik, meg a második trailerben ilyeneket látunk a csillagromboló felé repülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű ez a TV-s reklám. Valahogy sokkal jobban tetszik, mint az eddigi két előzetes együttvéve.

Ez valami eszméletlen hangulatos volt! Valami új! Erre vártam!!! Nagyon tetszett!! Csak egy valami ne lenne. Ez a Hoth 2.0 háttér. :(:cry: Nagyon lehúzza az egészet. :(

 

Nincs ott Snote, csak Phasma százados, elől meg a Starkiller bázis parancsnoka, Hux tábornok.

Phasma olyan hátulról, mintha Vader lenne króm sisakban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes nekem valahogy abszolút nincs Hoth hangulata. Talán azért is mert itt ahhoz képest nagyon enyhe az idő. Hux simán egy könnyű kis kabátkában álldogál ott. Kiváncsi vagyok hogy ez vajon az a bolygó, ahol az X-wingeket látjuk a trailerben? Érdekes lenne látni egy bolygót aminek nem csak egy klimája van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.