Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Rémgyenge? Szerintem az Episode III-as iszonyúan hangulatos.

Pont azt akartam kiemelni, mint a trió legrosszabbját, de aztán inkább töröltem a mondatot, mert bénába nem rúgunk. A második legalább csak amatőr, de ez viszont nekem inkább röhejes ahogy darkos akar lenni a félgőzzel megrajzolt Vader-karikatúrával. Na tessék csak belerúgtam a bénába :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem legfőképp az a "bajom" ezekkel, hogy túlságosan hangsúlyozzák az Anakin = Vader relációt. Értem én, hogy a PT csak előzménytrilógia és ott az OT, de akkor is lehetne talán szofisztikáltabban. :)

 

Emlékszem, hogy anno még 99-ben (alsós voltam :D) az Ep.1 iránti rajongásom tiszteletére kaptam egy sárga pólót. Rajta volt a gyerek Anakin, mellette meg valami fekete vödörfej, akiről nem tudtam kicsoda/micsoda. :D Mivel nekem a Baljóssal kezdődött a SW, így akkor nem tudtam ki az a Vader. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rémgyenge? Szerintem az Episode III-as iszonyúan hangulatos.

Nagyon szeretem ezt a posztert, kint van a falamon plakátméretben, de valóban nem túl profin kivitelezett...

 

Egyszer elmehetnénk valami festészeti kiállításra. Ketten együtt tuti képviselnénk az összes létező nézőpontot a képek kapcsán. :P

... vagyis megyek veletek az arany középutat képviselni :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep1-es poszterről mindig az jut eszembe, hogy akkoriban volt olyan osztálytársam aki a film megnézése után úgy gondolta, hogy Obi-wan lesz majd Darth Vader és azzal sem lehetett meghatni, hogy nem harcolhatna akkor az ep4-ben önmaga ellen, így ezzel a képpel kellett győzködni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Boyega-kép szerintem is rajongói munka. A sivatagban csak az eddigi látványtervekről és fotókról ismerős cuccokat látunk, de azokból aztán mindent, épp csak az űrcsigát nem, szétdobálva, mint egy homokozóban. Így mi az üzenet? "Helló, itt vagyok, ráfogom valakire a fegyvert, és nézzétek, mennyi kacat van mögöttem." Ha mondjuk csak a TIE lenne ott: "Most zuhantam le erre a bolygóra, egyedül vagyok a sivatagban, és valami fenyeget, ráfogom a fegyvert." Sokkal izgalmasabb.

A kiszivárgott látványtervek egyikén volt egy lezuhant TIE, az a festmény igazán hangulatos és dinamikus lett, szemben ezzel.

 

OFF

Az EP1 előzetes poszterét nagyon szeretem, az egyik kedvencem. Az EP2 esetében már csak a "hmmm, okés" szavakat tudnám használni, az EP3 előtt pedig értetlenül állok, annyira stílusidegennek és rosszul kivitelezettnek tartom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben kiszivárgott egy pletyi a teljes szereplőgárdáról a filmbeli neveikkel együtt:

 

http://www.starwarsunderworld.com/2015/04/rumor-complete-list-of-characters-from.html

 

Érdekes, hogy lázadó pilótákról ír. Nem köztársaságiakról...

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben kiszivárgott egy pletyi a teljes szereplőgárdáról a filmbeli neveikkel együtt:

 

http://www.starwarsunderworld.com/2015/04/rumor-complete-list-of-characters-from.html

 

Érdekes, hogy lázadó pilótákról ír. Nem köztársaságiakról...

 

Érdekes lista..A sith előnevek hiánya is árulkodó. Vagy egy teljesen új rendszer képviselői lesznek, vagy a film meglepetésének szánják..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, már eleve az árulkodó volt, mikor a vörös pengés gonoszról kiderült, hogy Kylo Rennek hívják. Tehát semmi Darth... :hmm:

Bár az Ep II gonoszát is Dooku grófként ismerték szerte a galaxisban, miközben volt egy "darthos" neve is :)

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Én biztos forrásból tudom, hogy valójában Leia fia, csak mivel gyerekszerelemből lett, ezért Bail és Breha eltitkolták, Leiának pedig azt mondták, hogy halva született. Rent az apja - akiről elhitették vele, hogy a bátyja - és apai nagyszülei elvitték az Alderaanról a Tatooine-ra, ahol buckalakóknak adták ki magukat és a pusztában éltek. Ezért hord Kylo maszkot, mert ráragadt ez a tusken hagyomány. Össze is házasodott egy másik buckalakó törzs vezérének lányával, megszülettek a kisbuckalakók, az após halála után ő lett a törzsfő. Szóval, szép élet volt, amíg apja egy kétnaplementés pillanatba elé állt, és azt mondta:

- Kylo!

- Igen, bátyám?

- Sosem tudtad meg, mi történt apáddal.

- Hát dehogy nem. Ott nyugszanak dűnesírban, ha a jawák ki nem kaparták őket.

- Nem, én vagyok az apád.

- Ne viccelj, hülye. Te a testvérem vagy.

- Nem, én az apád vagyok, csak tizennégy évesen felcsináltam az alderaani királyi ház hercegnőjét, amit még ezen a toleráns bolygón sem toleráltak túlságosan.

- Alderaani herceg vagyok és itt kell élnem a homokban?

- Igen, de most nem ez a lényeg...

- Miért nem vittetek mindjárt a Dagobah-ra? Vagy a Mustafarra? Ott lett volna ám jó a lávában pancsolni. Nem találtatok jobb bolygót?

- Nem a bolygó számít...

- Akkor nem is vagyok buckalakó?

- Hát nem!

- Baz' meg, hát elvettem egy más fajú bennszülöttet. Nem tudtatok volna valamikor a lánykérés és a ceremóni, vagy legalább a nászéjszaka előtt szólni.

- Gondoltuk, ha te boldog vagy...

Kylo Ren nem volt boldog. Hogyan is lehetett volna. Még aznap éjszaka megölte báttyát és elhagyta törzsét, elment Mos Eisley-be és elindult, hogy megkeresse anyját és visszakövetelje címét. A csavar a történetben az, hogy mint tudjuk, az Alderaan már nincs meg, nincs család, cím, semmi, mindent elvettek tőle. Amikor megtudja, hogy ezért Darth Vader a felelős, elindul, hogy bosszút álljon, csak sajnos már Darth Vader sincs. De a csávó eddigre oly megszállott, hogy elkezdi gyűjteni Vader holmijait és bosszút esküszik Luke Skywalker ellen, amiért az ellehetetlenítette a bosszúját Darth Vader ellen. Tehát ez az ep7 alapkonfliktusa. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban volt szó arról, hogy esetleg Kylo Ren Han fia. Remélem nem az első nőjétől van és valamiféle bosszúhadjáratot folytat a fater ellen mert anno az elhagyta anyucit? Iszonyú gagyi lenne. :para:

Vader cuccainak a gyűjtése nem nagyon férne abba hogy Han ellen folytat bosszúhadjáratot, meg nem hiszem hogy egy ilyen fontos dolog mint a gonosz inditéka egy képregényben lenne megalapozva. A közönség 99,99 százalékát egyáltalán nem érdeklik a képregények. Remélhetőleg nem a maradéknek készitik az ep.7-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már az mutatja, mekkora baromság ez, hogy ezzel az ep7-8-9 alapkonfliktusa lényegében abból indulna ki, hogy Han egy seggfej. Valahogy kétlem, hogy a Star Wars egyik legközkedveltebb karakterét így lealacsonyítanák az ep6 után, na meg azt is, hogy az új trilógia, aminek az ep1-6 szellemiségét és történetét kell továbbvinnie, abból indulna ki, hogy Han rossz férj és még rosszabb apa. Mintha az ep1-3 konfliktusa abból indulna ki, hogy Obi-Wan lefeküdt Satine-nal, és ez balhét okozott Mandalore-on. Azért ez egy mese, ráadásul a Star Wars, nem a Barátok közt - jól lehet, van benne némi szappanopera vonulat, de azért nem ennyi.

Az olyan apróságokról nem is beszélve, hogy Sana néger, Rey hófehér. Nem vagyok otthon a genetikában, de szerintem akinek az egyik szülője fekete, akkor az nem lesz hófehérke. És persze a kérdés: mit csinált harmincegynéhány évig? Oké, felnőtt, aztán? A Star Warsban a tizenévesek már kész felnőttek, szóval még mindig van húsz év. És végül: csak azért, hogy megölje Hant, elkezdte Anakin Skywalker cuccait gyűjtögetni (ahogy Bomarr írta), meg csak brahiból felküzdötte magát az Első Rend nagyágyúi közé, és mellékesen, megtanult bánni az Erővel? Jabba nagyon leadta a dolgot, ő csak egy fejvadászt küldött Han után. És még ott van az a másik is, amit szintén Bomarr írt: nem fogják az ep7 alapjait egy képregényben elmesélni, amit a nézők nagyon nagy többsége nem olvasott.

Ugyan már... Józan paraszti ésszel ki lehet gondolni, hogy ez kalapos baromság, csak, hogy finoman fogalmazzam meg. Ha Ren Han fia is, akkor is Leia az anyja. Már csak amiatt a két apróság miatt is, hogy a Star Wars saganak közvetlen kell érintenie a Skywalker famíliát, a Saga ugyanis az ő regéjük, plusz, Erőhasználó a lelkem és nagyon a Kiválasztottra van ráizgulva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hant nem érzem olyan erős karakternek, hogy az ő családi konfliktusa köré szőjék a a trilógia egész történetét. Azért vicces lenne, hogy Han azzal teremti meg a Galaxis legveszélyesebb emberét Palpatine óta, hogy angolosan lelép az első családjától. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.