Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Te még sosem láttál Imaxben filmet? :o Minden féle képpen próbáld ki! Szerény véleményem szerint sokkal jobb mint a 4DX.

Ez van..Nekem semmi dolgom Pesten és csak ezért még nem került rá sor, hogy felmenjek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr! Te láttad valamelyik emberi százlábú filmet? :D

Láttam a második rész vágatlan verzióját. Abban van egy olyan rész, amiben a pszichopata fickó miután összevart egymással egy rakás embert a péniszére felteker egy szögesdrótot majd egy kellemetlenül hosszú jelenetben megnyomja az egyik áldozatát.... az egyetlent akihez hátulról hozzá lehet férni hisz ugye az a nagysztori hogy mindenkinek a száját hozzávarrja egy másik ember hátsójához....

 

Szóval én nem igazán ajánlanám :D Haverral úgy ültünk le megnézni hogy biztos valami felejthető marhaság lesz. Nem gondoltuk hogy ennyire alja lesz és idáig elmennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legendás állatok: ezt várjuk, de még elég messze van.

 

Jégkorszak 4: Én már legalább a 3. rész óta várom, hogy visszatérjen a kisfiú akit megmentettek régen.

De még mindig nem. Most az űrbe megyünk. Valami útközben elveszett.

Nem csökken a színvonal, inkább átalakul, de az első rész még állatokról szólt és valóban a jégkorszakról.

Az újabbak meg nagy "disney-revűk" óriási túlzásokkal. Kalózhajós majom és bandája.

Ez jó ötlet a maga nemében, de az első részben nem ilyen alapokat fektettek le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jégkorszak 4: Én már legalább a 3. rész óta várom, hogy visszatérjen a kisfiú akit megmentettek régen.

De még mindig nem. Most az űrbe megyünk. Valami útközben elveszett.

Nem csökken a színvonal, inkább átalakul, de az első rész még állatokról szólt és valóban a jégkorszakról.

Az újabbak meg nagy "disney-revűk" óriási túlzásokkal. Kalózhajós majom és bandája.

Ez jó ötlet a maga nemében, de az első részben nem ilyen alapokat fektettek le.

 

Az új már az 5. lesz a kalózhajós majom van a 4-ben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kémek hídja

 

Szépen építkező, lassú mozi, de minden percét élvezni lehet. Egyébként is szeretem a kettéosztott Berlint valamilyen formában tárgyaló filmeket, mert mindig megdöbbentő látni, micsoda perverz dolog volt ilyet kitalálni, hogy egyik napról a másikra az utca egyik oldala ellenséges területté válik. Tudni is elég, de egy történetbe ágyazva látni mégis egészen más. Tom Hanks hozza a megszokott profi alakítását, de a mellékszereplők is jók. Kiváló moziélmény, ráadásul életemben először voltam az Aréna VIP termében, így a megszokottnál még nagyobb kényelemben láttam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ide év legkiemelkedőbb filmjei (számomra)

(És igen, mondhatni mindegyik popcorn mozi):

 

Abszolút elő hely:

 

Star Wars Episode VII. The Force Awakens

 

És akkor a többi cím, sorrend nem fontos:

 

Terminator Genisys

A marsi

Az Útvesztő Trilógia - Tűzpróba

Mission Impossible - Rogue Nation

Bosszúállók - Ultron kora

A hangya

Everest

Az éhezők viadala - A Kiválasztott 2. rész

Agymanók

Minyonok (nem volt annyira kiemelkedő, mint vártam, de a kis krapekok miatt mégis élveztem)

 

Természetesen raklapnyi filmet nem láttam máig a 2015-ös felhozatalból, ez egy hirtelen, már-már hasraütés-szerűen összeállított lista, egy csomó 2015-ös filmet január-februárban fogok majd csak megnézni.

 

A listához mindenképpen hozzávennék néhány sorozatot is az idei évből:

 

Wayward Pines

Doctor Who 9. évad

És természetesen a Star Wars Rebels 2. évad.

 

Bár az idei évadba még bele sem kezdtem, de csak nemrég pótoltam az Agents of S.H.I.E.L.D. első két évadját és biztosan király lesz a 3. is szóval a SHIELD ügynökeinek is itt a hlye a listán.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idei filmes év szerintem viszonylag gyenge volt, kevés igazán jó filmmel, az Agymanókat és természetesen a Star Wars-t kivéve.

 

Igaz, mondjuk A marsit pl. nem láttam, és egyelőre a Macbeth is kimaradt, ezek még javíthatnak nálam az összképen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.