Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

A blockbustereket már annyira unom, annyira egysíkúak hogy lassan hagyogatom abba megnézésüket.

 

 

Ezzel pontosan így vagyok én is. Az idei "nagyok" jó részét már meg se néztem.

 

 

Elkezdtem európai filmeket nézni, vagy amiket R2-D2 ajánl(azok nagyon jók, ajánlom mindenkinek főleg a Hulla jött be).

 

Köszi! Én örülök, hogy ajánlhatok! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

8. Furious Seven:. Azt meg külön értékelem, hogy bár a film felében Walker már nem lehetett benne, ez egyáltalán nem észrevehető, ami egy ilyen kis költségvetésű, B-kategóriás filmtől bizony nagyon nagy szám.

Halálos iramban már rég nem kis költségvetésű B-kategóriás film. Ennek a filmnek a költségvetése 190 million $ volt majd nem annyi mint EP VII-nek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A blockbustereket már annyira unom, annyira egysíkúak hogy lassan hagyogatom abba megnézésüket.

Épp ezt beszéltük Pildivel az SWVII IMAX előtt a trailerek közben. Ment a sok szuperhősös előzetes de annyira unalmasak és egy kaptafára készültek voltak, hogy valami borzalom. Ettől a Deadpoltól miért van mindenki oda azt se értem. Na meg a Warcraft....az még IMAX -ben is egy rakás sz*rnak nézett ki, olyan rajzfilmes és műanyag látványvilággal, hogy inkább nekik kéne fizetni, hogy én azt a moziban megnézzem. Siralmas de komolyan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálos iramban már rég nem kis költségvetésű B-kategóriás film. Ennek a filmnek a költségvetése 190 million $ volt majd nem annyi mint EP VII-nek

Jó, akkor nagy költségvetésű B-kategóriás film. :evil:

 

Na meg a Warcraft....az még IMAX -ben is egy rakás sz*rnak nézett ki, olyan rajzfilmes és műanyag látványvilággal, hogy inkább nekik kéne fizetni, hogy én azt a moziban megnézzem. Siralmas de komolyan...

A Warcraft nem szuperhősmozi, hanem videojáték adaptáció. De egyetértek veled, olyan sz*r látványa van, hogy az tíz évvel ezelőtt is pocsék volt. A szövegek meg... Jujj... Bomarr-ral el is nevettük magunkat, amikor benyögik az epic csata előtt, hogy "csak két lehetőségünk van, vagy meghalunk, vagy túléljük." :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr-ral el is nevettük magunkat, amikor benyögik az epic csata előtt, hogy "csak két lehetőségünk van, vagy meghalunk, vagy túléljük." :lol:

Erről a csapd le csacsi című magyar filmeposz egyik aranyköpése jutott eszembe: "Addig élünk amíg meg nem halunk" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deadpool magyar előzetese borzalmas (az összes jó szöveget elrontották), de már csak azért is leszek rá kíváncsi, mert a főszereplő elvileg tisztában lesz azzal, hogy egy képregényfilmben van (az alapműben is a karakter többszöt áttöri a 4. falat). Ezenkívül lesz benne bőven fekete humor is, mi mint tudjuk a legjobb fajta humor :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére nem így jöttem ki, s bár első megtekintés után vegyesek voltak az érzéseim (ezért tekintem moziélmény szempontjából ütősebbnek a Jurassic Worldöt, mert ott semmi visszás érzésem nem volt, csak vigyorogtam, mint a tök),

Mert egy kalap sz*rra számítottál és annál sokkal jobb lett. :) A várakozások és az utána lévő kellemes csalódás nagyon megszépíti a dolgokat. Így lesz valamiből nagyszerű moziélmény. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért érdemes elvárások nélkül beülni egy filmre. Lépjenek meg! Aztán vagy sikerül vagy nem. De igazából sokkal jobb, ha alapból úgy ülsz be egy filmre - ahogy Ody is írta - hogy egy kalap sz*rra számítasz. Mivel felkészítetted magad arra, hogy egy nagy tehénlepény az egész, ha tényleg az nem fog meglepetésként érni (elmarad a negatív élmény valamelyest) ha pedig nem az, akkor jön a pozitív családos és a jobbnál jobb filmélmények! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért igénytelennek sem kell lenni. Az embernek igenis legyen elvárása, ha már pénzt ad ki a mozijegyért. Mert akkor minek egyáltalán vesződni mindenféle minőségi fokmérővel, ha úgy ülsz be a Star Wars-ra, hogy ha már jobb a Sharknado 555421-nél akkor már pozitívan csalódtál. ;)

 

Nekem a JW inkább paródiának tűnt, röhejes és idegesítő szereplőkkel, én a filmben csalódtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert egy kalap sz*rra számítottál és annál sokkal jobb lett. :) A várakozások és az utána lévő kellemes csalódás nagyon megszépíti a dolgokat. Így lesz valamiből nagyszerű moziélmény. :D

Pontosan. :)

 

Ezért érdemes elvárások nélkül beülni egy filmre.

Ami nagyjából lehetetlen, hiszen mindig van egy minimális elvárása az embernek. Ha más nem annyi, hogy érje meg a mozijegy árát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mondom azt (és nem is gondolom), hogy bárki számára olyan könnyű ez. Megint magamból indultam ki. Én így vagyok vele :P:) Ha annyira sz*r a szóban forgó film, hogy iszonyat, max a jegy árát veszítettem el, ezért még nem vágok eret. Vállrándítással letudom :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, én sem mantrázom. ;) Ha magamba mantráznám, hogy "ez sz*r lesz" fennáll a veszélye, hogy ragaszkodok saját magam manipulálásához és azt mondom, hogy ez a film csak azért is sz*r volt. (Azt csak zárójelben említeném meg, hogy alapvetően nem vagyok negatív és soha nem fordult elő, hogy mantrázzak valami hasonlót egy filmmel kapcsolatban :)) Én egyáltalán nem erről beszéltem, még csak hasonlóról sem. Egyszerűen csak megpróbáltam némileg sarkítva leírni azt, hogy mennyire nem vagyok híve az irdatlan elvárások támasztásának egy adott film elé. Ha óriásiak az elvárásaim nagyobb az esélye a pofára esésnek. Mondandóm lényege ennyi lett volna ;)

 

Egyebeként azokat a véleményeket sem értem, mikor valaki azt írja, hogy "nem ez a film fogja megváltani a világot" :D Vicces vélemény. Film nem fogja megváltani a világot! Nem is a dolga a világmegváltás! A film elsősorban egy szórakoztatásra szolgáló kikapcsolódási forma. Ennyi. Meg kell tanulni helyén kezelni! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindannyian csak szórakozni akarunk amikor filmet nézünk. Csak mindenkit más szórakoztat. Én a magam részéről nagyon örülnék ha bármelyik filmet tudnám élvezni mert akkor nem kéne keresgélni csak berakni egy új, random filmet és máris biztositva lenne a kellemes másfél óra. De ez nem ilyen egyszerü. Ha teszem azt ellenszenvesek a szereplők és nem érdekel a sztori akkor hiába erölködök nem fog tetszeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért érdemes elvárások nélkül beülni egy filmre.

Ha beülök egy filmre, akkor érdekel, vagyis biztosan van valamiféle elvárásom. Különben nem adnék ki pénzt a mozijegyre és az utazásra is, mivel nálunk nincs mozi. A többit Bomarr jól leírta.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindannyian csak szórakozni akarunk amikor filmet nézünk. Csak mindenkit más szórakoztat. Én a magam részéről nagyon örülnék ha bármelyik filmet tudnám élvezni mert akkor nem kéne keresgélni csak berakni egy új, random filmet és máris biztositva lenne a kellemes másfél óra. De ez nem ilyen egyszerü. Ha teszem azt ellenszenvesek a szereplők és nem érdekel a sztori akkor hiába erölködök nem fog tetszeni.

 

Magam is így látom. A trailerek is adnak egyfajta támpontot milyen lesz a film, hogy érdekel-e egyáltalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem az, hogy a film érdekel-e vagy sem az alap. Olyanra, ami nem érdekel NEM ülök be, hisz nem érdekel. :) Az, hogy nem érdekel egyáltalán, illetve, hogy az elvárásaim nem irreálisak vele szemben, sőt... adott esetben próbálok tényleg nem elvárásokat támasztani, hanem csak hagyom, hogy lepjenek meg, az nálam (hangsúlyozom--- nálam) nem ugyanaz! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ezt beszéltük Pildivel az SWVII IMAX előtt a trailerek közben. Ment a sok szuperhősös előzetes de annyira unalmasak és egy kaptafára készültek voltak, hogy valami borzalom. Ettől a Deadpoltól miért van mindenki oda azt se értem. Na meg a Warcraft....az még IMAX -ben is egy rakás sz*rnak nézett ki, olyan rajzfilmes és műanyag látványvilággal, hogy inkább nekik kéne fizetni, hogy én azt a moziban megnézzem. Siralmas de komolyan...

 

Mert Deadpool nem egy normális szuperhős, tisztában van vele hogy ő képregényben van, kiszól az olvasóknak, még a saját íróit is fenyegeti ha nem tetszik valami (Vol. 3-ba szerepelnek is vele). :D Meg vicces szövegei vannak, állandóan hülye szituációkba keveredik, trollkodik a többi Marvel karakterrel (még Thor kalapácsát, Mjölnirt is elcsórja), meg mert vicces :D Persze a felszín alatt ő is érző lény aki többször is magába roskad.

 

 

A Deadpool magyar előzetese borzalmas (az összes jó szöveget elrontották), de már csak azért is leszek rá kíváncsi, mert a főszereplő elvileg tisztában lesz azzal, hogy egy képregényfilmben van (az alapműben is a karakter többszöt áttöri a 4. falat). Ezenkívül lesz benne bőven fekete humor is, mi mint tudjuk a legjobb fajta humor :D

 

Én azt várom hogy mikor Stan Lee cameozik akkor felismerje :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idei év általam várt filmjei:

 

A visszatérő: Dicaporio-tól bármi jöhet.

 

Deadpool: A trailer-ek jónak tünnek. Egy esélyt kap.

 

Batman v Superman: Nagy Batman fan vagyok. Az acélember minden hibájával együtt tetszett, ha sikerül egy kicsit jobb forgatókönyvet összedobni akkor nem hiszem hogy csalódni fogok.

 

Warcraft: Habár a trailerek nem győztek még meg. Ez is kap egy esélyt, van a történetben potenciál.

 

X-men Apokalipszis: Ha hozza az előző 2 rész szintjét ez is egy kellemes kis kikapcsolódás lesz.

 

Tini nindzsa teknőcök 2: A trailer-el megvettek kilóra. Aminek szánják a filmet annak tökéletes.

 

Suicide Squad: Alap koncepció érdekes számomra, hogy csak gonosztevők szerepelnek főszerepben. Valamint remélem végre beindul már a Dc mozis univerzuma is..

 

Star Trek 3: Habár sose voltam Trek fan, JJ két filmje nagyon bejött ezt is várom.

 

Assassin’s Creed: Remélem hozza az elvásrásokat. Valamint szeretem Fassbender munkásságait.

 

Star Wars: Rogue One: Szerintem nem kell részletezni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.