Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szenilla nyomában:

A Pixar még mindig ott van a szeren. Látvány, kaland, érzelmek, cukiság, történet.

Nagyon bejött a kis csapatunknak ma!

És a rövidfilm a "Szalonka" is ott volt a szeren előtte.

 

Cool és Szotyi cameo jó volt, kicsit hiányoltam Búb-ot, Sztár-t és a többi akváriumi szökevényt. Egy cameo elfért volna tőlük!

Ja és Kautzky Armand...Először fintorogtam, aztán rájöttem, hogy indokolt lehet a dolog, mert nyilván egy olyan hang szól eredetiben akit mi nem ismerünk(meg), így kellett valaki.

Még mindig jobban jött ki így, mint a Pite 2-ben a "zárlatos Bíró Ica"..na az úgy nagyon rossz.

Egyébként még nem jöttem rá, hogy mi lehetett eredetiben, mert az imdb-n csak Sigourney Weaver játszotta önmagát. Lehet, hogy Ő lett Kautzky Armand a magyar változatban?

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, holnap délután megnézem az ID-R-t!

Én is azok közé tartozom, akik mindig is várták a folytatást, viszont ennek ellenére viszonylag spoilermentes vagyok.

Will Smith-ről tudok, de kb ennyi. Remélem az eredeti szinkronhangok visszatérnek és remélem jól fogok szórakozni.

Az eredetit nagyon szeretem, sőt az első film volt, amit kétszer is megnéztem moziban!

Kritikát sem olvastam róla, nyúlfarknyit sem, úgyhogy nem vagyok befolyásolva semmilyen irányban.

Csak én vagyok a és a saját kis várakozásaim, ami azért érdekes, mert baromi ritka és szokatlan is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az eredeti szinkronhangok visszatérnek és remélem jól fogok szórakozni.

A fontosabb visszatérő figurák az első rész-beli hangjukon magyarkodnak. Tartottam attól hogy Rátóti a színházasdi miatt nem vállalja de szerencsére csak beadta a derekát.

 

Egy kis cikk a szinkronról: A Függetlenség Napja: Feltámadás - ilyen lesz a szinkron

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Függetlenség napja 2

 

Nem vártam a folytatást, meg is lepődtem azon, hogy készül, aztán eléggé tartottam tőle, mert az első részen annak idején jókat szórakoztam, egyértelműen a kedvenc filmem a látványos marhaság kategóriából.

És lőn, a nosztalgia faktor valahogy működött, és a folytatáson is jókat szórakoztam :) Bár még több a marhaság, de sikerült a remek látvány mellé a hangulatot is hozni. Jó volt látni a régi színészeket, ráadásul a régi hangjukon. Ez esetben nem zavart a szinkron, azonban a 3D igen, néha legszívesebben elhessegettem volna a szemem elől, mint egy legyet. Ez a film sem váltja meg a világot, főleg a mostani filmkínálatban, de aki szereti az elsőt, azok többségének talán ez is be fog jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj ne. :( Terminátort CSAK szinkronnal.

És Jim, vagy John Connor-ral? ;)

 

Függetlenség napja 2

 

Nem vártam a folytatást, meg is lepődtem azon, hogy készül, aztán eléggé tartottam tőle, mert az első részen annak idején jókat szórakoztam, egyértelműen a kedvenc filmem a látványos marhaság kategóriából.

És lőn, a nosztalgia faktor valahogy működött, és a folytatáson is jókat szórakoztam :) Bár még több a marhaság, de sikerült a remek látvány mellé a hangulatot is hozni. Jó volt látni a régi színészeket, ráadásul a régi hangjukon. Ez esetben nem zavart a szinkron, azonban a 3D igen, néha legszívesebben elhessegettem volna a szemem elől, mint egy legyet. Ez a film sem váltja meg a világot, főleg a mostani filmkínálatban, de aki szereti az elsőt, azok többségének talán ez is be fog jönni.

Nekem is tetszett! Nagyon is. Tök logikus dolgokkal gondolták tovább a történetet. Egy két nosztalgikus kameraállás és mozzanat, meg némi pátosz, de nem több, mint az 1-ben.

De jó poénok, jó látvány, ötletes dolgok, jó afrikai szál és jó/új háttérsztori. 20 év múlva folyt köv? :)

De lehet, hogy hamarabb. A slussz poén már-már vígjátéki színvonal, de nagyon ütött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett! Nagyon is. Tök logikus dolgokkal gondolták tovább a történetet. Egy két nosztalgikus kameraállás és mozzanat, meg némi pátosz, de nem több, mint az 1-ben.

De jó poénok, jó látvány, ötletes dolgok, jó afrikai szál és jó/új háttérsztori. 20 év múlva folyt köv? :)

De lehet, hogy hamarabb. A slussz poén már-már vígjátéki színvonal, de nagyon ütött. :D

Szerintem is az volt az egyik nagy pozitívuma, hogy a sztorit logikusan vitték tovább a megváltozott körülmények mentén.

Afrikai szálhoz:

 

A mai világban nehezen lenne elképzelhető, hogy egy afrikai ország 20 évig t*köljön mindenkivel szemben, és senkit ne engedjen a náluk lévő űrhajó közelébe. Ma bemasírozna pl. az amerikai hadsereg és elvennék. De a filmben felvázolt világ már nem tesz ilyet :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az volt az egyik nagy pozitívuma, hogy a sztorit logikusan vitték tovább a megváltozott körülmények mentén.

Afrikai szálhoz:

 

A mai világban nehezen lenne elképzelhető, hogy egy afrikai ország 20 évig t*köljön mindenkivel szemben, és senkit ne engedjen a náluk lévő űrhajó közelébe. Ma bemasírozna pl. az amerikai hadsereg és elvennék. De a filmben felvázolt világ már nem tesz ilyet :)

 

A szêp új világban, ahol minen nemzet összefogott? Ott Amerika is más.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodjék békében. Én is imádtam a filmjeit, a mai napig szívesen nézem őket, sőt, az utóbbi időben ezek szólnak munka közben (DVD-n az összes kedvencem megvan tőlük) - mostanában úgy tűnik, jobb, ha nem nézek filmeket... :( Nem tudom, követte-e innen valaki Facebookon, de állandóan posztolt mindenfélét, és nagyon sokszor üzent nekünk, magyaroknak is, ráadásul sokszor magyarul. Hiányozni fog. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ember azt hitte, hogy Ő az aki nem fog elmenni soha. Annyira pozitív , vidám, és kedves volt mindíg, minket magyarokat pedig mindíg nagy ra becsült, és ez manapság nagy szó. Az Ő filmjei azok amelyek még cirka 35 év után is a képernyő elé szegeznek, elfeledve minden gondomat (a másik a SW). Isten nyugosztalja.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos értelemben nem igaz a Bud Spencer hír.

Hisz, ha valaki, ő halhatatlan!!

Számunkra legalábbis. Életműve mit sem csorbul ezzel.

Családja nyilván hiányolja, de nekünk az marad aki eddig is volt!

Köszönünk mindent!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szomorú hír, R.I.P.! :(

 

Ha a színészi tudása nem is feltétlenül, de a karaktere, az életútja és a filmtörténeti jelentősége a legnagyobbak közé emelik. Nagyon kevés olyan korszakos ember van, aki egyáltalán nem mondható megosztónak, ő ilyen volt. Vannak olyanok (bár belőlük se túl sok), akiket a munkássága hidegen hagyott és akiknek a filmjei nem tetszettek, de olyat még senkitől nem hallottam, hogy emberileg antipatikusnak tartaná vagy ne kedvelné. A magyarokat ráadásul mindig is kiemelten tisztelte, talán a vízilabdás múltja miatt is, egy kiváló emberrel lettünk kevesebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Függetlenség napja 2

Egész élvezhető film, köszönhetően a nosztalgia-faktornak. Szerencsére sok szereplő visszatért 20 év után, főleg Jeff Goldblumnak és az öregének örültem. :D

 

A látvány jó, de a sztori itt-ott aránytalan volt (az első rész etekintetben sokkal jobban fel volt építve). Nekem már néha sok ez a mai filmekre jellemző ripacs menősködő poénkodás is.

 

 

Itt gyakorlatilag minden fiatal az ezúttal már nem szereplő Will Smith stílusát vette fel.

 

 

Most akkor lesz harmadik rész is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.