Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azzal együtt, hogy Alicia Vikandert nagyon vonzó nőnek tartom, engem a képek alapján (a kész film ezen természetesen változtathat) továbbra sem győzött meg Lara Croftként... valahogy hiányzik belőle az a vagányság, ami ehhez a karakterhez kell. Mindenesetre én várom a filmet, a játékokat is nagyon szerettem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis kalózos forgatási doksika:

 

 

 

Az eddigi Pókmanuszos trélerek engem se győztek meg de a muvit egyszer mindenképp megnézem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát annyira én sem lelkesedem ettől a Pókis előzetestől. Csak én érzem úgy, mintha kicsit túl sokat árultak volna el a filmből?

 

Az új Karib-tengerre kíváncsi vagyok. Bár a 4. részt eddig csak 2 -szer láttam, azért szerintem jól sikerültek az eddigi filmek. Bár a cgi nekem egy kicsit soknak tűnik :|.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai megállapítás: a Kincsem másodszori megnézésre egy nagyon hangulatos lélekpihentető, aminek igazából a vége sem olyan idegesítő mint első megnézésre volt. A zsoké szövegei zseniálisak.

Magyar filmre mindig ódzkodok beülni, de erről a Kincsemről már annyi jót hallottam, hogy mindenképp megnézem majd moziban (majd ha már leül a hype és kevesebben vesznek rá jegyet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is félek már a magyar filmektől. Főleg Herendi filmjeitől. Ezt megússzuk Oroszlán Szonja klip nélkül? :evil:

 

Póki: hát, ha ez is király lesz, akkor az MCU megállíthatatlan. Keaton újra "Birdman"! :lol: Maga póki már A. Garfield óta nem érdekel.

De látszik, hogy nem bízzák a véletlenre a sikert. Vajon miért pont Stark lesz a mentora? :roll:

Legyünk finomak és mondjuk azt, hogy azért mert Tony-é a legnagyobb jellemfejlődés az MCU-ban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon miért pont Stark lesz a mentora? :roll:

Láttad a Civil Wart, nem? Hát akkor mire a kérdés? :hmm::?

 

Azért Stark is fejlődött, egy önimádó, a világot lecsokizó s*ggfejből egy önimádó, a világot bármi áron megóvni vágyó s*ggfej lett. :)

 

Emellett az élvhajhászat is kiveszett belőle, a felelősségvállalás is megy már neki. Szóval azért na, elég sokat változott. Ehhez képest mit mondhatunk el mondjuk Rogersről?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttad a Civil Wart, nem? Hát akkor mire a kérdés? :hmm::?

 

Azért Stark is fejlődött, egy önimádó, a világot lecsokizó s*ggfejből egy önimádó, a világot bármi áron megóvni vágyó s*ggfej lett. :)

 

Emellett az élvhajhászat is kiveszett belőle, a felelősségvállalás is megy már neki. Szóval azért na, elég sokat változott. Ehhez képest mit mondhatunk el mondjuk Rogersről?

 

 

Persze, hogy láttam! A kérdés arra próbál rávilágítani, hogy ez egy előre megtervezett duó, mert lehet, hogy Póki önmagában nem elég érdekes (már).

És mivel nem akarom indokolatlanul pláne látatlanban bántani, ezért válaszoltam -magamnak is, ha úgy tetszik- Tony in universe jellemfejlődésével.

Amúgy a mentorféleséget már a Vasember 3-ban is megcsillantotta. ;)

 

Más:

Ja és amúgy a Civil War-ban én Stark oldalára álltam volna!

Ti hogy vagytok ezzel?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, értem.

Downey Jr. választása kézenfekvő, mivel ő az MCU arca, így nem csoda, hogy elsősorban őt dobják be. Technikailag ő az MCU főszereplője. Ő indította el, ő a legtöbb sorsfordító esemény katalizátora. Ráadásul a Marvel most már inkább olyan MCU-filmeket akar gyártani, amiben több hős van és nem csak egy karakterre fókuszál - még ha egy is lesz a főszereplő -, ezért került bele az egész Bosszúállók team a Civil Warba, lesz benne Strange és Hulk a Thor: Ragnarokban, Vasember a Spider-Man: Homekomingban.

 

És naná, hogy Stark. Már csak azért is, mert én is szívesen átrendezném Rogers tökéletes fogsorát. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Tóni csapatát választottam volna.

 

 

Hát annyira én sem lelkesedem ettől a Pókis előzetestől. Csak én érzem úgy, mintha kicsit túl sokat árultak volna el a filmből?

Legalább jobban tudjuk hogy kábé mire számítsunk. Szerintem jól elcseszték a Keselyűt azzal a motorizálással. A két hatalmas "sima" szárnyas jelmezt jobbnak tartanám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább jobban tudjuk hogy kábé mire számítsunk. Szerintem jól elcseszték a Keselyűt azzal a motorizálással. A két hatalmas "sima" szárnyas jelmezt jobbnak tartanám.

 

Ez rendben van, de szerintem az a jó marketing, amikor nem mutatják meg a teljes filmet (lást: BvS ;)). Itt sajnos kb. a film első felét úgy ahogy van elspoilerezték:

 

 

Peter barátja megtudja, hogy ki Pókember(mondjuk ezt már az első is elspoilerezte, de azt most hagyjuk), majd Tony mentorálni fogja Petert, új ruhát kap Parker, megjelenik a Keselyű, Tony figyelmezteti a főhőst, az nem hallgat rá, majd emiatt hatalmas bajba kerül, ahonnan Tony menti meg, majd kicsit jogosan elveszi tőle a ruhát, és mint látjuk, a film 2. felében egy kb. összeeszkábált ruhával fog harcolni Venture ellen. Ja és még ott van Shocker, bár róla nincs sok.

 

 

Keselyű ruhája nekem amúgy bejön, olyan high-tech cucc. Nekem tetszik, bár azért igazad van, egy sima szárny jobban mutatna.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ne egy Hídemberre számíts :D

Rúzsa Magdis klip van.

(direkt hagytam https-ben) Spoileres.

Ó köszi az infót! Akkor meg is jöttünk. Pedig a trailerbeli popó majdnem a moziba csábított! :P

De így tuti kihagyom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez az a keselyű, aki elszívja az emberek fiatalságát?

 

 

Ő neki kell lennie. Bár nem tudom, hogy hány keselyű volt a képregényekben, mert ha több, akkor nem biztos.

 

Az elszívós az alapkoncepció, de azóta már annyi Univerzum született annyi féle nézőponttal, hogy győzze követni valaki, én már fel is adtam :D. A legutóbbi amit láttam az az Ultimate Spiderman animációs sorozatban lévő volt, ott konkrétan alapból fiatal volt Keselyű és mutálódott volt csőrrel, karmokkal, szóval nem valószínű, hogy ez a fiatalság szívós változat lesz, de akár ez is megeshet. Szerintem egyébként nem az lesz, nekem az, hogy ilyen mechanikus szárnyai lettek azt sugallja, hogy valóságosabb, földhözragadtabb (már ha egy ilyen filmnél beszélhetünk erről) verziót csinálnak amibe szerintem a fiatalság lopás kevésbé férne bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam hogy annyiféle Keselyű van a Pókmanus sztorikban.

 

 

Ez rendben van, de szerintem az a jó marketing, amikor nem mutatják meg a teljes filmet (lást: BvS ;)). Itt sajnos kb. a film első felét úgy ahogy van elspoilerezték:

Ilyen tekintetben tényleg mellélövés a dolog. Engem mondjuk nem igazán zavar mert csak mérsékelten vagyok szpojlermentes. Plusz a film megnézésekor már talán homályosan fogok a trélerben látottakra emlékezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elszívós az alapkoncepció, de azóta már annyi Univerzum született annyi féle nézőponttal, hogy győzze követni valaki, én már fel is adtam :D.

Hét Keselyű volt, egész pontosan, a legismertebb (és az első) Adrian Toomes. Itt a szárnyai viszont chitauri technológiával készültek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.