Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az a trikós csaj vagy csávó? 

Én is ezen gondolkodtam, úgyhogy megnéztem iMDB-n és meglepődtem. Csaj, ráadásul nem is teljesen névtelen. Mackenzie Davis, játszott a Blade Runner 2049-ben és a The Martianban is. A fiús haj és a Photoshop nem vállt az előnyére. :( 

?format=2500w

maxresdefault.jpg

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az a trikós csaj vagy csávó? 

Minden poszt alatt ezt a kérdést látom.

Szegény csajszi kapja az ívet. :D (ui: én is ezt kérdeztem)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, én is azt hittem, hogy fiú, sőt, viccen kívül azt gondoltam először, hogy ő John Connor. Valami megmagyarázhatatlan okból ezt a filmet eddig kicsit vártam, de ez rosszabbnak tűnik, mint eddig bármi, ami a Terminátor mozifilmekben történt, pedig 1991 után ez a léc már annyira alacsonyan van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Brodie írta:

Jelentem, én is azt hittem, hogy fiú, sőt, viccen kívül azt gondoltam először, hogy ő John Connor. Valami megmagyarázhatatlan okból ezt a filmet eddig kicsit vártam, de ez rosszabbnak tűnik, mint eddig bármi, ami a Terminátor mozifilmekben történt, pedig 1991 után ez a léc már annyira alacsonyan van...

Szerintem nem éri meg egyetlen (tényleg durván elbaltázott) képből ítélni!

Sajnos a legutóbbi két T film marketingesei rettenet munkát végeztek, gondolok itt a promóciós anyagokra (fertelmes képek és a legfontosabb csavarokat ellövő trailerek ... WTF) úgy tűnik a sz*r marketingeseket magukkal hozták a 6. filmre is... hiba volt! Na de ennek ellenére is bízom a filmben és igyekszem nem temetni egyetlen fostaliga kép láttán! Bár ezek alapján az előjelek tényleg nem jók! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, kudar írta:

Ez a mai nyitott és elfogadó gondolkodásmód! :D a többit nem írom le, mert túlságosan magas labda. :D

 

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 25. - 19:32, JakeSully írta:

A Saul fia Oscar díjas rendezőjének, Nemes Jeles Lászlónak itt az első nézőcsalogató előzetese a Napszállta.

 

Azóta kijött egy trailer is, engem kifejezetten érdekel ez a film és biztos meg fogom nézni, a képi világa és a hangulata is tetszik, de ahogy a főszereplő beszél az pont olyan, mint a legtöbb magyar filmben, ahol nem érzem azt, hogy ezt most tényleg az adott karakter mondja egy hétköznapi dialógus során, hanem az adott színész/színésznő csak felmondja a szövegét.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem az lesz. Itt a szinopszis:

1913 nyara, Budapest - a béke utolsó napjai. Leiter Írisz hosszú évek után tér vissza az Osztrák-Magyar Monarchia sokszínű és nyüzsgő városába. A korán elárvult fiatal lány minden vágya, hogy néhai szülei legendás kalapszalonjában kapjon munkát. Az új tulajdonos, Brill Oszkár azonban elutasítja, és mindenáron igyekszik eltávolítani a városból. Az éj leple alatt egy idegen keresi fel Íriszt, és bátyja hollétét tudakolja tőle - a lány ekkor tudja meg, hogy Leiter Kálmán néven él egy testvére, akinek eddig a létezéséről sem tudott. Írisz nyomozásba kezd, s bátyja után kutatva egyre mélyebbre húzza a város labirintusa. Írisz számára egyedül a tündöklő Leiter Kalapszalon tűnik biztos pontnak, de a ragyogás mögött a legsötétebb titok tárul fel."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Bomarr írta:

Nem, nem az lesz. Itt a szinopszis:

1913 nyara, Budapest - a béke utolsó napjai. Leiter Írisz hosszú évek után tér vissza az Osztrák-Magyar Monarchia sokszínű és nyüzsgő városába. A korán elárvult fiatal lány minden vágya, hogy néhai szülei legendás kalapszalonjában kapjon munkát. Az új tulajdonos, Brill Oszkár azonban elutasítja, és mindenáron igyekszik eltávolítani a városból. Az éj leple alatt egy idegen keresi fel Íriszt, és bátyja hollétét tudakolja tőle - a lány ekkor tudja meg, hogy Leiter Kálmán néven él egy testvére, akinek eddig a létezéséről sem tudott. Írisz nyomozásba kezd, s bátyja után kutatva egyre mélyebbre húzza a város labirintusa. Írisz számára egyedül a tündöklő Leiter Kalapszalon tűnik biztos pontnak, de a ragyogás mögött a legsötétebb titok tárul fel."

A szinopszis tetszik.

Viszont a trailer annyira nem csigázott fel, a színésznő hangjával nincs gondom, de az eddigiek alapján a karaktere nem fogott meg sajnos. Egy esélyt már csak az egyedi OM környezet miatt is megérdemel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.puliwood.hu/hirek/back-to-the-future-cast-reunion-and-episode-4-251968.html

 

Én nem örülnék egy esetleges 4. résznek. Unalmas már, hogy mindennek folytatást akarnak csinálni X év után. A Vissza a jövőbe-trilógia úgy jó szerintem, ahogy van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mission: Impossible - Utóhatás

Lehet ezzel nem leszek népszerű, de a SOLO-t akármennyire is szerettem, sajnos idén már nálam két film is lekörözte. Az egyik a Végtelen háború, a másik pedig a fent nevezett alkotás! Abszolút az év egyik legjobb filmje! Tom Cruise egy állat!

Ja és bár mindig is kedveltem az MI filmeket, a 6. résszel elkészült az eddigi legjobb epizód!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, caseyjones írta:

https://www.puliwood.hu/hirek/back-to-the-future-cast-reunion-and-episode-4-251968.html

 

Én nem örülnék egy esetleges 4. résznek. Unalmas már, hogy mindennek folytatást akarnak csinálni X év után. A Vissza a jövőbe-trilógia úgy jó szerintem, ahogy van.

Pedig én, már az alapstoryt is tudom, Marty éli kényelmes öregkorát így 2018-ban, egyszer csak megjelenne a Doki és hirtelen eszmélne, hogy se légdeszka, se repkedő autók, stb. úgyhogy valamit nagyon elcseszhettek régen és ezt meg kell változtatniuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 08. 18. - 21:39, Darth Riddick írta:

Mission: Impossible - Utóhatás

Lehet ezzel nem leszek népszerű, de a SOLO-t akármennyire is szerettem, sajnos idén már nálam két film is lekörözte. Az egyik a Végtelen háború, a másik pedig a fent nevezett alkotás! Abszolút az év egyik legjobb filmje! Tom Cruise egy állat!

Ja és bár mindig is kedveltem az MI filmeket, a 6. résszel elkészült az eddigi legjobb epizód!!

Én vasárnap néztem meg, hát nálam a Solónál nem ült jobban, és még az M:I sorozatban is van, ami jobban tetszik, de kifejezetten élvezetes darab lett.

Spoiler

Mondjuk a végén a baromkodás a helikopterrel ultra gáz volt, ott azért elkapott a röhögő görcs, de hát egy M:I filmtől az ember végül is nem a realitást várja el.

 

Back to the Future 4: ilyen biztos nem lesz. Michael J. Fox képtelen lenne újra eljátszani Marty-t a betegsége miatt (még a videojátékban is csak egy kisebb szerepet tudott csak vállalni), nélküle meg legfeljebb rebootolni fogják, de az meg veszett fejsze nyele.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát valóban nem volt klisémentes a film, de nem is vártam el tőle, hogy ne legyen. Ellenben szerintem tudott kicsit más lenni, valamint MI filmen régen izgultam ennyit. 

Plusz az élvezeti faktorhoz hozzátartozott az is, hogy tudtam bizonyos jeleneteknél, hogy ezeket nem trükkel vették fel, hanem bizony élesben... és ezen plusz infóval még jobban működött nálam az összhatás :)

 

Valamint... hatalmas plusz pont a zenéért! Elképesztően jó volt. Kicsit az Eredetet és a Sötét Lovag filmeket idézte, de nálam ez nem hátrány, sőt! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.